„Logitech“ produktai įvertinti prestižiniais „red dot“ dizaino apdovanojimais

Publikuota: 2012 m. balandžio 24 d. antradienis

Šiųmečiuose „red dot“ dizaino apdovanojimuose dar sykį buvo įvertinti bendrovės „Logitech“ produktai. Už išskirtinį dizainą ir kokybę konkurso komisija skyrė 2012 metų „red dot“ apdovanojimus kompiuterio pelei „Logitech Cube“ ir belaidei klaviatūrai su saulės baterijomis „Logitech Wireless Solar Keyboard K750“.

Apdovanotieji „Logitech“ gaminiai išsiskiria savo dizainu ir inovatyviomis ypatybėmis. „Logitech Cube“ įkūnija naujovišką kompiuterio pelės koncepciją. Visų pirma, ši pelė yra pakankamai maža, kad ją būtų nesunku nešiotis drabužių kišenėje, ir patogi, kad ji galėtų pakeisti įprastą kompiuterio pelę. Antra, „Logitech Cube“ siūlo šį tą daugiau už tradicinę pelę: jos paviršius yra jautrus lietimams ir brūkštelėjimas pirštu atstoja slinkties klavišą, o pakėlus šią pelę nuo stalo, ji iš karto tampa nuotoliniu valdymo pulteliu prezentacijai.

Kitas įvertinimą pelnęs „Logitech“ gaminys – klaviatūra „Logitech Wireless Solar Keyboard K750“ išsiskiria savo ekologiškomis ypatybėmis. Joje integruotos saulės baterijos leidžia šia klaviatūrą įkrauti bet kokia šviesa – tiek būnant patalpoje, tiek lauke, – todėl keisti įprastų baterijų niekada nereikės. Plona ir aptaki šios klaviatūros forma bei inovatyvus funkcionalumas yra tos ypatybės, kurių „red dot“ komisija dažniausiai ieško apdovanojimų vertuose produktuose.

„Didelė garbė, kad net du mūsų produktai gavo šiuos prestižinius apdovanojimus, – teigė „Logitech“ atstovas Lietuvoje Alimas Zaubidovas. – Skiriame daugybę laiko kiekvieno savo gaminio sukūrimui ir testavimui, taip siekdami klientams pasiūlyti aukščiausią kokybę ir novatoriškiausias funkcijas. Tai patvirtina gauti „red dot“ apdovanojimai ir, džiaugiamės, kad mūsų pastangos yra įvertinamos“.

Oficiali „red dot“ apdovanojimų ceremonija vyks šių metų liepos 2 dieną Aalto teatre, Esene, Vokietijoje. Apdovanojimus laimėję gaminiai bus eksponuojami specialioje parodoje „red dot“ muziejuje, Esene, Vokietijoje nuo šių metų liepos 2 dienos.

Šiais metais daugiau kaip 1800 gamintojų iš viso pasaulio „red dot“ apdovanojimams pateikė per 4500 įvairių produktų. Nuo 2006 metų „Logitech“ yra gavusi 11 šių prestižinių apdovanojimų įvairiose kategorijose už išskirtinę produktų kokybę.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Susiję vaizdo siužetai

2012-11-16 IT+

IT+

2012-11-09 IT+

IT+

2012-10-12 IT+

IT+

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (30)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »