„Unisys“ platforma „Choreographer“ padeda organizacijoms geriau valdyti savo debesų technologijų išteklius

Publikuota: 2014 m. gegužės 20 d. antradienis

Kompanija „Unisys Corporation“ pranešė apie debesų technologijų valdymo platformą „Choreographer“, skirtą valdyti ir optimizuoti pagrindines informacinių technologijų paslaugas bei procesus. Platforma „Choreographer“ leidžia automatizuoti duomenų centro ir viešosios infrastruktūros išteklių gyvavimo ciklo valdymą, siekiant padėti efektyviau diegti programas viešojoje ir privačioje debesų technologijų aplinkoje.

Įmonėms vis dažniau tenka veikti mišrioje viešųjų ir privačių debesų išteklių aplinkoje, siekiant sumažinti patiriamas veiklos bei infrastruktūros palaikymo išlaidas. Platforma „Choreographer“ leis joms pasirinktinai valdyti infrastruktūros darbo krūvius, kad šie geriausiai atitiktų įmonių finansinius, veiklos efektyvumo ir saugumo reikalavimus. 

Platforma „Choreographer“ papildo „Unisys“ sprendimo „Private Cloud“ galimybes – iš anksto integruotą išteklių, padedančių klientams kurti saugią ir itin veiksmingą privačią debesų aplinką, rinkinį. „Choreographer“ perkelia šias galimybes į kitą lygmenį, nes leidžia automatizuoti virtualių darbo krūvių valdymą „debesyje“, naudojant tiek „Amazon Web Services“ (AWS), tiek „Microsoft Azure“.

Lengvai naudojamas sprendimas „Choreographer“ yra skirtas automatizuoti vidinių, virtualių infrastruktūrų valdymą, taigi palengvina savalaikį išteklių numatymą organizacijos duomenų centre, sudarydamas galimybes naudotojų bendruomenėms naudoti šiuos išteklius bendroje infrastruktūroje.

Šis sprendimas taip pat gali numatyti ir valdyti išteklius viešoje debesų technologijų aplinkoje AWS arba „Microsoft Azure“, taigi leidžia įmonėms išnaudoti hibridinės debesų technologijų aplinkos teikiamus privalumus. Toks platformoje „Choreographer“ įkūnytas požiūris į duomenų išskaidymą per skirtingas duomenų bazes tiek viešuosiuose, tiek privačiuose debesyse užtikrina saugią prieigą prie išteklių, jų matomumą ir valdymą skirtinguose lygmenyse, todėl supaprastina galimybę sukurti unikalius paslaugų katalogus, prie kurių kiekviename lygmenyje suteikiama individualizuojama, vaidmenimis pagrįsta prieiga.

„Platforma „Choreographer“ gali padėti įmonėms pagerinti išteklių naudojimą, kartu nuo dienų iki minučių sutrumpinant laiką, reikalingą suteikti debesų technologijų išteklius naudotojų bendruomenėms“, pasakojo „Unisys“ saugumo ir debesų technologijų produktų skyriaus viceprezidentas Rod Sapp. „Sprendimas palaiko AWS ir „Microsoft Azure“ platformas, todėl leidžia įmonėms papildomai naudotis viešųjų debesų virtualiais ištekliais, siekiant sumažinti išlaidas ir maksimaliai padidinti lankstumą“.

Platformą „Choreographer“ lengva įdiegti ir naudoti. Ji leidžia įmonėms kurti naujus privačius debesis, naudojančius esamą arba naują techninę įrangą. Šis sprendimas suteikia centralizuotą, žiniatinkliu pagrįstą „langą“, kuris naudotojams tampa paprastai naudojamu, intuityviu ir individualiems poreikiams pritaikomu didinamuoju stiklu, leidžiančiu valdyti programas bei pagrindines debesų infrastruktūras.

Šaltinis: unisys.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »