„Unisys“ platforma „Choreographer“ padeda organizacijoms geriau valdyti savo debesų technologijų išteklius

Publikuota: 2014 m. gegužės 20 d. antradienis

Kompanija „Unisys Corporation“ pranešė apie debesų technologijų valdymo platformą „Choreographer“, skirtą valdyti ir optimizuoti pagrindines informacinių technologijų paslaugas bei procesus. Platforma „Choreographer“ leidžia automatizuoti duomenų centro ir viešosios infrastruktūros išteklių gyvavimo ciklo valdymą, siekiant padėti efektyviau diegti programas viešojoje ir privačioje debesų technologijų aplinkoje.

Įmonėms vis dažniau tenka veikti mišrioje viešųjų ir privačių debesų išteklių aplinkoje, siekiant sumažinti patiriamas veiklos bei infrastruktūros palaikymo išlaidas. Platforma „Choreographer“ leis joms pasirinktinai valdyti infrastruktūros darbo krūvius, kad šie geriausiai atitiktų įmonių finansinius, veiklos efektyvumo ir saugumo reikalavimus. 

Platforma „Choreographer“ papildo „Unisys“ sprendimo „Private Cloud“ galimybes – iš anksto integruotą išteklių, padedančių klientams kurti saugią ir itin veiksmingą privačią debesų aplinką, rinkinį. „Choreographer“ perkelia šias galimybes į kitą lygmenį, nes leidžia automatizuoti virtualių darbo krūvių valdymą „debesyje“, naudojant tiek „Amazon Web Services“ (AWS), tiek „Microsoft Azure“.

Lengvai naudojamas sprendimas „Choreographer“ yra skirtas automatizuoti vidinių, virtualių infrastruktūrų valdymą, taigi palengvina savalaikį išteklių numatymą organizacijos duomenų centre, sudarydamas galimybes naudotojų bendruomenėms naudoti šiuos išteklius bendroje infrastruktūroje.

Šis sprendimas taip pat gali numatyti ir valdyti išteklius viešoje debesų technologijų aplinkoje AWS arba „Microsoft Azure“, taigi leidžia įmonėms išnaudoti hibridinės debesų technologijų aplinkos teikiamus privalumus. Toks platformoje „Choreographer“ įkūnytas požiūris į duomenų išskaidymą per skirtingas duomenų bazes tiek viešuosiuose, tiek privačiuose debesyse užtikrina saugią prieigą prie išteklių, jų matomumą ir valdymą skirtinguose lygmenyse, todėl supaprastina galimybę sukurti unikalius paslaugų katalogus, prie kurių kiekviename lygmenyje suteikiama individualizuojama, vaidmenimis pagrįsta prieiga.

„Platforma „Choreographer“ gali padėti įmonėms pagerinti išteklių naudojimą, kartu nuo dienų iki minučių sutrumpinant laiką, reikalingą suteikti debesų technologijų išteklius naudotojų bendruomenėms“, pasakojo „Unisys“ saugumo ir debesų technologijų produktų skyriaus viceprezidentas Rod Sapp. „Sprendimas palaiko AWS ir „Microsoft Azure“ platformas, todėl leidžia įmonėms papildomai naudotis viešųjų debesų virtualiais ištekliais, siekiant sumažinti išlaidas ir maksimaliai padidinti lankstumą“.

Platformą „Choreographer“ lengva įdiegti ir naudoti. Ji leidžia įmonėms kurti naujus privačius debesis, naudojančius esamą arba naują techninę įrangą. Šis sprendimas suteikia centralizuotą, žiniatinkliu pagrįstą „langą“, kuris naudotojams tampa paprastai naudojamu, intuityviu ir individualiems poreikiams pritaikomu didinamuoju stiklu, leidžiančiu valdyti programas bei pagrindines debesų infrastruktūras.

Šaltinis: unisys.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kas laimės: lietuviškos technologijų baimės ar mašinos, atstojančios Dievą?

Kaip keičiantis technologijoms keičiasi pasaulis aplinkui? Apie tai kalbamės su informacinių technologijų ekspertu Arnoldu Lukošiumi. skaityti »

Kaip pradėti kurti „tech“ karjerą?

Darbo rinkos prognozės, vertinant 10–15 metų į priekį, didžiuliu greičiu ir toliau įtvirtina vieną svarbią kryptį – technologijas. skaityti »

Išmanieji telefonai: vyresniesiems – susisiekti, jaunimui – išsiskirti iš minios

Vienas labiausiai pastebimų „tūkstantmečio“ vaikų išskirtinumų – aktyvus naudojimasis išmaniosiomis technologijomis. O šias technologijas kuriančioms kompanijoms tai – ir iššūkis, ir galimybė. skaityti »

Vaikų laisvalaikis internete – leisti ar drausti?

Internetinės svetainės, socialiniai tinklai ir kompiuteriniai žaidimai neretai kelią susirūpinimą ne vienam savo atžalą saugančiam tėvui. skaityti »

Sukurtas atminties lustas padės greičiau apdoroti informaciją

Kalifornijos technologijos instituto tyrėjai sukūrė lustą, padėsiantį greičiau apdoroti informaciją mažesniuose įrenginiuose. skaityti »

„Samsung“ pristatė itin greitą ir patikimą nešiojamą diską „SSD T5“

Įrenginys turi naujausią 64 sluoksnių „V-NAND“ technologiją, todėl pasižymi vienu didžiausių rinkoje įrašymo greičiu, duomenų užšifravimu bei yra kompaktiško, bet patvaraus dizaino. skaityti »

Pirmasis telefonas vaikui: į ką atkreipti dėmesį perkant?

Rugsėjis tėveliams ir jų atžaloms, pradedančioms eiti į mokyklą, atneša nemažai iššūkių. Kai kuriems jų tenka pasirūpinti ne tik būtinais mokykliniais reikmenimis, tačiau ir tokiais pirkiniais kaip išmanusis telefonas. skaityti »

„IFA 2017“ parodoje – „Samsung“ produktai, keičiantys žmogaus kasdienybę

Šiuo metu Berlyne vykstančioje technologijų parodoje „IFA 2017“ „Samsung“ pristatė produktus, kurie, anot kompanijos atstovų, netolimoje ateityje pakeis mūsų kasdienybę. skaityti »

„Fitbit“ pristatė išmanųjų laikrodį „Ionic“

Fizinio aktyvumo apyrankių ir laikrodžių gamintoja „Fitbit“ šią savaitę pristatė ilgai lauktą produktą – išmanųjį laikrodį sportuojantiems „Fitbit Ionic“. skaityti »

Kaip išsirinkti planšetinį kompiuterį mokiniui?

Labai didelis planšetinių kompiuterių mobilumas suderintas su aukšto lygio funkcionalumu ir mažesnėmis nei nešiojamų kompiuterių kainomis lemia, kad ruošiantis mokyklai tikrai verta pagalvoti būtent apie šio įrenginio įsigijimą. skaityti »