„Unisys“ platforma „Choreographer“ padeda organizacijoms geriau valdyti savo debesų technologijų išteklius

Publikuota: 2014 m. gegužės 20 d. antradienis

Kompanija „Unisys Corporation“ pranešė apie debesų technologijų valdymo platformą „Choreographer“, skirtą valdyti ir optimizuoti pagrindines informacinių technologijų paslaugas bei procesus. Platforma „Choreographer“ leidžia automatizuoti duomenų centro ir viešosios infrastruktūros išteklių gyvavimo ciklo valdymą, siekiant padėti efektyviau diegti programas viešojoje ir privačioje debesų technologijų aplinkoje.

Įmonėms vis dažniau tenka veikti mišrioje viešųjų ir privačių debesų išteklių aplinkoje, siekiant sumažinti patiriamas veiklos bei infrastruktūros palaikymo išlaidas. Platforma „Choreographer“ leis joms pasirinktinai valdyti infrastruktūros darbo krūvius, kad šie geriausiai atitiktų įmonių finansinius, veiklos efektyvumo ir saugumo reikalavimus. 

Platforma „Choreographer“ papildo „Unisys“ sprendimo „Private Cloud“ galimybes – iš anksto integruotą išteklių, padedančių klientams kurti saugią ir itin veiksmingą privačią debesų aplinką, rinkinį. „Choreographer“ perkelia šias galimybes į kitą lygmenį, nes leidžia automatizuoti virtualių darbo krūvių valdymą „debesyje“, naudojant tiek „Amazon Web Services“ (AWS), tiek „Microsoft Azure“.

Lengvai naudojamas sprendimas „Choreographer“ yra skirtas automatizuoti vidinių, virtualių infrastruktūrų valdymą, taigi palengvina savalaikį išteklių numatymą organizacijos duomenų centre, sudarydamas galimybes naudotojų bendruomenėms naudoti šiuos išteklius bendroje infrastruktūroje.

Šis sprendimas taip pat gali numatyti ir valdyti išteklius viešoje debesų technologijų aplinkoje AWS arba „Microsoft Azure“, taigi leidžia įmonėms išnaudoti hibridinės debesų technologijų aplinkos teikiamus privalumus. Toks platformoje „Choreographer“ įkūnytas požiūris į duomenų išskaidymą per skirtingas duomenų bazes tiek viešuosiuose, tiek privačiuose debesyse užtikrina saugią prieigą prie išteklių, jų matomumą ir valdymą skirtinguose lygmenyse, todėl supaprastina galimybę sukurti unikalius paslaugų katalogus, prie kurių kiekviename lygmenyje suteikiama individualizuojama, vaidmenimis pagrįsta prieiga.

„Platforma „Choreographer“ gali padėti įmonėms pagerinti išteklių naudojimą, kartu nuo dienų iki minučių sutrumpinant laiką, reikalingą suteikti debesų technologijų išteklius naudotojų bendruomenėms“, pasakojo „Unisys“ saugumo ir debesų technologijų produktų skyriaus viceprezidentas Rod Sapp. „Sprendimas palaiko AWS ir „Microsoft Azure“ platformas, todėl leidžia įmonėms papildomai naudotis viešųjų debesų virtualiais ištekliais, siekiant sumažinti išlaidas ir maksimaliai padidinti lankstumą“.

Platformą „Choreographer“ lengva įdiegti ir naudoti. Ji leidžia įmonėms kurti naujus privačius debesis, naudojančius esamą arba naują techninę įrangą. Šis sprendimas suteikia centralizuotą, žiniatinkliu pagrįstą „langą“, kuris naudotojams tampa paprastai naudojamu, intuityviu ir individualiems poreikiams pritaikomu didinamuoju stiklu, leidžiančiu valdyti programas bei pagrindines debesų infrastruktūras.

Šaltinis: unisys.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

„Microsoft“ sukūrė nemokamą programėlę silpnaregiams

„Microsoft“ sukūrė nemokamą mobilią programėlę „Seeing AI“ silpnaregiams, kuri analizuoja vaizdo kameros informaciją ir pasakoja balsu, ką mato aplink. skaityti »

Skaitmeninė evoliucija: kokios šalys lyderiauja?

Flečerio mokykla ir „Mastercard“ atliko tyrimą ir paskelbė ataskaitą „Skaitmeninės evoliucijos indeksas 2017 metais“, kurioje vertinami šalių pasiekimai skaitmeninės ekonomikos srityje. skaityti »

18 proc. elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami

Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) užsakymu atlikto tyrimo duomenimis, 18 proc. visų laikomų elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami. skaityti »

Pristatytas įrankis, pakeisiantis šiandieninę skaitmeninę ekonomiką

Neseniai „Dell EMC“ užsakymu atliktas tyrimas atskleidė, kad organizacijos, kurios IT transformacijai skiria daug dėmesio, į IT žiūri kaip į konkurencinį pranašumą septynis kartus dažniau. skaityti »

Vairuotojų dėmesiui: 4 išmanūs sprendimai saugiam eismui

Pasirodo, eismo saugumo sprendimai gimsta ne tik automobilių gamyklose, bet ir išmaniųjų telefonų gamintojų dirbtuvėse. skaityti »

Sukurtas trimatis infraraudonųjų spindulių veido skeneris

Bendrovė „Morpho“ išleido naują biometrijos terminalą „3D Face Reader“, skirtą identifikuoti darbuotojus, skenuojant jų veidus. skaityti »

Elektroninės komercijos naujienos: siuntas pristatantys dronai ir auganti Kinijos galia

Elektroniniai verslai smarkiai keičia ne tik mažmeninės prekybos, bet ir logistikos sektorių. Kas ir kaip mums pristatinės mūsų internetinius pirkinius ir kas mums parduos prekes? skaityti »

Augantis kompiuterinių žaidimų įrangos pardavimas skatina inovacijas

Viename seniausių ir didžiausių žaidimams skirtų renginių pasaulyje „Electronic Entertainment Expo“ (E3) pristatyta daugybė naujų kompiuterinių žaidimų ir jiems skirtos techninės įrangos. skaityti »

„Microsoft“ pristatė klaviatūrą su įtaisytu pirštų atspaudų skeneriu

Klaviatūra panaši į pirmtakę „Surface Keyboard“, tačiau turi atskirą mygtuką su jutikliu „Fingerprint ID“, kuris geba pažinti naudotoją. skaityti »

Saulėtekio slėnyje kuriamos aukštosios technologijos Silicio slėniui

Saulėtekio slėnyje Vilniuje įsikūręs Fizinių ir technologijos mokslų centras bendradarbiauja su Silicio slėnio kompanija „Lam Research Corporation“. skaityti »