Ekologiška USB atmintinė

Publikuota: 2011 m. balandžio 29 d. penktadienis

Kasdien dirbdami biure naudojame spalvingus lapelius užrašams, namuose taip pat mėgstame palikti žinutes artimiesiems ant šaldytuvo ar spintelės, o ir patys užsirašę svarbų dalyką įsiklijuojame į užrašinę. O kas būtų, jei panašiu principu būtų galima naudoti USB atmintines?

Lebedevo dizaino studijos darbuotojai sugalvojo tausojančias gamtą, kaip jie patys sako, informacijos atmintines. Realiai USB raktas pagal savo funkciją niekuo nesiskirtų nuo mums įprastų, t. y. saugotų informaciją ir leistų ją perkelti, tačiau būtų pagamintas iš perdirbto popieriaus.

Kartoniniai USB raktai būtų parduodami „lapeliais“ ir asmuo tiesiog galėtų nusiplėšti atmintinę, ją panaudoti, o vėliau išmesti. Planuojama, jog popierinio USB rakto talpa būtų kelių dydžių: 4, 8 ir 16 gigabaitų.

Nors šią idėją kūrę dizaineriai tvirtina, kad USB atmintinė nebus vienkartinė ir ją bus galima naudoti keliasdešimt kartų, tačiau technikos specialistai tvirtina, jog dėl nepatvarios medžiagos (kartono) jos patikimumas mažai tikėtinas.

Tačiau kaip vienkartinė, kompaktiška informacijos perkėlimo priemonė ji tikrai patogi, be to, ant jos galima rašyti. Kol kas ši technologija tobulinama ir kada pasirodys parduotuvių lentynose, dizaineriai neatskleidžia.

 

 

 

 

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Sukurta plėšoma USB atmintinė

USB atmintinės tapo kasdienio vartojimo preke, jas turime kartu su raktais, pinigine ir telefonu savo kišenėje. Tačiau dažnai atsitinka taip, jog informacijos nesinori ištrinti, o USB rakte trūksta vietos. Dizaineris Kurt Rampton siūlo labai patogią išeitį. skaityti »

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »