„Canon“ pagamino 250 milijonų skaitmeninių fotoaparatų ir 11 metų iš eilės užima pirmą vietą pasaulinėje fotoaparatų su keičiamaisiais objektyvais rinkoje

Publikuota: 2014 m. balandžio 1 d. antradienis

„Canon“ paskelbė, kad jai pavyko 11 metus iš eilės išlaikyti didžiausią pasaulinės skaitmeninių fotoaparatų su keičiamaisiais objektyvais rinkos dalį. Pasiekta dar viena gamybos etapo pabaiga – pagaminti 250 milijonų vienetų kompaktinių skaitmeninių fotoaparatų su keičiamaisiais objektyvais.

Vienas iš gaminių, padėjusių bendrovei pasiekti šiuos rezultatus, yra EOS 70D, kuriame įdiegta unikali „Canon“ technologija „Dual Pixel CMOS AF“, ir fotoaparatų IXUS serija, išsiskirianti novatoriška ir stilinga korpusų konstrukcija, prisidėjusia prie kompaktinių skaitmeninių fotoaparatų raidos tendencijų.

Nuo pirmojo skaitmeninio fotoaparato pagaminimo dienos XX a. dešimto dešimtmečio viduryje bendrovė „Canon“ naudojasi savo patirtimi ir kompetencija, kad žengtų technologijų raidos priekyje ir taptų pasauline vaizdo sprendimų lydere. Platus „Canon“ asortimentas neseniai buvo papildytas nauju kompaktiniu skaitmeniniu fotoaparatu „PowerShot G1 X Mark II“, išsiskiriančiu plačiomis techninėmis galimybėmis. „Canon“ siekia tiek fotografams profesionalams, tiek kasdienio fotografavimo mėgėjams suteikti galimybes išreikšti kūrybiškumo aistrą bei įamžinti brangias gyvenimo akimirkas.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Informacija klientams (6)

Nuo š. m. sausio 29 dienos yra sutrikusi el. pašto @post.skynet.lt veikla. Šiuo metu problema yra šalinama. skaityti »

Vilnius ir šiemet sulauks daugiau nei milijono turistų

2017 m. pirmąjį ir antrąjį ketvirtį Vilnius sulaukė atitinkamai 7 ir 5 proc. daugiau turistų nei praėjusiais metais. skaityti »

Vilniuje susitinka Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų vadovai

Lapkričio 2–3 dienomis Vilniuje vieši Suomijos bankų valdybų nariai. skaityti »

Japonijoje aptartos pasaulio ekonomikos aktualijos ir geroji „FinTech“ praktika

Tokijuje ​Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas su Japonijos centrinio banko vadovu Haruhiko Kuroda aptarė FinTech sektoriaus raidą, rizikas pasaulio ekonomikos augimui, Japonijos ir euro zonos ekonomikos aktualijas. skaityti »

5 pagrindinės kliūtys, pradedant verslą Lietuvoje

Baimė bankrutuoti, nepasitikėjimas savo galimybėmis, nedraugiškas valstybės požiūris – anot dr. Austės Kiškienės, tai pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria pradedantieji verslą Lietuvoje. skaityti »

Inovacijos tapo iškalbinga Lietuvos vizitine kortele JAE

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė oficialaus vizito JAE metu su Dubajaus Emyru ir šalies Premjeru Mohammedu bin Rashidu Al Maktoumu aptarė bendradarbiavimą aukštųjų technologijų, inovacijų, komunikacijų, atsinaujinančiosios energetikos, gyvybės mokslų srityse. skaityti »

Lietuvoje vyrams verslo pradžiai reikia daugiau pinigų nei moterims

Norėdamas pradėti verslą, dažnas lietuvis startui pageidautų gauti vidutiniškai 33 tūkst. eurų dydžio lengvatinę paskolą. skaityti »

Ar tikrai mane palies ketvirtoji pramonės revoliucija?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu – jau ne ateitis, tai šių dienų realybė. skaityti »

V. Vasiliauskas: palanki reguliacinė aplinka gali padėti Lietuvai įsitvirtinti pasauliniame FinTech žemėlapyje

Finansinių technologijų (FinTech) sektorius gali suteikti ES kapitalo rinkų sąjungos projektui papildomą postūmį, o šalims naujų plėtros galimybių, įsitikinęs Lietuvos banko vadovas Vitas Vasiliauskas. skaityti »