Interneto svetainė – parankus būdas mokytis

Publikuota: 2011 m. gruodžio 16 d. penktadienis

Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnyba įgyvendina Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamą projektą „Valstybinės archyvų sistemos darbuotojų mokymai“, kurio tikslas – sustiprinti valstybinės archyvų sistemos įstaigų darbuotojų administracinius gebėjimus, gilinant jų bendrųjų įgūdžių žinias bei kompetenciją informacinių technologijų panaudojimo ir dokumentų perkėlimo į elektroninę erdvę srityse.

Šio projekto rėmuose sukurta patraukli interneto svetainė www.lvamokymai.lt, kuri pasitarnaus informacijos apie projektą sklaidai ir projekto veiklų tęstinumui. Archyvų darbuotojams suteikta prieiga prie mokymų medžiagos suteikia galimybę naujiems ar mokymuose negalėjusiems dalyvauti darbuotojams susipažinti su mokymų metu išdėstytomis temomis, o seminaruose dalyvavę darbuotojai prireikus galės atnaujinti primirštus dalykus ir pagilinti mokymuose įvairiomis temomis įgytas žinias. Archyvai ne kasmet turi lėšų ir galimybių kelti darbuotojų kvalifikaciją, todėl toks sprendimas yra patrauklus ir naudingas norintiems tobulėti darbuotojams.

Šiai dienai jau daugiau nei 250 archyvų darbuotojų dalyvavo bendrųjų kompetencijų mokymuose, per 40 vadovaujančio lygmens darbuotojų dalyvavo strateginio planavimo ir valdymo, struktūros ir procesų efektyvumo didinimo, kaitos vadybos bei kituose mokymuose. Per 100 valstybės archyvų darbuotojų gilino anglų kalbos žinias, daugiau nei 240 darbuotojų – patobulino kompiuterinio raštingumo įgūdžius.

Projekto „Valstybinės archyvų sistemos darbuotojų mokymai“ metu numatyta apmokyti 360 valstybinės archyvų sistemos darbuotojų. Šiam projektui skirta daugiau nei 2 mln. litų Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »