LEU su leidykla „Šviesa“ kurs inovatyvias ugdymo strategijas

Publikuota: 2014 m. rugsėjo 8 d. pirmadienis

Lietuvos edukologijos universitetas (LEU), skatindamas mokslo ir verslo bendradarbiavimą, sudarė sutartį su leidykla „Šviesa“. Universitetas, siekdamas inovacijų sklaidos su leidykla, bendradarbiaus rengiant ir leidžiant bendrus mokslo populiarinimo leidinius ir jų serijas, užsiims mokslinių tyrimų komercinimu ir su verslumo ugdymu susijusiomis veiklomis.

Leidykla ir LEU bendradarbiaus kuriant inovatyvias ugdymo strategijas ir priemones, gerinant pedagogų rengimo kokybę. Kartu inicijuos ir vykdys ES struktūrinių fondų, nacionalinius ir tarptautinius projektus, plėtojant kitą abiem šalims naudingą projektinę veiklą.

Universitetas konsultuos leidyklą rengiant vadovėlius, kuriant mokomąsias priemones. Kartu organizuos bendrus tyrimus, naujų metodų panaudojimo ir efektyvumo vertinimą. LEU įsipareigojo bendradarbiauti rengiant mokslines-praktines konferencijas, keistis su  „Šviesa“ naudinga informacija apie tyrimus, apklausas, studentų atliktus tiriamuosius darbus, kuriuose analizuojamos, aptariamos sukurtos ir išleistos mokymosi priemonės.

„Šviesa“ įsipareigojo teikti siūlymus dėl studijų kokybės LEU gerinimo, programų tobulinimo, bendradarbiauti taikant šiuolaikines ugdymo metodikas ir rengiant popierines ir skaitmenines mokymosi priemones.

Viena iš LEU prioritetinių plėtros krypčių – įtvirtinti savo indėlį į šalies ir visuomenės vystymąsi. LEU numatyta skatinti mokslinių tyrimų komercinimą, mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros rezultatų perteikimą ir komercinių paslaugų vystymą, prisidėti prie socialinio verslumo plėtojimo. Tad socialinės partnerystės su verslo įmonėmis tiesiogiai prisideda prie šių tikslų realizavimo.

Jau kuris laikas Lietuvos edukologijos universitetas sėkmingai plėtojo socialinę partnerystę su viešojo sektoriaus organizacijomis ir asociacijomis, taip pat ir su verslo subjektais.

Universitetas, plėtodamas specializuoto edukacinio universiteto modelį, iš esmės atnaujindamas studijų procesą ir mokslinių tyrimų organizaciją, sieks išlaikyti pedagogų, edukacijos specialistų prioritetinį rengimą, išplės atskirų sričių studentams ir kitoms visuomenės grupėms siūlomų paslaugų įvairovę.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

S. Kropas. Laimikiai tik po to, kai pasirūpinsime tinkamais įrankiais

Per pastarąjį dešimtmetį finansinis raštingumas tapo ne tik EBPO, bet ir G20 šalių prioritetinės politikos objektu. skaityti »

Vaizdo žaidimai – daugiau nei vien pramoga: kodėl naudinga žaisti?

Kiekvienas žaidimas gali pasitarnauti ir kaip edukacijos šaltinis, įsitikinusi žaidimų kūrėjų įmonės „SneakyBox“ verslo plėtros vadovė Eglė Čiuoderienė. Pasak specialistės, skirtingi žaidimai padeda ugdyti loginį, kritinį, strateginį mąstymą, lavina atmintį, kūrybiškumą ir dar daugiau. skaityti »

Lietuva kartu su Šveicarija įgyvendino 20 bendrų mokslo projektų

Sėkmingai įvykdyta bendra Lietuvos ir Šveicarijos 2011–2016 m. mokslinių tyrimų programa. Per ketverius metus vykdant šią programą finansuota 20 bendrų mokslo projektų. Tam iš viso skirta 10,649 Šveicarijos frankų. skaityti »

Šią vasarą – dar daugiau nemokamų užsiėmimų mokiniams

Daugiau kaip 200 įvairių įstaigų – mokyklų, profesinio rengimo centrų, bibliotekų – įsijungė į akciją „Atverk duris vasarai“ ir per mokinių atostogas siūlys įdomius nemokamus užsiėmimus vaikams. skaityti »

Projektas „Moksleiviai į Vyriausybę“ kviečia spręsti jaunimo emigracijos problemas

Kol jaunoji Lietuvos karta dar visiškai nepaniro į ilgųjų vasaros atostogų sūkurį, LR Vyriausybės kanceliarija kviečia moksleivius registruotis į rugpjūtį vyksiantį projektą „Moksleiviai į Vyriausybę“, kuris šiemet kvies spręsti jaunimo emigracijos problemas. skaityti »

VU mokslininkai tapo globalaus kosmoso tyrimų projekto dalimi

Iš Žemės į kosmosą vienas po kito kyla mažieji palydovai, skirti Žemės termosferos sluoksniui tyrinėti. Prie šio projekto prisideda ir lietuviai – Vilniaus universiteto (VU) mokslininkai paleis trečiąjį lietuvišką palydovą „Lituanica SAT-2“. skaityti »

Atviros universitetinės studijos internete: patogus būdas tobulėti

Vytauto Didžiojo universiteto Inovatyvių studijų institutas pristatė atviras elektronines studijas, leidžiančias visiems norintiems mokytis atskirų studijų dalykų nuotoliniu būdu. skaityti »

Martyno Mažvydo biblioteka atidaro Laisvalaikio skaityklą

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo biblioteka kviečia išsirinkti mėgstamiausią knygą, neštis ją į namus ir skaityti, skaityti, dar kartą skaityti... skaityti »

Paskelbti antrosios nacionalinės teisės žinių olimpiados nugalėtojai

Daugiau kaip 800 moksleivių. Virš 70 Lietuvos mokyklų ir gimnazijų. Tokia įspūdinga antrosios Nacionalinės teisės žinių olimpiados dalyvių statistika, o gegužės 18 dieną Teisingumo ministerijoje iškilmingai apdovanoti ir šių metų renginio nugalėtojai. skaityti »

Beveik 270 elektroninių knygų skaityklių pasieks savivaldybių bibliotekas

Vyriausybė pritarė Kultūros ministerijos siūlymui 268-ias elektroninių knygų skaitykles perduoti savivaldybių nuosavybėn. skaityti »