Maskvoje vyks kasmetinis tarptautinis bankinės ir mažmeninės prekybos įrangos forumas

Publikuota: 2017 m. spalio 3 d. antradienis

2017 metų spalio 4–5 dienomis Maskvoje 9-ąjį kartą rengiamas tarptautinis „PLUS“ forumas tema „Bankinė savitarnos ir mažmeninės prekybos įranga 2017“. Forumą organizuoja žurnalai „Plas“ ir „Retail & Loyalty“.

Šiais metais forume bus daug dėmesio skiriama banko klientų įpročiams aptarti – svarstoma, ar grynųjų pinigų operacijų mažės, ar jų skaičius išliks nepakitęs, o gal, priešingai, išaugs. Bus analizuojami bankinių paslaugų pokyčiai, paskatinti šiuolaikinių klientų poreikių, skaitmeninės bankininkystės plėtros.

Forumo dalyviai taip pat diskutuos klientų patirties, saugios bankininkystės klausimais, dalinsis savo patirtimi dėl šių sričių tobulinimo.

„PLUS“ forumo metu susitinka bankinio ir mokėjimo sektoriaus, reguliavimo tarnybų, valstybinių įstaigų atstovai, ryšių operatoriai, bankinių sprendimų kūrėjai ir tiekėjai. Laukiama, kad šiemet į renginį atvyks per 1 000 dalyvių.

Forumo metu taip pat vyksta paroda, kurioje įmonės demonstruoja savo produkciją ir sprendimus.

Tarp renginio pagrindinių rėmėjų: „Mastercard“,  „Diebold Nixdorf“, „Gemalto“, „Ingenico“.

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

„Penki kontinentai“ tarptautiniame forume pristatė sprendimus bankiniam ir mažmeninės prekybos sektoriui

BS/2 forume pristatė savo sukurtus programinius sprendimus bankiniam sektoriui „Cash Management.iQ“, „Service Desk.iQ“, „Vynamic Marketing“, taip pat mažmeninei prekybai ‒ savo partnerio „Qingdao CCL“ savitarnos kasų įrangą. skaityti »