Ploni, ryškūs ir ekonomiški – nauji profesionalūs monitoriai iš „Sharp“

Publikuota: 2013 m. lapkričio 10 d. sekmadienis

Neseniai „Sharp“ išplėtė savo profesionalių monitorių asortimentą trim naujais modeliais: PN-U553 (55 col.), PN-U473 (47 col.) ir PN-U423 (42 col.). Gaminant jų ekranus buvo naudotos naujausios technologijos ir novatoriški sprendimai. Jie itin ploni, pasižymi puikiu ryškumu ir mažomis energijos sąnaudomis. Ekranai yra pritaikomi įvairiems tikslams – galima naudoti parduotuvėse, prekybos centruose, biuruose bei viešosiose erdvėse, tokiose kaip oro uostai ir geležinkelio stotys.

„Pristatydama naują profesionalių monitorių seriją PN-U „Sharp“ išplečia savo asortimentą iki vieno iš plačiausio šiuo metu siūlomo rinkoje. „Sharp“ toli pranoko savo konkurentus, siūlydama įvairių dydžių monitorius su įstrižaine nuo 32 iki 90 colių. Profesionalūs „Sharp“ monitoriai, įskaitant naujai pristatytos serijos įrenginius, yra patikimi, išsiskiria dideliu ryškumu, mažomis elektros sąnaudomis, patraukliu foniniu LED apšvietimu, elegantišku dizainu ir tyliu veikimu visą parą“, – teigia Michał Lakomy, „Visual Solution“ skyriaus pardavimų vadovas Pietryčių ir Rytų Europos šalims. 

Didelis ryškumas

Visi PN-U serijos monitoriai pasižymi puikiomis ryškumo charakteristikomis: 700 cd/m² – 55 col. ir 47 col. įstrižainės bei 500 cd/m² – 42 col. įstrižainės modeliai. Be to, dėl nepriekaištingos vaizdo kokybės tai idealus sprendimas, kai reikia transliuoti vaizdą ir informaciją uždarose ar iš dalies atvirose viešosiose erdvėse, tokiose kaip prekybos centrai, geležinkelio stotys ir oro uostai, kur foninis apšvietimas yra itin ryškus.

Elegantiškas dizainas

Dėl plono elegantiško dizaino ir mažo svorio monitorius galima paprastai pritvirtinti prie sienos vertikaliai ar horizontaliai net ir mažiausiose erdvėse. Nuotolinis valdymas per infraraudonųjų spindulių jutiklį ir paprastai naudojamas ekraninis meniu supaprastina jų paruošimą veikti.

Veikimas visą parą

PN-U monitoriuose naudojamas modernus foninis LED apšvietimas, taigi jie ne tik itin ploni (siauriausioje vietoje – nuo 55 mm iki 57 mm storio), bet ir naudoja itin mažai energijos ir yra ypač patvarūs. Taigi jie gali veikti ištisą parą.

Valdymas ir jungtys

Monitorius galima valdyti per tinklą arba per RS232C sąsają. Monitoriai pasižymi įvairių jungčių galimybių teikiamu lankstumu (įskaitant „DisplayPort“, HDMI ir DVI-D prievadus). Analoginis vaizdo signalo įvadas ir linijinis garso išėjimas užtikrina suderinamumą su senesnėmis sistemomis. Per DVI-D sąsają į vieną grandinę galima sujungti iki 5 ekranų, kad visuose juose būtų transliuojamas tas pats vaizdas.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kas ketvirtas Lietuvos verslininkas pirmiausia laukia pokyčių švietimo sistemoje

Nuo realių darbo rinkos poreikių atitrūkusi Lietuvos švietimo sistema tampa kliūtimi kuriant geresnį gyvenimą Lietuvoje. Tuo įsitikinęs kas ketvirtas šalies verslininkas, įžvelgiantis švietimo sistemos reformų būtinybę. skaityti »

Kaip pasikeitusi darbo rinka diktuoja technologijų madas?

Prognozuojama, kad iki 2020–ųjų 40 proc. pasaulio gyventojų dirbs patys sau – vyraus laisvai samdomo darbo rinka. skaityti »

Kam reikalinga 360 laipsnių vaizdo kamera?

Dažniausiai apie 360 laipsnių vaizdo kamerą pagalvoja atostogas planuojantys žmonės, mėgstantys fiksuoti akimirkas kalnuose, ekskursijose po miestą ir t.t. skaityti »

Keturi būdai, kaip apsaugoti išmaniuosius vasaros karščių metu

Temperatūrai lauke stipriai šovus į viršų, lietuviai turėtų saugotis ne tik patys, bet ir pagalvoti apie savo išmaniuosius įrenginius. skaityti »

Kur Lietuvoje rastume daugiausiai televizoriaus pultelių?

Kas svarbiausia, renkantis naują televizorių, kokie dalykai, susiję su šiais prietaisais, labiausiai erzina skirtingų miestų gyventojus ir kuriame šalies krašte galima rasti daugiausiai televizoriaus pultelių? skaityti »

ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas vartotojams suteiks daugiau teisių, įmonėms – pareigų

Dėl technologinių pasiekimų pasaulyje sukurtų, apdorotų ir dalijamų duomenų kiekis pastaraisiais metais pasiekė nenumatytas proporcijas. skaityti »

Robotizacija kurs naujas darbo vietas

Pramonė neišvengiamai turi pereiti prie robotizacijos tam, kad būtų didinamas darbų efektyvumas, atliekamų užduočių tikslumas ir užtikrinamas saugumas. Taip tikina ekspertai ir priduria, kad robotų kuriama ekonominė nauda – akivaizdi. skaityti »

Svarbiausios televizorių savybės žaidimų mėgėjams

Pastaraisiais metais žaidimų rinkai skirtos konsolės smarkiai patobulėjo – naujausi įrenginiai palaiko ir 4K grafiką, ir aukštą dinaminį diapazoną. skaityti »

„Microsoft“ technologija leis valdyti išmanųjį be rankų

„Microsoft Research“ sukūrė technologiją „GlassHands“, kuri leidžia valdyti mobilųjį įrenginį rankų judesiais ore ar ant bet kokio norimo paviršiaus. skaityti »

Nuo šiol kompiuteriui krauti nebereikės laidų

Belaidis krovimas tampa viena naujausių technologijų, kurias siūlo mobiliųjų telefonų ir planšečių gamintojai. skaityti »