„Google Maps“ atvėrė Vilniaus oro uosto vidų

Publikuota: 2017 m. sausio 25 d. trečiadienis

Apie Vilniaus oro uostą galima sužinoti dar daugiau – nuo šiol jo vidaus žemėlapį galima pamatyti per „Google“ siūlomą internetinių žemėlapių paslaugą. 

„Kelionės ne visiems žmonėms kelia vien malonių patirčių, neretai jas lydi ir stresas – nemažai jų jaudinasi prieš skrydį, ypač jei jis – dar nelankytame oro uoste. Mums svarbu, kad mūsų keleiviai patirtų kuo daugiau teigiamų įspūdžių, todėl nuolat ieškome sprendimų, kurie leistų jiems jaustis patogiai ir komfortiškai. Šis internetinis Vilniaus oro uosto vidaus žemėlapis kaip tik ir padės iš anksto pasiruošti kelionei. Negana to, žvelgdami į jį keliaujantieji galės matyti, kur labiausiai jie norėtų praleisti savo laiką iki skrydžio“, - sako Lietuvos oro uostų Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė Indrė Baltrušaitienė.

Jos teigimu, visame pasaulyje oro uostai stengiasi keleiviams padėti susigaudyti ir kuo greičiau patekti į norimą vietą, tad vidaus planų perkėlimas į virtualią erdvę – neišvengiamas žingsnis siekiant patenkinti kintančius keleivių įpročius bei augančius jų poreikius. Tiesa, tokia naujovė naudojama dar ne visur. Pavyzdžiui, kaimyninių Rygos, Minsko ar Varšuvos oro uostų lankytojai šios galimybės dar neturi.

Šiuo metu kiekvienas žmogus per „Google“ internetinių žemėlapių paslaugą gali susipažinti su Vilniaus oro uosto vidaus žemėlapiu, išsiaiškinti atvykimo ir išvykimo salių išsidėstymą, parduotuvių ir maitinimo įstaigų pavadinimus bei tikslias jų vietas. Paprastesnė orientacija Vilniaus oro uoste sumažins kelionės rūpesčių ir skrydžių bus galima laukti  be papildomo streso.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

4 įdomūs faktai apie artėjančią daiktų interneto revoliuciją

Ekspertai kalba, kad jau netolimoje ateityje daiktų internetas taps masiniu reiškiniu, kuris ženkliai palengvins kiekvieno mūsų kasdienybę. skaityti »

Ar verta registruoti interneto svetainės adresą su lietuviškais rašmenimis?

Balandžio pradžioje jau ketvirtą kartą buvo surengti gražiausio svetainės vardo su lietuviškomis raidėmis, rinkimai. skaityti »

„Microsoft“ Europoje atidarė daiktų interneto laboratoriją

Daiktų interneto laboratorijos orientuotos į klientus, kurie investuoja į daiktų internetą – galimybę sujungti į vieną tinklą visus elektroninius prietaisus, nuo šaldytuvo iki namų robotų. skaityti »

Daugiau nei pusė lietuvių apsiperka kiniškose el.parduotuvėse

Europiečiai apsiperka ne tik Vakarų parduotuvėse, bet vis drąsiau gręžiasi į Rytus – į Kiniją, kuri tapo populiariausia Lietuvos, o taip pat ir Europos gyventojų užsieninių apsipirkimų šalimi. skaityti »

Lietuviškumu žavėję domenai su diakritiniais ženklais grimzta į nebūtį

Sukanka lygiai 13 metų, kai .lt domene buvo pradėti registruoti domenų vardai, turintys savitųjų lietuvių kalbos abėcėlės raidžių. skaityti »

Mokslininkai rado alternatyvą „Wi-Fi“ tinklui

Olandijos Eindhoveno universiteto tyrėja pasiūlė kaip alternatyvą „Wi-Fi“ naudoti infraraudonųjų spindulių tinklus. skaityti »

UNESCO ragina sudaryti sąlygas moterims naudotis internetu

Pasaulyje internetas vis dar labiau prieinamas vyrams, nei moterims. skaityti »

Kaip kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose

orint kurti įvaizdį, pirmiausia turime sugalvoti, kokie norime atrodyti kitiems – teigia Arvidas Bendorius. skaityti »

Daiktų interneto prognozės 2020-iesiems

Nuo 2017 iki 2021 m. pasaulinė daiktų interneto rinka augs 4 proc. skaityti »

Tyrimas atskleidė, kokį poveikį mums daro neigiamos žinutės internete

Tai, kaip elgiamės internete su kitais žmonėmis, turi pasekmių ir realiame gyvenime. skaityti »