IT sprendimų debesijai rinka siekia 70 mlrd. dolerių

Publikuota: 2017 m. sausio 3 d. antradienis

Analitinė bendrovė „Synergy Research Group“ paskelbė pasaulinės IT rinkos, besiremiančios debesų infrastruktūra, rezultatus.

Kompanija „Hewlett Packard Enterprise“ (HPE) šioje rinkoje vis dar laikosi lyderio pozicijoje, nors ją sparčiai vejasi „Dell“ po susijungimo su EMC.

„Synergy Research“ prognozuoja, kad suskaičiavus 2016 metų šios įrangos pardavimą susidarys apie 70 mlrd. JAV dolerių. Serverių, operacinių sistemų, tinklo įrangos ir virtualizacijos priemonės sudaro apie 94 proc. rinkos.

Minėtos įrangos rinkoje lyderiauja HPE ir „Cisco Systems Inc.“ („Cisco“). Abi įmonės užima po 12 proc. minėtos įrangos rinkos. Jas vejasi „Dell“, „Microsoft“ ir IBM.

Kiekviena įmonė turi stipriąją pusę. HPE lyderiauja debesų paslaugų teikimo srityje, o „Cisco“ neturi konkurentų tinklo įrangos pardavimo srityje. „Dell“ dominuoja duomenų apsaugos sistemų sektoriuje, o „Microsoft“ – operacinių sistemų ir virtualizacijos sistemų srityje.

IT sprendimų viešiesiems ir privatiesiems debesims srityje lyderiauja „Cisco“ ir HPE.

Šaltinis: internetua.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Bus kuriama vieninga žiniasklaidos informacinė sistema

Siekiant padidinti visuomenės informavimo priemonių veiklos viešumą ir skaidrumą, Vyriausybė teikia Seimui Visuomenės informavimo įstatymo pataisas. skaityti »

77 proc. lietuvių internetu nuolat naudojasi asmeniniais tikslais

„Kantar TNS“ tyrimai rodo, kad 16–34 metų vartotojas Lietuvoje turi beveik 4 įrenginius su prieiga prie tinklo. skaityti »

Interneto svetainių kūrimas padeda modernizuoti verslą

Šiandien internetinius tinklalapius turi ne tik įmonės, bet ir fiziniai asmenys. Dabar tai yra bene tas pats, kaip turėti mobilųjį telefoną. skaityti »

Europos Sąjunga kurs nemokamą belaidžio interneto tinklą

Europos Parlamentas nubalsavo už programą „Wifi4eu“, pagal kurią visose Europos Sąjungos šalyse siūloma nemokamai steigti belaidžio interneto stoteles. skaityti »

Studentai sukūrė sistemą, leidžiančią telefonu įjungti šviesą biure ar užkaisti virdulį

Galimybė telefonu užkaisti virdulį egzistuoja ne tik filmuose – tai įrodė bendram projektui susibūrę talentingi Lietuvos studentai, vos per kelias savaites sukūrę sistemą, kuri leidžia internetu valdyti buities bei elektronikos prietaisus biure ar namuose. skaityti »

Atidaryta nauja interneto karštosios linijos svetainė

Nauja specializuota RRT svetainė skirta pranešimams apie pastebėtą neteisėtą ar žalingą turinį, darantį įtaką nepilnamečiams. skaityti »

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarus internete?

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarius socialiniuose tinkluose? Į šiuos ir kitus klausimus atsako A. Bendorius, kuriantis tinklaraštį „Geležinė lapė“. skaityti »

E. prekybos dešimtmetis: 6 kartus padaugėjo internetu perkančių lietuvių

Per pastarąjį dešimtmetį visoje Europos Sąjungoje asmenų, perkančių internetu, padaugėjo beveik dvigubai. skaityti »

Lietuviai prekes dažniausiai užsisako į namus

Kiekvienoje šalyje nusistovi vis kitokie siuntų atsiėmimo įpročiai, pvz. Prancūzijoje daugiau nei pusė perkančiųjų internetu pirkinius nukreipia į siuntų atsėmimo tašką, o Baltijos šalyse išskirtinio populiarumo sulaukia siuntų terminalai. skaityti »

Interneto rūšys ir tiekėjai: kaip išsirinkti?

Patarimai, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis internetą ir kaip nuspręsti, kokia interneto rūšis jums tinkamiausia. skaityti »