Interneto svetainių kūrimas padeda modernizuoti verslą

Publikuota: 2017 m. spalio 9 d. pirmadienis

Šiandien internetinius tinklalapius turi ne tik įmonės, bet ir fiziniai asmenys. Dabar tai yra bene tas pats, kaip turėti mobilųjį telefoną. Tai yra tiesiog privalu ir būtina. Tačiau ar tikrai kiekvienas vartotojas tai supranta? Akivaizdu, kad vis dėlto situacija nėra tokia, kokia iš tikrųjų turėtų būti. Pastebima, kad labai didelė dalis pradedančiųjų verslininkų nemano, kad jiems reikalingas interneto svetainių kūrimas. Jie tai motyvuoja savo auditorija, taip pat bereikalingomis papildomomis išlaidomis ir panašiais veiksniais. Žinoma, tokie argumentai nėra teisingi ir adekvatūs. Todėl įvardinsime kelis neginčijamus faktus, kurie gali padėti tokį skeptišką požiūrį pakeisti.

Jei manote, kad jūsų auditorija nėra ta, kuriai reikėtų internetinio tinklalapio, labai klystate. Net jei jūs savo paslaugas ar prekes siūlome fizinėje erdvėje, apie jus vartotojai neretai sužinoti internetu. Juk tikriausiai ir jūs kasdien naudojatės internetine paieškos sistema – ir tai jums jau seniai yra tapę visiškai normaliu ir suprantamu veiksmu. Todėl nemanykite, kad jūsų klientai elgiasi priešingai. Jie daro lygiai tą patį. Tuomet, kai jiems prireikia vienos ar kitos prekės arba paslaugos, negaišdami savo brangaus laiko jie pasinaudoja internetu. Ir jei jame neranda jūsų internetinio tinklalapio, puikiai suprantama, kad jie pasirenka jūsų konkurentus. Todėl interneto svetainė gali padėti jums tapti matomais internete ir lengviau pranešti apie save potencialiems klientams.

Taip pat reikėtų suprasti, kad išlaidos, kuriomis pasižymi interneto svetainių kūrimas, sąlyginai nėra didelės. Taip, galbūt už profesionaliai ir tobulai sukurtą internetinį tinklalapį jums reikės sumokėti šiek tiek daugiau, tačiau išlaidos bus vienkartinės. Jums nereikės reguliariai investuoti į savo internetinio tinklalapio tobulinimą. Tai reiškia, kad investavę vos vieną kartą – investicine grąža džiaugsitės ne vienus metus. Be to, jei jūs investuosite į kokybiškai sukurtą internetinį tinklalapį, galite net neabejoti, kad jūsų potencialūs klientai tai įvertins. Vartotojai akimirksniu supranta, kas yra kokybiška ir patikima, todėl kurdami savo veidą internete, jūs klojate sėkmingesnį savo verslo pamatą ateičiai.

Kai kurie verslo savininkai taip pat mano, kad internetinis tinklalapis pridarys jiems kur kas daugiau rūpesčių, kadangi tokiu atveju jiems teks reguliariai jį prižiūrėti. Tačiau toks požiūris taipogi yra klaidingas ir niekaip neatitinkantis tikrosios situacijos. Jei pabandytumėte įvertinti kiek daug laiko kasdien praleidžiate atlikdami tam tikras užduotis fizinėje erdvėje, suprastumėte, kad išeikvojate begalę laiko. Tuo tarpu internetinio tinklalapio dėka ne tik išvengiama daugybės užduočių sprendimo būtinybės, tačiau ir bazinės užduotys atliekamos kur kas paprasčiau. Internetinio tinklalapio dėka informaciją pateikti ir atnaujinti bus galima vos per keletą akimirkų – ir tai jums nieko nekainuos.

Jei turėsite jūsų įmonę reprezentuojantį internetinį tinklalapį, galėsite pasinaudoti kur kas efektyvesne reklama. Skaitmeninės reklamos priemonių yra daugybė. Ir nors fizinėje erdvėje taip pat yra daug pasirinkimų, tikrai ne kiekvieno naudą galima lengvai apskaičiuoti. Tai yra pakankamai keblus klausimas, todėl jei jūs norite suprasti, kokia iš tikrųjų yra vienos ar kitos reklamos priemonės investicinė grąža, išbandykite internetinę reklamą – tuomet konversiją įvertinti bus lengviau nei lengva.

Internetinio tinklalapio dėka bendravimas su klientais taps dar paprastesnis. Ne kiekvienas vartotojas mėgsta bendrauti telefonu ar akis į akį. Kartais norima susisiekti internetu ir sužinoti pagrindines aktualiausias detales. Tai padaryti naudojantis įmonės internetiniu tinklalapiu yra labai paprasta, todėl jei jūs investuosite į tai, kas yra modernu ir efektyvu, neilgai trukus pastebėsite akivaizdžius teigiamus pokyčius.

Šaltinis: Pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Kas lemia interneto spartą?

Pastaruoju metu interneto sparta tapo vienu esminių veiksnių, renkantis interneto paslaugų teikėją. Nuotolinis mokymasis, nuotolinis darbas, nuotolinės treniruotės ir kitokia veikla, vykdoma per vaizdo konferencijas, kuriose iš vienų namų vienu metu dalyvauja keli šeimos asmenys,... skaityti »

Bus kuriama vieninga žiniasklaidos informacinė sistema

Siekiant padidinti visuomenės informavimo priemonių veiklos viešumą ir skaidrumą, Vyriausybė teikia Seimui Visuomenės informavimo įstatymo pataisas. skaityti »

77 proc. lietuvių internetu nuolat naudojasi asmeniniais tikslais

„Kantar TNS“ tyrimai rodo, kad 16–34 metų vartotojas Lietuvoje turi beveik 4 įrenginius su prieiga prie tinklo. skaityti »

Interneto svetainių kūrimas padeda modernizuoti verslą

Šiandien internetinius tinklalapius turi ne tik įmonės, bet ir fiziniai asmenys. Dabar tai yra bene tas pats, kaip turėti mobilųjį telefoną. skaityti »

Europos Sąjunga kurs nemokamą belaidžio interneto tinklą

Europos Parlamentas nubalsavo už programą „Wifi4eu“, pagal kurią visose Europos Sąjungos šalyse siūloma nemokamai steigti belaidžio interneto stoteles. skaityti »

Studentai sukūrė sistemą, leidžiančią telefonu įjungti šviesą biure ar užkaisti virdulį

Galimybė telefonu užkaisti virdulį egzistuoja ne tik filmuose – tai įrodė bendram projektui susibūrę talentingi Lietuvos studentai, vos per kelias savaites sukūrę sistemą, kuri leidžia internetu valdyti buities bei elektronikos prietaisus biure ar namuose. skaityti »

Atidaryta nauja interneto karštosios linijos svetainė

Nauja specializuota RRT svetainė skirta pranešimams apie pastebėtą neteisėtą ar žalingą turinį, darantį įtaką nepilnamečiams. skaityti »

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarus internete?

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarius socialiniuose tinkluose? Į šiuos ir kitus klausimus atsako A. Bendorius, kuriantis tinklaraštį „Geležinė lapė“. skaityti »

E. prekybos dešimtmetis: 6 kartus padaugėjo internetu perkančių lietuvių

Per pastarąjį dešimtmetį visoje Europos Sąjungoje asmenų, perkančių internetu, padaugėjo beveik dvigubai. skaityti »

Lietuviai prekes dažniausiai užsisako į namus

Kiekvienoje šalyje nusistovi vis kitokie siuntų atsiėmimo įpročiai, pvz. Prancūzijoje daugiau nei pusė perkančiųjų internetu pirkinius nukreipia į siuntų atsėmimo tašką, o Baltijos šalyse išskirtinio populiarumo sulaukia siuntų terminalai. skaityti »

Interneto rūšys ir tiekėjai: kaip išsirinkti?

Patarimai, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis internetą ir kaip nuspręsti, kokia interneto rūšis jums tinkamiausia. skaityti »