URM ir L. Linkevičius – „Twitter“ lyderių penkiasdešimtuke

Publikuota: 2014 m. birželio 25 d. trečiadienis

Užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos diplomatijos vadovas Linas Linkevičius patenka į penkiasdešimtuką socialinio tinklo „Twitter“ naudotojų, kurie turi daugiausiai bendrų jungčių.

Užsienio reikalų ministerijos „Twitter“ paskyra @LithuaniaMFA, turinti 44 bendras jungtis su kitais socialinio tinklo vartotojais, geriausiai susijungusių pasaulio lyderių penkiasdešimtuke užima 14 vietą. Ministras Linas Linkevičius, turintis 21 bendrą jungtį, tame pačiame sąraše užima 48 vietą, rodo pasaulio lyderių elgsenos socialiniame tinkle tyrimas „Twiplomacy“, kasmet atliekamas pirmaujančios pasaulinės ryšių su visuomene ir komunikacijos agentūros „Burson–Marsteller“.

Trečiadienį pristatytas tyrimas atskleidė, kad daugiau nei 83 procentai visų Jungtinių Tautų (JT) vyriausybių naudoja „Twitter“, o du trečdaliai (68 procentai) visų valstybių ir vyriausybių vadovų turi asmenines „Twitter“ paskyras. Populiariausi pasaulyje „Twitter“ lyderiai yra JAV prezidentas Barack Obama (@BarackObama), turintis per 43 milijonus sekėjų, popiežius Pranciškus (@Pontifex) su devyniomis paskyromis skirtingomis kalbomis ir 13 milijonų sekėjų bei Indonezijos prezidentas Susilo Bambangas Judhojono (Susilo Bambang Yudhoyono), turintis 5 milijonus sekėjų.

Lietuvoje daugiausiai „Twitter“ sekėjų turi šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė (@GrybauskaiteLT) – 13 tūkst. 656. Antroje vietoje yra Užsienio reikalų ministerijos (@LithuaniaMFA) paskyra, turinti 9 tūkst. 971 sekėjus, o trečiojoje – jos vadovas L. Linkevičius (@LinkeviciusL), sekamas 6 tūkst. 662 „Twitter“ vartotojų.

Premjeras Algirdas Butkevičius (@AButkevicius) turi 1 tūkst. 817 vartotojus. Lietuvos politiniai lyderiai, aktyviau naudodami „Twitter“ tinklą, taip pat perėjo prie dažnesnio anglų kalbos vartojimo savo įrašuose, taip parodydami orientaciją į tarptautinę diplomatų bendruomenę. Dažniausiai Lietuvos atstovai savo įrašuose naudojo žymes #eu, #eu2013lt, #lithuania ir #ukraine. Labiausiai dalinamasi Prezidentės @Grybauskaite_LT įrašais, kiekvieną persiunčiant vidutiniškai 20 kartų.

Šaltinis: urm.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

4 įdomūs faktai apie artėjančią daiktų interneto revoliuciją

Ekspertai kalba, kad jau netolimoje ateityje daiktų internetas taps masiniu reiškiniu, kuris ženkliai palengvins kiekvieno mūsų kasdienybę. skaityti »

Ar verta registruoti interneto svetainės adresą su lietuviškais rašmenimis?

Balandžio pradžioje jau ketvirtą kartą buvo surengti gražiausio svetainės vardo su lietuviškomis raidėmis, rinkimai. skaityti »

„Microsoft“ Europoje atidarė daiktų interneto laboratoriją

Daiktų interneto laboratorijos orientuotos į klientus, kurie investuoja į daiktų internetą – galimybę sujungti į vieną tinklą visus elektroninius prietaisus, nuo šaldytuvo iki namų robotų. skaityti »

Daugiau nei pusė lietuvių apsiperka kiniškose el.parduotuvėse

Europiečiai apsiperka ne tik Vakarų parduotuvėse, bet vis drąsiau gręžiasi į Rytus – į Kiniją, kuri tapo populiariausia Lietuvos, o taip pat ir Europos gyventojų užsieninių apsipirkimų šalimi. skaityti »

Lietuviškumu žavėję domenai su diakritiniais ženklais grimzta į nebūtį

Sukanka lygiai 13 metų, kai .lt domene buvo pradėti registruoti domenų vardai, turintys savitųjų lietuvių kalbos abėcėlės raidžių. skaityti »

Mokslininkai rado alternatyvą „Wi-Fi“ tinklui

Olandijos Eindhoveno universiteto tyrėja pasiūlė kaip alternatyvą „Wi-Fi“ naudoti infraraudonųjų spindulių tinklus. skaityti »

UNESCO ragina sudaryti sąlygas moterims naudotis internetu

Pasaulyje internetas vis dar labiau prieinamas vyrams, nei moterims. skaityti »

Kaip kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose

orint kurti įvaizdį, pirmiausia turime sugalvoti, kokie norime atrodyti kitiems – teigia Arvidas Bendorius. skaityti »

Daiktų interneto prognozės 2020-iesiems

Nuo 2017 iki 2021 m. pasaulinė daiktų interneto rinka augs 4 proc. skaityti »

Tyrimas atskleidė, kokį poveikį mums daro neigiamos žinutės internete

Tai, kaip elgiamės internete su kitais žmonėmis, turi pasekmių ir realiame gyvenime. skaityti »