Airija pastarosiomis dienomis gali netekti vieno iš savo nacionalinių simbolių – „Guinness“ tamsiojo alaus.
Publikuota:
2001 m. balandžio 13 d. penktadienis
Kaip pranešė NTV, Airija pastarosiomis dienomis gali netekti vieno iš savo nacionalinių simbolių – „Guinness“ tamsiojo alaus. Mat didžiausios alaus daryklos darbininkai sumanė streikuoti, protestuodami prie atleidimus, kuriuos sukėlė gamybos mažinimas.
Airija taip pat gali patirti nemažus nuostolius. Dublino baruose per Velykas vyrai neteks malonumo išmaukti vieną kitą bokalą šio tamsiojo alaus. Per dieną vidutiniškai Airijoje išgeriama apie milijoną bokalų, tai yra apie pusę milijono litrų šio gėrimo. Pasaulyje „Guinness“ alus pardavinėjamas 150 šalių, tarp jų – ir Lietuvoje.
Šią žinią taip pat išplatino oficialus bendrovės interneto puslapis www.guinness.com
Šaltinis:
NTV, „Guinness.com“
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.
Populiariausi straipsniai
Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“.
skaityti »
Erdvėlaivyje „Dassault Falcon 20“ neseniai buvo sėkmingai įgyvendintas eksperimentas, kurio metu imituota krūtinės ląstos atvėrimo ir vidinės kraujosruvos sustabdymo operacija.
skaityti »
Vokietijoje sukurtas robotas operos solistas „Myon“, galintis be jokios pagalbos vaidinti operos spektaklyje.
skaityti »
Rusijos mokslininkų grupė sukūrė išmanųjį termometrą. Jo kūrimo darbai truko daugiau negu trejus metus.
skaityti »
Didžiausiame Jungtinių Arabų Emyratų mieste įmonė „Smart Palm“ pasodino medžius, kurie aplink skleidžia „Wi-Fi“ interneto ryšį ir gali įkrauti mobiliuosius įrenginius.
skaityti »
„Facebook” pranešė, kad sukūrė pirmą bepilotį palydovą „Aquila“, skirtą perduoti interneto signalui.
skaityti »
JAV prezidentas Barakas Obama pasirašė įsaką dėl galingiausios pasaulyje skaičiavimo mašinos kūrimo.
skaityti »
Kompanija „Apple“ rengiasi užpatentuoti naują paslaugą, susijusią su elektronine komercija ir mokėjimais.
skaityti »
JAV ambasada pristato JAV fotografę, kuri pirmą kartą Lietuvoje rengia Instagramo rezidenciją ant geležinkelio bėgių. Projektą remia „Lietuvos geležinkeliai“, projekto partneris – JAV ambasada.
skaityti »
Amerikiečių kosminis zondas„New Horizons“ sėkmingai atliko istorinį praskridimą netoli Plutono ir jau atsiuntė virtinę intriguojančių nuotraukų, atskleidžiančių šis planetos nykštukės paviršiaus sandaros detalių.
skaityti »
Vienas iš „Google“ bepiločių automobilių, bandomų Kalifornijos valstijos keliuose, pirmą kartą tapo avarijos, kurioje nukentėjo žmonės, dalyviu.
skaityti »