Kitoks požiūris į elektronines knygas

Publikuota: 2013 m. rugpjūčio 25 d. sekmadienis

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“.

Prietaisas skiriasi nuo mums įprastų skaitytuvų savo forma. Vietoj vieno ekrano jis turi du. Taigi vartotojas laikydamas rankoje „TwistBook” jaučiasi lyg skaitytų „tikrą“ knygą. Be to, prietaisas turi interaktyvų viršelį, kurį galima keiti pagal savo pageidavimus. Pavyzdžiui, skaitote V. Šekspyro sonetus, tuomet vietoj juodo viršelio galite įsidėti autoriaus nuotrauką arba savo mylimojo. Nepatinka nuotraukos – palikite originalų viršelį su logotipu.

„TwistBook” taip pat galima perlenkti į kitą pusę kaip tikrą knygą, arba turėti skirtingas knygas atskiruose lapuose. Tai ypač patogu rengiantis egzaminui: viename lape konspektas, kitame kontroliniai klausimai.

Šaltinis: penki.lt, yankodesign.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »