Apsišaukėlis 20 metų operavo žmones

Publikuota: 2003 m. lapkričio 3 d. pirmadienis
Chirurgas
Medicinos nestudijavęs italas Romoje padarė ortopedo karjerą. Šeštadienį Italijos spauda rašė, kad 45 metų Roberto Ingravalle garsioje klinikoje beveik per 20 metų atliko daugybę operacijų. Apgavystė išaiškėjo tik tada, kai nepatenkintas pacientas kreipėsi į Italijos gydytojų asociaciją. Žinomą advokatę vedęs ir prabangų gyvenimo stilių mėgęs Ingravalle demaskuotas netrukus dingo. Spėliojama, jog jis tikriausiai pabėgo į užsienį. „Mediko“ viršininkas ir kolegos buvo priblokšti žinios, kad garsus ortopedas – apsišaukėlis. „Ingravalle puikiai operuodavo, tai – neįtikima“, – sakė klinikos vyriausiasis gydytojas Andrea Campi. Vienas kolega prisipažino sutikęs, jog tariamas ortopedas operuotų jo sūnų. Ingravalle pradėjo karjerą 1985 metais San Giacomo klinikoje, o vėliau buvo paskirtas Campi padėjėju. Šis garsėja Romoje kaip neginčijamas ortopedijos korifėjus, gydantis, pavyzdžiui, pasaulinio garso futbolininkus.
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Dantis bus galima valytis be rankų

Elektroninis dantų šepetėlis „Amabrush“ veikia be rankų, jį tereikia įsikišti į burną. skaityti »

Kinijoje atidarytas Dirbtinio intelekto miestas

Hangzhou mieste įdiegta 90 inovatyvių projektų, veikiančių 15-os skirtingų dirbtinio intelekto sistemų pagrindu. skaityti »

Kaip ir kodėl naujosios technologijos skatina sportuoti?

Sporto populiarumo bangai vis dar augant, spėliojame, kas tam padarė įtaką. Vienas iš tai nulėmusių faktorių yra išmaniųjų technologijų tobulėjimas. skaityti »

Robotas išgelbėjo mergaitę nuo griūvančių lentynų

Permėje (Rusijoje) robotas išgelbėjo vaiką nuo griūvančių ant jo lentynų. skaityti »

Vilniuje lietuviai ir amerikiečiai filmuoja fantastinę dramą apie ateitį „001Lithium X“

Vilniuje prasidėjo bendros Lietuvos ir JAV gamybos vaidybinio filmo „001Lithium X“ filmavimo darbai. skaityti »

Kinijoje atidaryta mobili parduotuvė be kasininkų

Kinijoje atidaryta mobili parduotuvė be kasininkų „Moby Mart“, kuri gali pati važinėti gatvėmis. skaityti »

Serveriai šildys vandenį privačiuose namuose

Olandijos bendrovė „Nerdalize“ siūlo panaudoti serverių gaminamą šilumos energiją šildyti vandeniui. skaityti »

Lietuvos gyventojai – aistringiausi serialų žiūrovai Baltijos šalyse

Duomenys rodo, kad 81 proc. apklaustųjų šalyje linkę žiūrėti net keletą mėgstamo serialo serijų iš eilės. skaityti »

Australiškas monetas puošia bananai su pižamomis

Ir kas tik nevaizduojama ant monetų! Pavyzdžiui – bananai su pižamomis! skaityti »

Slovėnijoje populiarėja skaitmeniniai antkapiai

Vienose Slovėnijos miesto Mariboro kapinėse pasirodė unikalus antkapis su didžiuliu jutikliniu ekranu, kuriame galima peržiūrėti nuotraukas ir vaizdo įrašus. skaityti »