Ar jie tikrai vargšai?

Publikuota: 2003 m. vasario 26 d. trečiadienis
Kruvinos ašaros byra pensininkams ir neįgaliesiems iš akių, vos su jais prakalbus apie pinigus ir jų turtinę padėtį. Vienas per kitą šaukia kaip jiems sunku gyventi, kokia nedėkinga valdžia jų atžvilgiu, kaip jie badauja, negali iš skurdžių pensijų pragyventi ir taip toliau, ir taip toliau. Nesibaigiantys priekaištai, pyktis visiems, išskyrus sau. O kokia atrakcija, kai prieš Tave blyksi fotoaparatai ir atkištas mikrofonas, o tu lieki didžiule žvaigžde, verkiančia ir reikalaujančia sau geresnės finansinės padėties. Iš tiesų gal ir neatrodytų jiems gyvenimas toks jau tragiškas ir nedėkingas, jei nereikėtų iš tų "skylėtų" senatvės ir invalidumo pensijų išlaikyti užaugusių, bet neturinčių darbo savo vaikų ir jų šeimų. Ir išvis, ar jie vargšai, ar jie taip finansiškai nuskriausti, kaip kad verkia? Gal jie tik įpratę šaukti ir keikti? Gal jiems nemokėjimas gyventi taip, kaip išeina, yra pasiteisinimas - aš pensininkas ar invalidas. Keistai toks raudojimas atrodo. Prieš mėnesį buvo surengta loterija neįgaliesiems. Invalidus invalidų metais norėjo pradžiuginti visuomeninė invalidų labdaros ir paramos organizacija "Vilties spindulys" kartu su "Vilniaus prekyba". Iš 50000, norinčių dalyvauti loterijoje, tik virš 1000 Lietuvos neįgaliųjų nusišypsojo laimė tapti loterijos nugalėtojais. Laimėjimo suma - nuo 300 iki 8000lt. Įdomu, dėl kokių priežasčių, praėjus nemažai laiko, dar yra neįgaliųjų, kurie neskuba atsiimti laimėtųjų pinigų? Gal nuo ubagystės "nesukrapšto" pinigėlių kelionei iki pinigų atsiėmimo vietos o gal nežino, kur kreiptis ar nėra, kas tuos pinigėlius paima? Beje, tarp daugybės neįgaliųjų, kurie nelaimėjo šioje loterijoje, vėl girdėjosi pykčio ir nepasitenkinimo riksmai - čia korupcija, nes įtartinai didžiausią laimėjimą gavo "minkštoje kėdėje" sėdintis invalidas.
Šaltinis:
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Išmanioji apyrankė iš el. popieriaus

Sukurta išmanioji apyrankė „Eyecatcher“, kuri, pasak gamintojų, gali neįkrauta veikti metus. Apyrankė pagaminta iš elektroninio popieriaus, kuris ekonomiškai eikvoja energiją. skaityti »

„Nissan“ sukūrė automobilį socialinių tinklų gerbėjams

Naujojo „Nissan“ automobilio „Teatro for Dayz“ viduje įtaisyti jutikliniai ekranai – ne tik automobilio priekyje, bet ir prie kiekvienos sėdynės. skaityti »

Sukurta akimis valdoma dirbtinė ranka

Aldo Faizal, dirbantis Imperatoriškame koledže Londone, sukūrė robotą-dailininką, kurį žmogus gali valdyti akimis. Robotas tėra mechaninė ranka, į kurią įdiegta žvilgsnio sekimo sistema. skaityti »

„Apple“ sukūrė žiedą, palaikantį NFC technologiją

Kompanija „Apple“ sukūrė NFC (angl. Near field communication) žiedo koncepciją, kuri leis naudotojams atlikti mokėjimus naudojantis šiuo įrenginiu. skaityti »

„Amazon“ kurjeriais galės tapti vairuotojai ir pėstieji

Elektroninė parduotuvė „Amazon“ nusprendė, kad prekių pristatymas gali būti spartesnis, jei tam bus panaudotas įvairus transportas ir paprasti žmonės, pakeliui užnešantys prekes. skaityti »

6 britai iš 10 nežino, kas pavaizduotas ant nacionalinės valiutos

Portalas Quidco apklausė 2 tūkst. Didžiosios Britanijos gyventojų bandydamas išsiaiškinti, ar jie žino, kas pavaizduota ant 5, 10, 20 ir 50 svarų sterlingų banknotų. skaityti »

Trakai – tarp 10 įspūdingiausių senovinių pasaulio vietovių

Puiki žinia – keliautojų bendruomenė „Places to See in Your Lifetime“ senąją Lietuvos sostinę Trakus įtraukė tarp 10 pačių įspūdingiausių pasaulio senovinių miestų ir miestelių. skaityti »

Keletas faktų apie istorines asmenukes

Asmenukės atrodo kaip modernus reiškinys ne veltui — tai tiesioginis nuolat tobulėjančių technologijų produktas. Mobiliųjų telefonų kameromis dabar lengviau, nei bet kada, padaryti savo nuotrauką. skaityti »

Virtualiosios realybės įspūdį sustiprins išmanioji apyrankė

Japonijoje, Tokijo universitete, sukurta apyrankė, imituojanti prisilietimą prie virtualiosios realybės daiktų. Ant rankos tvirtinama „UnlimitedHand“ apyrankė gali išjudinti raumenis panaudojant elektrostimuliaciją. skaityti »

„AmazFit“ – sveiką gyvenseną matuojantis papuošalas

Kinijos išmaniųjų įrenginių gamintoja „Xiaomi“ sukūrė žmogaus veiklos sekimo prietaisą „AmazFit“. skaityti »