Nuo siandien iki pirmadienio Vilniaus koncertų ir sporto rūmuose viešpataus cirkas - vyks jungtinės cirko artistų grupės iš Rusijos, Ukrainos, Moldovos bei Armėnijos pasirodymai.
Publikuota:
2003 m. gegužės 2 d. penktadienis
|
|
Nuo siandien iki pirmadienio Vilniaus koncertų ir sporto rūmuose viešpataus cirkas - vyks jungtinės cirko artistų grupės iš Rusijos, Ukrainos, Moldovos bei Armėnijos pasirodymai.
Į Vilniaus koncertų ir sporto rūmus atėję žiūrovai galės išvysti įspūdingą dviejų valandų programą. Pasak "Baltijos cirko" direktoriaus Petro Variakojo, programą lydės specialiai tam sukurta muzika - kartu su trupe keliauja ir kompozitorius. Cirko arenoje pasirodys įvairiausi dresuoti gyvūnai: ir paprasčiausios katės bei šunys, ir egzotiškesni - šimpanzės, smaugliai, krokodilai. Veiksmo netrūks ir ore: akrobatai šoks ant lyno, demonstruos kitus numerius ore. Taip pat bus suvaidinta keletas siužetų iš animacinio ir meninio filmo "Žmogus voras", kur akrobatai bandys pakartoti fantastinių herojų triukus bei kovas realybėje. Cirko programoje pasirodys ir vienas garsiausių pasaulyje klounų Igoris Pavlovas.
|
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.
Populiariausi straipsniai
Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“.
skaityti »
Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija.
skaityti »
Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia.
skaityti »
Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra.
skaityti »
Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai.
skaityti »
Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu.
skaityti »
Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien?
skaityti »
Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę.
skaityti »
Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis.
skaityti »
Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos...
skaityti »
Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį.
skaityti »