Nuo siandien iki pirmadienio Vilniaus koncertų ir sporto rūmuose viešpataus cirkas - vyks jungtinės cirko artistų grupės iš Rusijos, Ukrainos, Moldovos bei Armėnijos pasirodymai.
Publikuota:
2003 m. gegužės 2 d. penktadienis
|
|
Nuo siandien iki pirmadienio Vilniaus koncertų ir sporto rūmuose viešpataus cirkas - vyks jungtinės cirko artistų grupės iš Rusijos, Ukrainos, Moldovos bei Armėnijos pasirodymai.
Į Vilniaus koncertų ir sporto rūmus atėję žiūrovai galės išvysti įspūdingą dviejų valandų programą. Pasak "Baltijos cirko" direktoriaus Petro Variakojo, programą lydės specialiai tam sukurta muzika - kartu su trupe keliauja ir kompozitorius. Cirko arenoje pasirodys įvairiausi dresuoti gyvūnai: ir paprasčiausios katės bei šunys, ir egzotiškesni - šimpanzės, smaugliai, krokodilai. Veiksmo netrūks ir ore: akrobatai šoks ant lyno, demonstruos kitus numerius ore. Taip pat bus suvaidinta keletas siužetų iš animacinio ir meninio filmo "Žmogus voras", kur akrobatai bandys pakartoti fantastinių herojų triukus bei kovas realybėje. Cirko programoje pasirodys ir vienas garsiausių pasaulyje klounų Igoris Pavlovas.
|
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.
Populiariausi straipsniai
Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“.
skaityti »
Kinijos bendrovė ketina kurti didžiulį, tunelį ant ratuotų kojų primenantį, autobusą, kuris leidžia automobilių eismui vykti tiesiog po keleivių kojomis.
skaityti »
Sinoptikų prognozuojami vasariški orai šį savaitgalį daugelį iš mūsų nuteikia džiugiai, tačiau yra kai kas, kas artėjančia šilumos banga gali ir neapsidžiaugti – tai jūsų telefonas.
skaityti »
„Facebook“ programuotojai sukūrė algoritmą, kuris geba nustatyti žmogaus asmenybę iš nuotraukos, net jeigu joje nesimato žmogaus veido.
skaityti »
NASA ir „Microsoft“ numato naudoti „Microsoft HoloLens“ virtualiosios realybės akinius „Sidekick“ projektui įgyvendinti.
skaityti »
„Facebook“ išlieka populiariausiu kasdieniu socialiniu tinklu Lietuvoje. Prie savo „Facebook“ paskyros kasdien prisijungia beveik 37 proc. 15-74 m. amžiaus šalies gyventojų. „Youtube“ dienos auditorija kiek mažesnė – 29 proc., tačiau per mėnesį šis socialinis tinklas pasiekia daugiau naudotojų nei „Facebook“.
skaityti »
Kompanijos „Apple“ inžinieriai sukūrė medžiagą, kuri yra visiškai laidi įvairiems tinklinio bei belaidžio ryšio signalams, tačiau atrodo kaip anoduotas metalas.
skaityti »
Viena Australijos pradedančioji bendrovė, pavadinimu „Durrell Pita“, pristatė unikalų išmanųjį telefoną.
skaityti »
Kai kalbama apie telefono atblokavimą arba mobiliosios mokėjimo operacijos patvirtinimą, tradiciškai naudojami slaptažodžiai. Tačiau jie po truputį iškeliauja užmarštin.
skaityti »
Japonų bendrovė „Fujitsu“ oficialiai anonsavo pirmąjį pasaulyje išmanųjį telefoną su akies rainelės skeneriu – „Arrows NX F-04G“. Įrenginys kainuos 665 Eur.
skaityti »
Pasaulyje pirmaujanti degalų iš atsinaujinančių šaltinių gamintoja „Neste“ ir kompanija „Google“ sutarė bendradarbiauti ekologiškesnio transporto srityje.
skaityti »