Atviras moterų klubo „6666“ laiškas A.Burneikienei

Publikuota: 2003 m. liepos 9 d. trečiadienis
Moterų klubo "6666" šeimininkės
Dvi moterų klubo
Gerbiama Aušrine, Tikime, jog Jūs, būdama moteris, negalite likti nuošalyje, kai sprendžiamas lyčių teisių klausimas Lietuvai istoriškai reikšmingoje alaus kultūros sferoje. Neliksime nuošalyje ir mes, moterų klubas „6666“. Kaip visiškai natūralus reiškinys buvo priimta tai, kad vyrai jau pasisavino absoliučią daugumą geriausių Lietuvos alaus rūšių. Kur iki šiol žiūrėjo lygių galimybių kontrolieriai?! Dabar atėjo metas moterų atsakui. Teįsivyrauja lygybė. Mes, moterų klubo „6666“ įkūrėjos, kreipiamės į Jus, gerbiama Aušrine, kaip moterys į moterį ir prašome, ne – reikalaujame, kad Moterų ir vyrų lygių galimybių kontrolės tarnyba priimtų tinkamą sprendimą. Prašome Jūsų priimti sprendimą, leidžiantį naujausią Lietuvoje alų pardavinėti tik moterims. Taip pat derėtų nurodyti, jog vyrai alų nuo šiol gali vartoti tik gavę moterų sutikimą ir jų prižiūrimi. Naudodamosi proga, mes taip pat norėtumėme padėkoti visiems aludariams, nepamirštantiems moterų. Tik tikras aludaris žino: aluje tiek daug moteriškų hormonų, jog yra visiškai aiškų, jog pirmąjį alų sukūrė moteris. Sako: „Vyrai gėrė, vyrai gers, kol žemelė apsivers“. Moterų klubas „6666“ meta iššūkį ir siūlo savo versiją: „Moterys negėrė, bet šitą alų tikrai gers (galbūt net drauge su vyrais) ir, patikėkit, žemelę tikrai apvers.“ Pagarbiai, Moterų klubo “6666” šeimininkės
Šaltinis: www.bns.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Dantis bus galima valytis be rankų

Elektroninis dantų šepetėlis „Amabrush“ veikia be rankų, jį tereikia įsikišti į burną. skaityti »

Kinijoje atidarytas Dirbtinio intelekto miestas

Hangzhou mieste įdiegta 90 inovatyvių projektų, veikiančių 15-os skirtingų dirbtinio intelekto sistemų pagrindu. skaityti »

Kaip ir kodėl naujosios technologijos skatina sportuoti?

Sporto populiarumo bangai vis dar augant, spėliojame, kas tam padarė įtaką. Vienas iš tai nulėmusių faktorių yra išmaniųjų technologijų tobulėjimas. skaityti »

Robotas išgelbėjo mergaitę nuo griūvančių lentynų

Permėje (Rusijoje) robotas išgelbėjo vaiką nuo griūvančių ant jo lentynų. skaityti »

Vilniuje lietuviai ir amerikiečiai filmuoja fantastinę dramą apie ateitį „001Lithium X“

Vilniuje prasidėjo bendros Lietuvos ir JAV gamybos vaidybinio filmo „001Lithium X“ filmavimo darbai. skaityti »

Kinijoje atidaryta mobili parduotuvė be kasininkų

Kinijoje atidaryta mobili parduotuvė be kasininkų „Moby Mart“, kuri gali pati važinėti gatvėmis. skaityti »

Serveriai šildys vandenį privačiuose namuose

Olandijos bendrovė „Nerdalize“ siūlo panaudoti serverių gaminamą šilumos energiją šildyti vandeniui. skaityti »

Lietuvos gyventojai – aistringiausi serialų žiūrovai Baltijos šalyse

Duomenys rodo, kad 81 proc. apklaustųjų šalyje linkę žiūrėti net keletą mėgstamo serialo serijų iš eilės. skaityti »

Australiškas monetas puošia bananai su pižamomis

Ir kas tik nevaizduojama ant monetų! Pavyzdžiui – bananai su pižamomis! skaityti »

Slovėnijoje populiarėja skaitmeniniai antkapiai

Vienose Slovėnijos miesto Mariboro kapinėse pasirodė unikalus antkapis su didžiuliu jutikliniu ekranu, kuriame galima peržiūrėti nuotraukas ir vaizdo įrašus. skaityti »