Britney Spears sukėlė chaosą

Publikuota: 2003 m. spalio 22 d. trečiadienis
Britni Spyrs
Britni Spyrs
Seksualioji popmuzikos dainininkė Britney Spears penktadienio naktį Niujorke sukėlė tikrą chaosą, kai mažiau nei per tris valandas trijuose naktiniuose klubuose surengė tris netikėtus šou. Tačiau 22 metų hito „Boys“ atlikėjos koncertai daugumai žiūrovų paliko nemalonius prisiminimus. Teigiama, kad Spears apsaugininkai iš lankytojų atėmė visas vaizdo kameras ir šiurkščiai stumdė fotografus, prigrasino nepublikuoti pikantiško dainininkės šokio nuotraukų, kol jos pasirodymas nebus parodytas per MTV. Fotografai laikraščiui „The New York Post“ sakė, kad prabangiuose klubuose „Show“, „Splash“ bei „Avalon“, kur buvo filmuojamas naujas Spears vaizdo klipas, kilo tikras sąmyšis, kai tiek MTV apsaugos darbuotojai, tiek žvaigždės sargybiniai ėmė šiurkščiai vaikyti paparacus bei dainininkės gerbėjus. „Jie buvo visiškai nekontroliuojami ir peržengė visas ribas“, – piktinosi vienas liudininkų. Vienas fotografas, apstumdytas apsaugininko, net iškvietė policiją, tačiau vėliau nusprendė nereikalauti, kad jėgą panaudojusiam darbuotojui būtų iškelta byla. Apsaugininkai taip pat išplėšė vaizdo kamerą iš vienos gerbėjos, kurią vėliau žmonės matė verkiančią. Britney specialiai televizijai MTV filmavo savo dainos „In The Zone And Out All Night“ vaizdo klipą, skirtą jos naujajam albumui „Get In The Zone“, pasirodysiančiam lapkričio 15 dieną, pristatyti. Visuose trijuose klubuose Britney šokdama nusimesdavo raudoną palaidinę be rankovių ir likdavo tik su siaura rožine liemenėle. Klube „Avalon“ šviesiaplaukė gražuolė trumpam užrištomis akimis buvo pasodinta ant oda apmuštos kėdės, aplink kurią sukosi šokėjai.
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »