Britney rašys memuarus

Publikuota: 2004 m. sausio 20 d. antradienis
Britney Spears
Britni Spyrs

Popmuzikos žvaigždė Britney Spears ketina rašyti skandalingus prisiminimus ir papasakoti visą tiesą apie savo romanus su Justinu Timberlake'u, Fredu Durstu ir buvusiu vyru Jasonu Alexanderu.

22 metų dainininkė viliasi šį savo darbą, kuris preliminariai pavadintas „On My Own“ („Pati viena“), užbaigti dar šiais metais, kad išsklaidytų visus nesusipratimus dėl neįtikimos savo gyvenimo istorijos.

Britney suteiks skaitytojams nuostabią progą sužinoti apie metus, praleistus su „Cry Me A River“ atlikėju Justinu, ir paaiškins, kaip staiga po linksmybių Las Vegase šį mėnesį ištekėjo už vaikystės draugo Jasono.

„Tai bus 2004 metų knyga. Dabar Britney derasi dėl to, kas rašys kartu su ja. Ji įtrauks tiek daug dalykų, kad tai tikrai bus bestseleris“, — sakė vienas šaltinis. „Ji taip pat papasakos apie savo ateities planus. Ji tikrai planuoja pastatyti daugiau filmų“, – pridūrė šaltinis.

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

„Asus“ išleido robotą šeimai

Japonų bendrovė „Asus“ pristatė namų robotą „Zenbo“, kuris pravers ir suaugusiesiems, ir vaikams. skaityti »

Elektroninė urna prikels mirusiuosius naujam gyvenimui

Bendrovė „Bios Urn“ sukūrė elektroninę urną „Bios Incube“, kurioje mirusiojo pelenai tampa augalo maistu. skaityti »

Nori pasikalbėti – pridėk pirštą prie ausies

„Samsung“ priklausanti Pietų Korėjos įmonė „Innomdle Lab“ kuria išmanųjį laikrodį, kurį dėvėdamas žmogus galės paskambinti telefonu tiesiog pridėjęs prie ausies pirštą. skaityti »

„MasterCard“ sukūrė programą robotui padavėjui

„MasterCard“ pristatė pirmą komercinę programą, skirtą robotui androidui „Pepper“. Naudodamasis ja, robotas taps paslaugiu padavėju. skaityti »

Šunys paramą priims mokėjimo kortelėmis

„Blue Cross“ šunims pasiuvo liemenes su įdiegtu bekontakčiu „PayPal“ kortelių skaitytuvu. skaityti »

Langai bus gaminami iš permatomos medienos

Profesoriaus Liangbing Hu vadovaujama grupė atrado būdą, kaip paversti medieną visiškai permatoma pašalinant iš jos ligniną. skaityti »

Šunys irgi kelia nuotraukas į „Facebook“

„Pedigree“ sukūrė fotografuojančią liemenę šunims „The Posting Tail“, kuri fotografuoja vaizdus tuomet, kai šuo ima smarkiai vizginti uodegą. skaityti »

Tėvai galės sekti vaikams pasakas nebūdami šalia

Korėjiečių įmonė „Samsung“ nusprendė padėti tėvams, grįžtantiems vėlai iš darbo ar dažnai būnantiems komandiruotėse, palaikyti artimesnį ryšį su vaikais. skaityti »

Daugiausia uždirbančių vadovų sąrašo viršuje – gydytojas

JAV gydytojas Patrikas Sun Šiong 2015 metais tapo daugiausiai uždirbančiu vadovu JAV. skaityti »

Kinė humanoidė nustebino grožiu

Kinijos mokslo ir technologijų universitete Hefėjuje oficialiai pristatytas moteriškos išvaizdos robotas „Jiajia“. skaityti »