Britney rašys memuarus

Publikuota: 2004 m. sausio 20 d. antradienis
Britney Spears
Britni Spyrs

Popmuzikos žvaigždė Britney Spears ketina rašyti skandalingus prisiminimus ir papasakoti visą tiesą apie savo romanus su Justinu Timberlake'u, Fredu Durstu ir buvusiu vyru Jasonu Alexanderu.

22 metų dainininkė viliasi šį savo darbą, kuris preliminariai pavadintas „On My Own“ („Pati viena“), užbaigti dar šiais metais, kad išsklaidytų visus nesusipratimus dėl neįtikimos savo gyvenimo istorijos.

Britney suteiks skaitytojams nuostabią progą sužinoti apie metus, praleistus su „Cry Me A River“ atlikėju Justinu, ir paaiškins, kaip staiga po linksmybių Las Vegase šį mėnesį ištekėjo už vaikystės draugo Jasono.

„Tai bus 2004 metų knyga. Dabar Britney derasi dėl to, kas rašys kartu su ja. Ji įtrauks tiek daug dalykų, kad tai tikrai bus bestseleris“, — sakė vienas šaltinis. „Ji taip pat papasakos apie savo ateities planus. Ji tikrai planuoja pastatyti daugiau filmų“, – pridūrė šaltinis.

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Šimtametis roplys pirmąkart tapo tėvu

Tuatarų patinas, vardu Henris, sulaukęs garbingo 111 metų amžiaus, pirmą kartą tėvu tapo. skaityti »

Praūžė Ekrano aktorių gildijos apdovanojimų ceremonija

Penkioliktoje Ekrano aktorių gildijos apdovanojimų ceremonijoje daugiausia prizų susišlavė „Oskarų“ favoritu laikomas kino kūrėjų darbas „Lūšnynų milijonierius“. skaityti »

Kam priklauso didžiausias jūrų lobis?

Mėginama išsiaiškinti naujas Amerikos kompanijos „Sub Sea Research“ radinio aplinkybes. skaityti »

Automobilis atsidūrė ant bažnyčios stogo

Matydami, kaip automobilis nuslydo nuo kelio, skriejo oru ir nusileido ant bažnyčios stogo, vieno Vokietijos miestelio policijos pareigūnai buvo ištikti šoko. skaityti »

Skorpionų karalienė pagerino pasaulio rekordą

Skorpionų karaliene tituluojama Kančana Ketkev prieš mėnesį 33 dienoms užsidarė su 5 000 nuodingų skorpionų. skaityti »

Suvalgius ledų – klaidingi alkotesterio parodymai

Vienas Australijos gyventojas po to, kai suvalgius porciją ledų jo automobilis su integruotu alkotesteriu atsisakė užsivesti, savo teisybę nusprendė įrodinėti teisme. skaityti »

Jaunojo matadoro rekordas

11-mečio Michelito Lagrave sąskaitoje – net 160 kovų koridos arenoje. skaityti »

Sąmokslo teorijos: raudonplaukiai gali būti... ateivių palikuonys

Egzistuoja sąmokslo teorija, teigianti, kad raudonus plaukus turintys žmonės yra žmonių ir ateivių hibridai. skaityti »

H. Ledžeris ir „Oskarai“ – ar istorija pasikartos?

Hetas Ledžeris už vaidmenį filme „Tamsos riteris“ nominuotas „Oskarui“ už geriausią antraplanį vyro vaidmenį. skaityti »

Paskelbti pretendentai į „Oskaro“ apdovanojimus

Juosta „Keista Bendžamino Batono istorija“ – aiški lyderė paskelbtame kandidatų į „Oskarus“ sąraše. skaityti »