„Casio“ abstulbino konkurentus

Publikuota: 2002 m. liepos 26 d. penktadienis
Nešiojamieji įrenginiai greitu metu gaus energijos iš kuru pildomų maitinimo elementų. Sprendžiant iš visko, pereita prie alternatyvių energijos šaltinių bus daug greičiau, nei žada gamintojai.

Stambiausi nešiojamųjų įrenginių ir maitinimo elementų gamintojai varžosi pristatydami vis daugiau prietaisų, gaunančių energiją ne iš tradicinių akumuliatorių, o kuru maitinamų elementų. Vis tik į masinę prekybą tokie įrenginiai turėtų patekti tik 2005 metais.

Savo konkurentams staigmeną pateikė bendrovė „Casio“, neseniai pristačiusi naują kuru maitinamą elementą, skirtą nešiojamiesiems kompiuteriams, kuris smarkiai skiriasi nuo kitų analogiškų gaminių.

Kuru maitinamus elementus gamino žuymios bendrovės: „Sony“, „Nec“ ar „Hitachi“, ir niekas nesitikėjo, kad tokią naujieną pateiks būtent „Casio“, kadangi ši bendrovė negamina tokių elementų. „Casio“ elementai skiriasi nuo esamų, ir tuo pačiu jie suteikia naują postūmį jų gamybai.

Taip pat „Casio“ pateikė antrą staigmeną, pareikšdama, kad žada pradėti gaminti tokius elementus pramoniniais kiekiais jau apie 2004 metus. Tuo pačiu priversdama kitus gamintojus paskubėti išleisti naujus panašius įrenginius. „Casio“ pagamintas kuro elementas buvo panaudotas elektroninėje užrašų knygutėje, ir leidžia ja nepertraukiamai naudotis daugiau nei 20 valandų.

Beje, naujasis „Casio“ elementas, specialistų teigimu, daugeliu savybių pralenkia kitų bendrovių analogiškus gaminius, ir šiuo metu yra efektyviausias maitinimo elementas.
Šaltinis: Internet.Ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

„Instagram“ nuotraukos virsta paveikslais

Dauguma mūsų naudojasi populiaria programėle „Instagram“. Svarbiausi gyvenimo įvykiai, malonūs atostogų prisiminimai, nauji ragauti patiekalai ir kvapą gniaužiantys atradimai – visa tai atsispindi nuotraukose. O jei šias paverstume tikrais paveikslais? skaityti »

Prekyboje pasirodys 10-ojo dešimtmečio dizaino mobilusis telefonas

Kompanija „Just5“ pradeda prekiauti naujojo modelio mobiliaisiais telefonais „Just5 Brick“ (angl. „plyta“). Šie įrenginiai yra su mechanine klaviatūra ir ištraukiama metaline antena. skaityti »

1969 m. įvyko pirmasis išsilaipinimas Mėnulyje

1969 m. liepos 20 d. JAV astronautas Neilas Armstrongas pirmasis pasaulyje išsilaipino Mėnulyje. skaityti »

„Apple“ užpatentavo liečiamą automobilio prietaisų skydą

Kompanija „Apple“ veržiasi į naują rinką – automobilį. JAV technologijų milžinė praėjusią savaitę užpatentavo naują technologiją, leisiančią skaitmenizuoti daugelį automobilio valdymo funkcijų ir jas valdyti liečiamuoju ekranu, įmontuotu automobilyje. skaityti »

Rugsėjį pasirodys antroji žaidimo „Angry Birds Star Wars“ dalis

Kompanija „Rovio“ pirmadienį pranešė, jog rugsėjo 19 dieną bus pristatytas žaidimas „Angry Birds Star Wars II“. skaityti »

„Google“ dalyvauja kuriant žinučių sistemą tarnybiniams šunims

Kompanija „Google“ dalyvauja kuriant sistemą, leidžiančią tarnybiniam šuniui susisiekti su jį lydinčiu žmogumi ir perduoti jam pranešimus. skaityti »

„Thanko“ išleidžia portatyvinį alkotesterį, skirtą „Apple“ įrenginiams

Japonų kompanija „Thanko“, leidžianti originalius įrenginius, šiomis dienomis pristatė dar vieną savo kūrinį – portatyvinį alkotesterį, skirtą „Apple“ įrenginiams. skaityti »

„Micromax Canvas 4“ įjunkite pasiuntę jam oro bučinį

Nedaug kam žinoma kompanija „Micromax“ pristatė ir ketina pradėti prekiauti išmaniaisiais telefonais „Micromax Canvas 4“. skaityti »

„Apple“ ir „Google“ nepateko tarp 10 populiariausių JAV prekės ženklų

Visame pasaulyje garsios IT milžinės „Apple“ ir „Google“ nepateko į atnaujintą 10 populiariausių JAV prekės ženklų reitingą „Buzz Rankings 2013“. skaityti »

Pristatytas išmanusis laikrodis-telefonas

Laikrodžius dauguma vadina „atgyvena“, juk viskas, ko reikia, yra telefone. Tačiau dizaineris Jeabyun Yeon nesutinka ir siūlo neįprastą konceptą rankinį laikrodį-telefoną „Limbo“. skaityti »