„Casio“ abstulbino konkurentus

Publikuota: 2002 m. liepos 26 d. penktadienis
Nešiojamieji įrenginiai greitu metu gaus energijos iš kuru pildomų maitinimo elementų. Sprendžiant iš visko, pereita prie alternatyvių energijos šaltinių bus daug greičiau, nei žada gamintojai.

Stambiausi nešiojamųjų įrenginių ir maitinimo elementų gamintojai varžosi pristatydami vis daugiau prietaisų, gaunančių energiją ne iš tradicinių akumuliatorių, o kuru maitinamų elementų. Vis tik į masinę prekybą tokie įrenginiai turėtų patekti tik 2005 metais.

Savo konkurentams staigmeną pateikė bendrovė „Casio“, neseniai pristačiusi naują kuru maitinamą elementą, skirtą nešiojamiesiems kompiuteriams, kuris smarkiai skiriasi nuo kitų analogiškų gaminių.

Kuru maitinamus elementus gamino žuymios bendrovės: „Sony“, „Nec“ ar „Hitachi“, ir niekas nesitikėjo, kad tokią naujieną pateiks būtent „Casio“, kadangi ši bendrovė negamina tokių elementų. „Casio“ elementai skiriasi nuo esamų, ir tuo pačiu jie suteikia naują postūmį jų gamybai.

Taip pat „Casio“ pateikė antrą staigmeną, pareikšdama, kad žada pradėti gaminti tokius elementus pramoniniais kiekiais jau apie 2004 metus. Tuo pačiu priversdama kitus gamintojus paskubėti išleisti naujus panašius įrenginius. „Casio“ pagamintas kuro elementas buvo panaudotas elektroninėje užrašų knygutėje, ir leidžia ja nepertraukiamai naudotis daugiau nei 20 valandų.

Beje, naujasis „Casio“ elementas, specialistų teigimu, daugeliu savybių pralenkia kitų bendrovių analogiškus gaminius, ir šiuo metu yra efektyviausias maitinimo elementas.
Šaltinis: Internet.Ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

„Peloton“ sukūrė dviratį-treniruoklį su operacine sistema „Android“

„Peloton“ į dviratį-treniruoklį integravo 21,5 colio įstrižainės ekraną ir operacinę sistemą „Android“. skaityti »

Bus galima įsigyti ir auksinį „HTC One“

„GoldGenie“ išleido ekskliuzyvinius išmaniojo telefono „HTC One“ modelius aukso, rožinio aukso ar platinos korpusu. skaityti »

6 būdai, kaip žaidimai gali padėti užtikrinti tinkamą sveikatos priežiūrą

Internete vis daugėja straipsnių kaip kompiuteriniai žaidimai gali padėti spręsti įvairias sveikatos problemas. Pateikiame trumpą apžvalgą, ką kartu gali nuveikti žaidimų industrija ir sveikatos priežiūros institucijos. skaityti »

„SimCity“ – žaidimas, galintis įkvėpti jaunuosius inžinierius ir miestų planuotojus

„SimCity“ – miesto planavimo žaidimas, kuris šiuo metu naudojamas kaip švietimo forma, „SimCity EDU“. Žaidimas gali suteikti žinių iš įvairių sričių, pavyzdžiui, ekonomikos, miestų planavimo ir net aplinkos apsaugos tyrimų. „SimCity EDU“ tikslas – įtraukti šį žaidimą į mokyklų klases, kur moksleiviai galėtų mokytis įvairių dalykų dirbdami darbą kartu, o mokytojai galėtų kurti išsamias programas, kurios būtų susietos su mokymo programa. skaityti »

Gandas: „iOS 7“ turės „LinkedIn“ integraciją

Operacinės sistemos mobiliems įrenginiams „iOS 7“ bandomojoje versijoje rastas programinis kodas rodo, jog „Apple“ gali naujausioje „iOS“ versijoje, kuri pasirodys rudenį, įdiegti populiaraus socialinio tinklo „LinkedIn“ sąsają. skaityti »

„Mercedes“ kuria nuo avarijų apsaugotą automobilį

Šių metų pabaigoje kompanija „Daimler“ pradės į savo „Mercedes-Benz“ automobilius diegti sistemą „Car-to-X“, kuri leis mašinoms „bendrauti“ vienoms su kita ir kitais kelių infrastruktūros objektais. skaityti »

Robotas „Hubo 2“ išmoko „Gangnam Style“ šokį

Pietų Korėjo mokslininkai sukūrė robotą, kurį galima išmokyti atlikti šokių judesius. Jo repertuare – ir raitelio judesius primenantis šokis pagal garsųjį hitą „Gangnam Style“, išgarsinusį Pietų Korėjos dainininką Psy. skaityti »

Rihannos kanalas tapo populiariausias „YouTube“

Dainininkės Rihannos kanalas tapo populiariausias „YouTube“ – birželio 18 dieną ji aplenkė buvusį lyderį Justiną Bieberį. skaityti »

Mokslininkai išmoko kurti patalpų 3D modelius pagal mikrofonų duomenis

Lozanos federalinės politechnikos mokyklos Audiovizualinių komunikacijų laboratorijos darbuotojai sukūrė technologiją, leidžiančią kurti virtualius patalpų 3D modelius pagal mikrofonų duomenis. skaityti »

Anglų kalbos žodyne – nauja „tweet“ reikšmė

Oksfordo anglų kalbos žodyno (angl. Oxford English Dictionary) sudarytojai pranešė, kad nuo šiol žodis „tweet“ turės naują reikšmę, susijusią su socialiniu tinklu „Twitter“. skaityti »