„Cosmopolitan“ keičia įvaizdį

Publikuota: 2004 m. balandžio 8 d. ketvirtadienis
Cosmopolitan

Didžiojoje Britanijoje leidžiama vienišų merginų sekso „biblija“ ir apsipirkimo vadovas „Cosmopolitan“ nuo šiol turės ir dvasingumo skyrelį.

„Skausmingai suvokiau, jog vyrų ir batelių neužtenka, kad būčiau laiminga“, — kovo numeryje rašė naujoji dvasingumo skyrelio redaktorė Hannah Borno. Anot jos, tikro pasitenkinimo paslaptis glūdi kitur. Tačiau daugelis britų neįsivaizduoja, kaip Dievas ir dvasingumas derinsis su „Cosmo“ merginos įvaizdžiu.

Britų žiniasklaida jau išjuokė žurnalą ir klausia, kaip atrodys dvasinio tobulėjimo istorijos šalia patarimų apie tai, kaip seksualiai rengtis, susirasti vyrą ir patirti daug orgazmų.

Nepaisydama kritikos, naujoji skilties redaktorė nusiteikusi optimistiškai. 32 metų Borno sako, jog skaitytojų laiškai įtikino redaktorius, kad daug jaunų moterų trokšta gyventi ne vien materialisčių gyvenimą. Pasak jos, daugybė moterų ieško savo nelaimės priežasčių, o vien proto ir kūno temos negali duoti į tai atsakymo.

Redaktorė Nina Ahmad sakė, kad žurnalas Didžiojoje Britanijoje turi milijoną skaitytojų ir nenori, kad jos „savo dvasinės kelionės metu jaustųsi vienišos“. „Norime, kad moterys visose savo gyvenimo srityse būtų tokios geros, kokios tik gali būti“, — pridūrė ji.

Ahmad teigia, jog tarp būsimų temų bus meditacijų metodikos, knygų apžvalgų bei tokių sistemų kaip žydų ezoterinis misticizmas Kabala. Žurnalistai tirs, ar susidomėjimas šiais dalykais gali padėti skaitytojoms ir skaitytojams jaustis laimingesniems.

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Mirė paskutinioji likusi gyva „Titaniko“ keleivė

Sekmadienį mirė paskutinioji likusi gyva „Titaniko“ laivo keleivė 97 metų Milvina Dyn (Millvina Dean). skaityti »

Karinis laivas tapo rifu

Vos per 3 minutes Antrojo pasaulinio karo amerikiečių laivas „General Hoyt Vandenberg“ nugramzdintas Floridos sąsiauryje. skaityti »

Neperpjaunami drabužiai

Įmonė „BladeRunner“ gamina neperpjaunamus drabužius. Nepaisant ypatingų technologijų, šie drabužiai patogūs ir niekuo nesiskiria nuo įprastų. skaityti »

Meškos atšventė žydų šventę

Žydų šventės Shawuot proga pusryčiams vietoj įprastų vaisių jos gavo patiekalą iš sūrio, grietinės ir vaisių. skaityti »

Vardinės rankinės iš antrų rankų

Garsių dizainerių vardai pamišusioms dėl vardinių moteriškų rankinių ne tik kelia susižavėjimą, bet ir gerokai pratuština jų kišenes. skaityti »

Rasta senovės žolėdžio fosilija

Kusko, esantis Peru, tapo atradimų miestu. Vesdami požeminį vandentiekį, darbininkai aptiko beveik nepažeistą 5 milijonų metų senumo gyvūno tinginio fosiliją. skaityti »

Sūrio gaudynės

Drąsuoliai iš viso pasaulio rizikuoja savo gyvybe ir visomis savo galūnėmis neįprastose varžybose ant Kuperio kalvos Gloucesteršyre. skaityti »

Sūrio šventė Latvijoje

Kasmet šis festivalis vyksta skirtinguose Latvijos miestuose, kad kuo daugiau gyventojų galėtų paragauti skirtingų rūšių latviškų sūrių. skaityti »

NSO virš pliažo Brazilijoje

Virš Rio de Žaneiro šimtai žmonių galėjo pamatyti tikrą skraidančią lėkštę. skaityti »

Nauja Japonijos žvaigždė – skruzdėdos jauniklis

Dar vardo neturintis ir nenustatytos lyties skruzdėdos jauniklis puikiai jaučiasi ant mamos nugaros. skaityti »