„Cosmopolitan“ keičia įvaizdį

Publikuota: 2004 m. balandžio 8 d. ketvirtadienis
Cosmopolitan

Didžiojoje Britanijoje leidžiama vienišų merginų sekso „biblija“ ir apsipirkimo vadovas „Cosmopolitan“ nuo šiol turės ir dvasingumo skyrelį.

„Skausmingai suvokiau, jog vyrų ir batelių neužtenka, kad būčiau laiminga“, — kovo numeryje rašė naujoji dvasingumo skyrelio redaktorė Hannah Borno. Anot jos, tikro pasitenkinimo paslaptis glūdi kitur. Tačiau daugelis britų neįsivaizduoja, kaip Dievas ir dvasingumas derinsis su „Cosmo“ merginos įvaizdžiu.

Britų žiniasklaida jau išjuokė žurnalą ir klausia, kaip atrodys dvasinio tobulėjimo istorijos šalia patarimų apie tai, kaip seksualiai rengtis, susirasti vyrą ir patirti daug orgazmų.

Nepaisydama kritikos, naujoji skilties redaktorė nusiteikusi optimistiškai. 32 metų Borno sako, jog skaitytojų laiškai įtikino redaktorius, kad daug jaunų moterų trokšta gyventi ne vien materialisčių gyvenimą. Pasak jos, daugybė moterų ieško savo nelaimės priežasčių, o vien proto ir kūno temos negali duoti į tai atsakymo.

Redaktorė Nina Ahmad sakė, kad žurnalas Didžiojoje Britanijoje turi milijoną skaitytojų ir nenori, kad jos „savo dvasinės kelionės metu jaustųsi vienišos“. „Norime, kad moterys visose savo gyvenimo srityse būtų tokios geros, kokios tik gali būti“, — pridūrė ji.

Ahmad teigia, jog tarp būsimų temų bus meditacijų metodikos, knygų apžvalgų bei tokių sistemų kaip žydų ezoterinis misticizmas Kabala. Žurnalistai tirs, ar susidomėjimas šiais dalykais gali padėti skaitytojoms ir skaitytojams jaustis laimingesniems.

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Milijono dolerių vertės moneta

Slovėnijos sostinėje Liublianoje jau trečius metus iš eilės vyksta tarptautinė kolekcininkų mugė. skaityti »

„Hotelicopter“ – pirmasis pasaulyje skraidantis viešbutis

„Hotelicopter“ konstravimo darbai prasidėjo dar 2004 metais. skaityti »

Vokietijos policija 2 metus vaikėsi neegzistuojantį serijinį žudiką

Šimtai Vokietijos detektyvų praleido du metus bandydami susekti paslaptingą serijinę žudikę moterį, kurios DNR buvo rasta 39 nusikaltimų vietose. skaityti »

Suomio piršte – USB atmintinė

Kompiuterių inžinierius iš Suomijos taip garbina įvairiausias technologijas, kad vieną jų net įmontavo į savo kūną: vyriškio bevardžio piršto vietoje – USB atmintinė. skaityti »

Japonijoje po 5 metų žmones masiškai slaugys robotai

Ne vėliau nei po 5 metų Japonijos rinkai bus pateikti komerciniai robotai, skirti namų priežiūrai ir vyresniojo amžiaus žmonių slaugymui. skaityti »

2060-aisiais vasarą Sidnėjuje bus pavojinga

Prognozuojama, jog 2060 metais Australijos mieste Sidnėjuje vasaros bus tokios karštos, o oras – užterštas, jog tai gali kelti grėsmę vyresnių žmonių gyvybei. skaityti »

Kinijos kaimo gyventojas susikonstravo 100 proc. medinį dviratį

Vieno Kinijos kaimo dailidė, tikriausiai nenorėdamas leisti savo pinigų brangiems gamykliniams dviračiams, pasigamino savą šios dviratės transporto priemonės versiją. skaityti »

Savo nuotraukas galite įamžinti deimantuose

Dabar deimanto tvirtumą galimą panaudoti netgi nuotraukoms išsaugoti – tiesa, tam teks gerokai sumenkinti deimanto komercinę vertę. skaityti »

Bitės ir skruzdės – idealios komandinės žaidėjos

Bitės ir skruzdės veikia grupėse, tačiau jų gyvenimas skiriasi nuo kitų panašiai gyvenančių gyvūnų – jos tai daro ne dėl savanaudiškų priežasčių. skaityti »

Atidarytas didžiausias Azijoje pokerio kambarys

Didžiausia pasaulyje pokerio kompanija „PokerStars“ atidarė „PokerStars“ pokerio kambarį „Grand Lisboa“ viešbutyje, esančiame Azijos Las Vegasu vadinamame Makao pusiasalyje Kinijoje. skaityti »