Egiptiečių vyrai lepino ir taip vyrų dėmesio nestokojančią atlikėją Rūtą Lukoševičiūtę.
 |
„Aš tave myliu, tu labai graži, ar pavakarieniautum su manimi, noriu tave vesti“ – tokiomis frazėmis egiptiečių vyrai lepino ir taip vyrų dėmesio nestokojančią atlikėją Rūtą Lukoševičiūtę. Daugiau nei savaitę praleidusi viename gražiausių pasaulio miestų – Aleksandrijoje, linksmoji dainininkė iš Lietuvos sakė šios kelionės neužmiršianti niekada.
„Kita kultūra, kiti žmonės, skirtingi papročiai bei klimatas – visa taip įdomu, jog kartais atrodo, kad visa tai man prisisapnavo“, – neseniai į gimtinę sugrįžusi juokavo Rūta, Egipte ne tik poilsiavusi, bet ir dalyvavusi tarptautiniame dainų festivalyje, kuriame atliko prodiuserio Daliaus Pletniovo sukurtą dainą „Memory“. Populiariojo roko stiliumi Rūtos atlikta daina sužavėjo ne tik vertintojus, bet ir pačius festivalio dalyvius.
„Džiaugiuosi įgyta patirtimi bei naujomis pažintimis – gavau keletą pasiūlymų rengti bendrus projektus, tad ilsėtis po kelionės nėra kada“, – pasakojo energingoji atlikėja, kurios kelionė, pasirodo, netikėtai užtruko ilgiau nei planavo pati Rūta.
„Viešėdama Egipte kalbėjausi su draugais, gyvenančiais Šveicarijoje. Sužinoję, jog į namus skrisiu per Frankfurtą, jie man pasiūlė užsukti į svečius. Nedvejodama sutikau, tačiau neįsivaizdavau, kaip būnant taip toli nuo namų pakeisti kelionės datą. Visas mano problemas išsprendė kelionių agentūra“, – pasakojo Rūta, tikinti, jog dar ne kartą aplankys kontrastų kupiną šalį – Egiptą.