Eminemo teismas

Publikuota: 2003 m. balandžio 10 d. ketvirtadienis
Eminem
Gegužės 30 dieną įvyks repo muzikos žvaigždės Eminemo teismas. Makombo grafystės apylinkės teisme 1 milijono JAV dolerių (3,2 milijono litų) ieškinį skandalingajam atlikėjui iškėlė jo mokyklos laikų draugas DeAngelo Bailey. Jis teigia, kad Eminemas sugriovė jo, repo muzikos dainininko, karjerą ir užtraukė jam gėdą. Bailey mano, kad Eminemas jį žemino norėdamas pasirodyti "kietas". Bandymai ginčą išspręsti taikiai baigėsi nesėkmingai. Dainoje "Brain damage" ("Smegenų sukrėtimas"), įrašytoje albume "The Slim Shady", Eminemas apie savo buvusį bendraklasį dainuoja: "Mane kasdien užknisdavo tas storas vaikis, vardu DeAngelo Bailey, aštuonias klases baigęs. Jis elgdavosi nemaloniai, nes jo tėvas boksuodavosi. Jis sušlapindavo mano drabužius krauju, draskydavo ir dusindavo". Ir panašiai. Bailey advokatas teigia, kad jo klientas tikrai nesielgdavo taip, kaip dainuojama dainoje. Apie tai skaitykite „Lietuvos ziniose“
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Nesuprantama žmogaus savybė – prietaringumas

Daugelis mūsų turi vienokių ar kitokių prietarų – keistų, raminančių įpročių, neturinčių jokio racionalaus pagrindo. skaityti »

Planuojamas statyti aukščiausias pasaulyje medinis pastatas

Norvegijoje planuojama statyti 16–17 aukštų medinį pastatą, kurio visai statybai bus panaudotos šiltnamio efekto neskatinančios technologijos. skaityti »

Nesuprantama žmogaus savybė – polinkis į meną

Problemų kyla ir norintiems paaiškinti evoliucijos įtaką žmogiškajam polinkiui kurti meno kūrinius. skaityti »

Paslaptingam laimėtojui – 500 milijonų „aukso puodas“

Šeštadienį Italijoje buvo laimėtas rekordinio dydžio nacionalinės loterijos „aukso puodas“ – jame buvo 147 milijonai eurų, arba 507 milijonai litų. skaityti »

Tautiečų pasirodymas konkurse „The X Factor“ – „Lietuvos gėda“

Dvi seserys iš Marijampolės – 19 m. Vaida ir 18 m. Rosita – savo jėgas nusprendė išbandyti populiariame Didžiosios Britanijos muzikiniame realybės šou „ The X Factor“. skaityti »

Pasiklydę žmonės išties klaidžioja ratais

Kaip sunku eiti tiesia linija? Pasirodo, jog toks iš pažiūros paprastas užsiėmimas esant tam tikroms aplinkybėms tampa neįtikėtinai sudėtingas. skaityti »

Atrasta 3 000 metų senumo sviesto statinaitė

Netoli Giltouno miesto (Airija) atrasta senovinė sviestu užpildyta statinaitė. skaityti »

Nesuprantama žmogaus savybė – altruizmas

Jei jūs tikite, kad nėra tokio dalyko kaip altruizmas, vadinasi, dirbate geroje kompanijoje. skaityti »

Nesuprantama žmogaus savybė – sapnai

„Sapnų interpretavimas yra didysis kelias pasąmoningos proto veiklos pažinimo link“, teigė Zigmundas Froidas (Sigmund Freud). skaityti »

Nesuprantama žmogaus savybė – paauglystė

Nė viena kita gyvūnų rūšis neturi paauglių. Netgi mūsų artimiausi giminaičiai – žmogbeždžionės – nuo vaikystės į suaugusiųjų gyvenimo etapą pereina tolygiai ir be tarpinių etapų. skaityti »