Grožio konkurso nugalėtojus išrinks dirbtinis intelektas

Publikuota: 2016 m. sausio 13 d. trečiadienis

Visi pasaulio gyventojai, besinaudojantys išmaniaisiais telefonais, kviečiami dalyvauti grožio konkurse, kurį vertins dirbtinio intelekto robotai.

Savo nuotrauką per išmaniojo telefono programėlę galima išsiųsti iki sausio 15 d., o rezultatai bus paskelbti sausio 28 d. Konkurse kviečiami dalyvauti ir vyrai, ir moterys nuo 20 iki 69 metų.

Visų pirma pretendentai bus vertinami atsižvelgiant į raukšlių gylį. Po to nuotraukos bus atrinktos atsižvelgiant į jų kokybiškumą. Galiausiai „Symmetry Master“ algoritmas vertins veido simetriją.

Konkurso dalyviai bus padalyti į penkias kategorijas, iš kurių bus išrinkta po du laimėtojus. Konkurso reikalavimas – nuotraukoje žmogus turi būti be makiažo, be akinių, taip pat be ūsų ir barzdos. Tiesa, iki galo neaišku, kaip dirbtinis intelektas surūšiuos ir atmes retušuotas nuotraukas.

Grožį vertinantį dirbtinį intelektą kūrė NVIDIA, „Microsoft“, „Cyber Future“ ir kt. įmonės. Beje, kiekvienas norintis konkursui taip pat gali atsiųsti ir savo sukurtą algoritmą, kuris galėtų dalyvauti robotų vertinimo komisijoje.

Vis dėlto dirbtinio intelekto tyrimai kelia daug diskusijų. Ilinojaus universiteto mokslininkai ištyrę dirbtinį intelektą nustatė, kad jis teturi ketverių metų vaiko protą, nes nesugebėjo įveikti vyresnių vaikų IQ testų. Neseniai Japonijos nacionalinio informatikos instituto sukurta programa išlaikė egzaminus, skirtus įstoti į Japonijos universitetus. Rezultatai kiek aukštesni už vidutinius. Dirbtiniam intelektui geriausiai sekėsi atlikti matematikos ir istorijos uždavinius, o fizikos sekėsi sunkiausiai.
 

Šaltinis: naked-science.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »