Inovacijų parodoje ir mintimis valdomi įrenginiai, ir virtualios realybės stebuklai

Publikuota: 2016 m. rugpjūčio 5 d. penktadienis

Iki sekmadienio, rugpjūčio 7 d., Vilniaus „Akropolyje“ vyksta išskirtinė inovacijų paroda, kurioje naujausias technologijas ir moderniausius sprendimus vaikams bei jų tėveliams pristato kone tuzinas įmonių ir organizacijų. Vaikai kviečiami ne tik teoriškai susipažinti su didžiausiais mokslo laimėjimais, bet ir daugelį jų čia pat išbandyti praktiškai.

Inovacijų parodoje pristatomi daugeliui tik mokslinės fantastikos filmuose matyti mintimis valdomi įrenginiai, kurie siunčiamų smegenų bangų pagalba priverčia judėti robotą, į orą iškelia kamuoliuką ar pajudina roboto ausytes. Pasinerti į virtualią realybę galima užsidėjus „Oculus Rift“ akinius ir pasinaudojus „Leap motion“ pulteliu. Į Mėnulį „Apollo 11“ raketa nuskraidina ar į senovinį Anglijos kaimą bei Vokietijos pilis perkelia „HTC Vive“ virtualios realybės įrenginiai.

Nenustygstantys vietoje gali išmokti važiuoti vien žmogaus pusiausvyra valdomu riedžiu. Be abejo, parodos lankytojus pasitinka ir robotų būrys, kuriuos galima susikonstruoti patiems ir net sudalyvauti robotų olimpiadoje, taip pat susipažinti su daugybe skirtingų dronų ir jų galimybėmis.  Parodoje pristatoma ir 3D spausdinimo technologija. Lankytojai kviečiami skenuoti draugus ir save bei atsispausdinti trimatę nuotrauką, sukurti įvairių daiktų ir gaminių dizaino projektų.

Pokemonų mylėtojai taip pat liks maloniai nustebinti – parodoje jie kviečiami pasigaminti ir pasipuošti šviečiančiu savo atstovaujamos pokemonų komandos ženkliuku. Be to, ir tėvai, ir vaikai kviečiami susipažinti ir su daugiau įvairių naujausių žaidimų, kurie gali tapti įtraukiančia pramoga visai šeimai.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Šiuolaikiniai vaikai pinigus taupys skaitmeninėse taupyklėse

Kiekvienas vaikystėje esame turėjęs monetų taupyklę. Kaip vaikai taupys pinigus, jei kažkada pasaulyje nebebus grynųjų? skaityti »

Skeptiškiems tėveliams: 5 faktai apie vaizdo žaidimų naudą

Tyrimai atskleidė, kad saikingos pramogos su vaizdo žaidimais gali teikti naudą ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. skaityti »

NATO suvažiavimą saugos ereliai

Gegužės 25 d. Briuselyje vyks NATO renginys, kuriame dalyvaus ir JAV prezidentas Donaldas Trampas. Į susitikimą suvažiuos valdžios atstovai iš 29 šalių. skaityti »

Dubajaus gatvėse patruliuoja robotas–policininkas

Į darbą priimtas pirmasis robotas–policininkas. Jis prisijungė prie policininkų būrio Arabų Emyratuose, Dubajuje. skaityti »

Kodėl lietuviai mėgsta atsiskaityti tik gavę prekes?

Mokėjimas už prekes jų pristatymo metu – vienas populiariausių būdų atsiskaityti už internetinius pirkinius Lietuvoje. skaityti »

Kad palinkus prie išmaniųjų kupra neužaugtų...

JAV vykdytas tyrimas parodė, kad nuolatinis žiūrėjimas į išmanųjį telefoną žemyn prilygsta maždaug 27 kilogramų svoriui, pakabintam ant kaklo, o tai pastarajam nėra naudinga. skaityti »

Nauja mobilioji programėlė – unikalus emocinės pagalbos sau būdas

Kiekvienas programėlės naudotojas galės žymėti ir stebėti savo emocinę būklę, tikimasi, kad šis įrankis padės ugdyti emocinį raštingumą. skaityti »

Kvadratinės Latvijos kolekcinės monetos tiražas išgraibstytas akimirksniu

Gegužės pradžioje Latvijos centrinis bankas pradėjo prekiauti nauja kolekcine moneta, skirta Latgalos kongreso šimtmečiui. skaityti »

Išleista Eurovizijos konkursui skirta moneta

Nacionalinis Ukrainos bankas gegužės 11 d. pradės prekiauti kolekcine moneta, skirta „Eurovizijos 2017“ konkursui. skaityti »

Mokslas atskleidė, ko reikia norint sukurti genialų protą

Intelektas – nėra būtinas genijaus požymis, svarbus žmogaus kūrybiškumas ir atkaklumas. skaityti »