Inovacijų parodoje ir mintimis valdomi įrenginiai, ir virtualios realybės stebuklai

Publikuota: 2016 m. rugpjūčio 5 d. penktadienis

Iki sekmadienio, rugpjūčio 7 d., Vilniaus „Akropolyje“ vyksta išskirtinė inovacijų paroda, kurioje naujausias technologijas ir moderniausius sprendimus vaikams bei jų tėveliams pristato kone tuzinas įmonių ir organizacijų. Vaikai kviečiami ne tik teoriškai susipažinti su didžiausiais mokslo laimėjimais, bet ir daugelį jų čia pat išbandyti praktiškai.

Inovacijų parodoje pristatomi daugeliui tik mokslinės fantastikos filmuose matyti mintimis valdomi įrenginiai, kurie siunčiamų smegenų bangų pagalba priverčia judėti robotą, į orą iškelia kamuoliuką ar pajudina roboto ausytes. Pasinerti į virtualią realybę galima užsidėjus „Oculus Rift“ akinius ir pasinaudojus „Leap motion“ pulteliu. Į Mėnulį „Apollo 11“ raketa nuskraidina ar į senovinį Anglijos kaimą bei Vokietijos pilis perkelia „HTC Vive“ virtualios realybės įrenginiai.

Nenustygstantys vietoje gali išmokti važiuoti vien žmogaus pusiausvyra valdomu riedžiu. Be abejo, parodos lankytojus pasitinka ir robotų būrys, kuriuos galima susikonstruoti patiems ir net sudalyvauti robotų olimpiadoje, taip pat susipažinti su daugybe skirtingų dronų ir jų galimybėmis.  Parodoje pristatoma ir 3D spausdinimo technologija. Lankytojai kviečiami skenuoti draugus ir save bei atsispausdinti trimatę nuotrauką, sukurti įvairių daiktų ir gaminių dizaino projektų.

Pokemonų mylėtojai taip pat liks maloniai nustebinti – parodoje jie kviečiami pasigaminti ir pasipuošti šviečiančiu savo atstovaujamos pokemonų komandos ženkliuku. Be to, ir tėvai, ir vaikai kviečiami susipažinti ir su daugiau įvairių naujausių žaidimų, kurie gali tapti įtraukiančia pramoga visai šeimai.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Kuriama technologija, gebanti perduoti žmogaus mintis

Išradėjas ir verslininkas Elon Musk tikisi sukurti technologiją, padedančią žmonėmis keistis mintimis per atstumą. skaityti »

Kanados banke – šokantis robotas konsultantas

Kanados bankas ATB pradėjo testuoti Japonijos įmonės „Softbank“ robotą „Pepper“. skaityti »

„Trekstor“ išleis laikrodį, veikiantį „Windows 10“ pagrindu

„Microsoft“ paskelbė, kad „Trekstor“ išleis išmanųjį laikrodį, kuris veiks valdomas operacinės sistemos „Windows 10 IoT Core“. skaityti »

Grįžta pomėgis spausdinti nuotraukas

Nors nuotraukų albumais galima grožėtis įrenginių ekranuose, vis dažniau lietuviai renkasi nuotraukas spausdinti ir saugoti popieriuje. skaityti »

Per kaulus grojančios ausinės būtų sužavėjusios L.Van Bethoveną

Ar žinote, kad L.Van Bethovenas apkurtęs naudojosi muzikos perdavimu kaulais? skaityti »

Vilniuje vėl statomi makaronų tiltai

Pavasarine tradicija jau tapęs išskirtinių tiltų statymo konkursas VGTU „Makaronų tiltai 2017“ šiemet grįžo su dar didesniais užmojais – kūrybiškos inžinerijos dvasia užkrėtęs Lietuvos mokyklas, šiemet čempionatas nusitaikė į universitetus. skaityti »

Lietuviai per internetą dažniausiai perka madingas prekes

Lietuvos gyventojai vis labiau įpranta pirkti internete ir apsipirkdami tokiu būdu išleidžia vis daugiau pinigų. skaityti »

Bepilotės skraidyklės skraidins kraują

Dvi Šveicarijos miesto Lugano ligoninės nusprendė operatyviam kraujo ir biologinių medžiagų pristatymui panaudoti skraidykles „Matternet One“. skaityti »

Vilniuje pristatytas 41 išradimas – nuo kvapų lazdelės iki elektrinės riedlentės

Kovo 31 d. – balandžio 1 d. Vilniaus „Litexpo“ parodų ir kongresų centre buvo atidarytas pirmasis ir didžiausias Lietuvoje išradėjų konkursas „Vilnius išranda 2017”. skaityti »

Mūsų planetoje jau gyvena 20 tūkst. kiborgų

Pasak mokslininkų, didžiausia problema ta, kad evoliucionuojame per lėtai ir mūsų kūnai nespėja prisitaikyti prie sparčiai kintančio šiuolaikinio gyvenimo. skaityti »