Iškaboje – observatorija, viduje – viešnamis

Publikuota: 2001 m. rugsėjo 11 d. antradienis
Observatorija, jaukiai įsikūrusi ant vieno iš Austrijos sostinės Vienos namo stogo ir žadėjusi savo lankytojams galimybę pažvelgti į nuostabius dangaus kūnus, buvo uždaryta. Vietos policija taip pasielgė dėl to, kad po jos „kupolu“ buvo įsikūrę...viešieji namai. 31–erių metų Vienos gyventoja į vietinius laikraščius padavė skelbimą, kuriame sostinės gyventojus kvietė apsilankyti jos apartamentuose įkurtoje observatorijoje bei pasinaudoti visomis įmanomomis astrologo paslaugomis. Reklamoje lankytojams buvo žadama ir „galimybė pajusti dangų“ bei „pamatyti žvaigždes“. Iš pirmo žvilgsnio nekaltu skelbimu susidomėjo policija, nusprendusi apsilankyti keistokai reklamuojamoje observatorijoje. „Kultūrinio reido“ rezultatas štai toks: areštuoti keturi „dangiškų paslaugų firmos“ bendradarbiai, o pati įstaiga pasirodė besanti viešnamis. Tiesa, lankytojus, išsirikiavusius eilėje už „observatorijos“ durų, policija paleido.
Šaltinis: top.rbc.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Dantis bus galima valytis be rankų

Elektroninis dantų šepetėlis „Amabrush“ veikia be rankų, jį tereikia įsikišti į burną. skaityti »

Kinijoje atidarytas Dirbtinio intelekto miestas

Hangzhou mieste įdiegta 90 inovatyvių projektų, veikiančių 15-os skirtingų dirbtinio intelekto sistemų pagrindu. skaityti »

Kaip ir kodėl naujosios technologijos skatina sportuoti?

Sporto populiarumo bangai vis dar augant, spėliojame, kas tam padarė įtaką. Vienas iš tai nulėmusių faktorių yra išmaniųjų technologijų tobulėjimas. skaityti »

Robotas išgelbėjo mergaitę nuo griūvančių lentynų

Permėje (Rusijoje) robotas išgelbėjo vaiką nuo griūvančių ant jo lentynų. skaityti »

Vilniuje lietuviai ir amerikiečiai filmuoja fantastinę dramą apie ateitį „001Lithium X“

Vilniuje prasidėjo bendros Lietuvos ir JAV gamybos vaidybinio filmo „001Lithium X“ filmavimo darbai. skaityti »

Kinijoje atidaryta mobili parduotuvė be kasininkų

Kinijoje atidaryta mobili parduotuvė be kasininkų „Moby Mart“, kuri gali pati važinėti gatvėmis. skaityti »

Serveriai šildys vandenį privačiuose namuose

Olandijos bendrovė „Nerdalize“ siūlo panaudoti serverių gaminamą šilumos energiją šildyti vandeniui. skaityti »

Lietuvos gyventojai – aistringiausi serialų žiūrovai Baltijos šalyse

Duomenys rodo, kad 81 proc. apklaustųjų šalyje linkę žiūrėti net keletą mėgstamo serialo serijų iš eilės. skaityti »

Australiškas monetas puošia bananai su pižamomis

Ir kas tik nevaizduojama ant monetų! Pavyzdžiui – bananai su pižamomis! skaityti »

Slovėnijoje populiarėja skaitmeniniai antkapiai

Vienose Slovėnijos miesto Mariboro kapinėse pasirodė unikalus antkapis su didžiuliu jutikliniu ekranu, kuriame galima peržiūrėti nuotraukas ir vaizdo įrašus. skaityti »