Įvardyti penki pagrindiniai planšečių savininkų veiksmai

Publikuota: 2012 m. liepos 4 d. trečiadienis

Tyrimų bendrovė „Gartner“ įvardijo populiariausius veiksmus, kuriuos planšečių savininkai atlieka savo įrenginyje.

Dažniausiai žmonės planšetes naudoja el. paštui tikrinti. Šią operaciją atlieka 81 proc. apklaustų vartotojų. 68 proc. respondentų planšetėje skaito naujienas, o 63 proc. sužino orų prognozę. Šiek tiek rečiau planšečių savininkai naudojasi socialiniais tinklais ir žaidžia žaidimus (62 ir 60 proc.).

„Gartner“ pabrėžia, kad dauguma apklaustųjų, be planšečių, turi telefoną, kompiuterį ir televizorių. Žmonės paprastai vieno įrenginio nekeičia kitu, o juos naudoja pakaitomis. Kiekvienas jų atlieka tam tikrą užduotį.

Paaiškėjo, kad planšetės dažniau nei kiti įrenginiai naudojamos skaityti. Knygas ir periodiką planšetėje skaito maždaug trečdalis apklaustųjų. Nešiojamąjį kompiuterį šiuo tikslu naudoja 13 proc., o mobilųjį telefoną – 7 proc. respondentų.

Dažniausiai žmonės – 87 proc. vartotojų – su planšetėmis dirba viešbučiuose. Antroje vietoje pagal populiarumą – miegamasis, trečioje – virtuvė.

Žmonės planšetes vertina dėl patogumo, kompaktiškumo ir lengvumo, parodė apklausa. Vyrai dažniausiai patys perkasi įrenginius, o moterys – gauna dovanų.

„Gartner“ surengė apklausą 2011-ųjų pabaigoje. Joje dalyvavo planšečių savininkai iš JAV, Didžiosios Britanijos ir Australijos. Jų buvo prašoma septynias dienas rašyti dienoraštį ir jame fiksuoti savo darbo su šiuo įrenginiu patirtį.

Šaltinis: lenta.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Šiuolaikiniai vaikai pinigus taupys skaitmeninėse taupyklėse

Kiekvienas vaikystėje esame turėjęs monetų taupyklę. Kaip vaikai taupys pinigus, jei kažkada pasaulyje nebebus grynųjų? skaityti »

Skeptiškiems tėveliams: 5 faktai apie vaizdo žaidimų naudą

Tyrimai atskleidė, kad saikingos pramogos su vaizdo žaidimais gali teikti naudą ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. skaityti »

NATO suvažiavimą saugos ereliai

Gegužės 25 d. Briuselyje vyks NATO renginys, kuriame dalyvaus ir JAV prezidentas Donaldas Trampas. Į susitikimą suvažiuos valdžios atstovai iš 29 šalių. skaityti »

Dubajaus gatvėse patruliuoja robotas–policininkas

Į darbą priimtas pirmasis robotas–policininkas. Jis prisijungė prie policininkų būrio Arabų Emyratuose, Dubajuje. skaityti »

Kodėl lietuviai mėgsta atsiskaityti tik gavę prekes?

Mokėjimas už prekes jų pristatymo metu – vienas populiariausių būdų atsiskaityti už internetinius pirkinius Lietuvoje. skaityti »

Kad palinkus prie išmaniųjų kupra neužaugtų...

JAV vykdytas tyrimas parodė, kad nuolatinis žiūrėjimas į išmanųjį telefoną žemyn prilygsta maždaug 27 kilogramų svoriui, pakabintam ant kaklo, o tai pastarajam nėra naudinga. skaityti »

Nauja mobilioji programėlė – unikalus emocinės pagalbos sau būdas

Kiekvienas programėlės naudotojas galės žymėti ir stebėti savo emocinę būklę, tikimasi, kad šis įrankis padės ugdyti emocinį raštingumą. skaityti »

Kvadratinės Latvijos kolekcinės monetos tiražas išgraibstytas akimirksniu

Gegužės pradžioje Latvijos centrinis bankas pradėjo prekiauti nauja kolekcine moneta, skirta Latgalos kongreso šimtmečiui. skaityti »

Išleista Eurovizijos konkursui skirta moneta

Nacionalinis Ukrainos bankas gegužės 11 d. pradės prekiauti kolekcine moneta, skirta „Eurovizijos 2017“ konkursui. skaityti »

Mokslas atskleidė, ko reikia norint sukurti genialų protą

Intelektas – nėra būtinas genijaus požymis, svarbus žmogaus kūrybiškumas ir atkaklumas. skaityti »