Holivudo kino žvaigždės Angelina Jolie ir Bradas Pittas atostogauja Namibijoje, ketvirtadienį pranešė pareigūnai ir vietos laikraščiai, paskleidę gandus, kad kūdikio besilaukianti aktorė čia gali gimdyti.
Holivudo kino žvaigždės Angelina Jolie ir Bradas Pittas atostogauja Namibijoje, ketvirtadienį pranešė pareigūnai ir vietos laikraščiai, paskleidę gandus, kad kūdikio besilaukianti aktorė čia gali gimdyti.
Imigracijos pareigūnai patvirtino, kad pirmadienio rytą pora atskrido į Valvis Bėjaus uostamiestį Atlanto vandenyno pakrantėje ir apsigyveno netoliese esančiame kurorte, apgaubti didelio slaptumo ir sustiprintos apsaugos.
Į Valvis Bėjų, esantį apie 400 km į vakarus nuo sostinės Vindhuko, užsakytu lėktuvu A.Jolie atskrido su dar penkiais žmonėmis, tarp jų dviem vaikais, remdamasi imigracijos pareigūnų informacija nurodė Namibijos transliuotojų korporacija (NBC).
„Kapų plėšikės Laros Kroft“ („Tomb Rider“) žvaigždė ir jos širdies draugas B.Pittas, su kuriuo ji vaidino juostoje „Ponas ir ponia Smitai“ („Mr. & Mrs. Smith“), buvo nuvežti į paplūdimyje įsikūrusį viešbutį vaizdingame Long Byčo kurorte, apsuptame Namibijos dykumos smėlio kopų.
Kurortas buvo visiškai atitvertas, po jį patruliavo saugumo pareigūnai, grasindami atimti fotokameras, pranešė vokiečių kalba leidžiamas laikraštis „Allgemeine Zeitung“.
Regiono policijos viršininkas Andrew Iyambo ketvirtadienį naujienų agentūrai AFP teigė, kad A.Jolie atstovai iš Holivudo prieš mėnesį informavo policiją, jog aktorė ir B.Pittas ketina atostogauti Namibijos pakrantėje.
„Užtikrinome, kad pasirūpinsime jų saugumu, – sakė A.Iyambo. – Mes bendradarbiaujame su jos apsaugos darbuotojais, todėl viskas kontroliuojama“.
Viešbučio, kuriame kaip manoma, apsistojo įžymybių pora, darbuotojai neigė, jog pas juos atvyko A.Jolie, B.Pittas ir du aktorės įvaikiai Maddoxas bei Zahara .
„Šiuo metu mes nedirbame, nes viešbutis yra renovuojamas. Pas mus negalima užsisakyti kambarių“, – teigė viešbučio registratūros darbuotojas.
A.Jolie, kuri turėtų būti nėščia aštuntą mėnesį, gali pasilikti Namibijoje ir čia pagimdyti jųdviejų su B.Pittu kūdikį, nurodė laikraščiai.
Bulvarinis laikraštis „The News of the World“ praėjusią savaitę pranešė, kad garsenybių pora kūdikio norėtų susilaukti Afrikoje – žemyne, kurį, kaip teigiama, jie labai pamilo.
A.Jolie Namibijoje jau lankėsi 2002 metais, kai čia filmavosi juostoje „Anapus sienų“ („Beyond Borders“). Tuomet filmuodamasi netoliese esančiame Svakopmundo kurorte, ji šioje šalyje praleido kelias savaites.
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse, interneto tinklalapiuose, platinti mobiliaisiais visuomenės informavimo kanalais be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.