Karštos žinios

Publikuota: 2003 m. kovo 5 d. trečiadienis
Dujokaukė
Savarankiškas
Anglijoje inžinieriaus Chriso Wilkinsono dvejų metukų sūnus Ianas iškrito iš lovos ir dėl galvos sutrenkimo nustojo kvėpuoti. Tėvas iškvietė greitosios pagalbos automobilį, kuris pakeliui į ligoninę sugedo. Laimei, iki to laiko Wilkinsonas sugebėjo atgaivinti vaiką. Paskui jis suremontavo ir greitąją. Dujokaukė
Pietų Dakotos (JAV) greitkelyje baltą krovininį automobilį vairavęs vyras buvo suimtas už tai, kad buvo... su dujokauke. Apie įtartiną vairuotoją policijai pranešė kitas greitkeliu važiavęs vyriškis. Deficitas
Britų kariniai būriai Kuveite priversti šalia gyvenančių kolegų iš Jungtinių Valstijų prašyti... tualetinio popieriaus. Dykumoje besitreniruojančių karių kažkodėl nepasiekė būtiniausių prekių siuntos. Jau kurį laiką JAV kariai su britais dalijasi ir maistu. Sutrukdė
Indijoje policija suėmė "šventuoju" prisistatantį vyrą, kuris tvirtino galįs gydyti įvairias ligas, tarp jų ir AIDS, vien įdėmiai pasižiūrėjęs ligoniui į akis. Deja, Swami Garoju Kanakachari galios sutrukdė lemiamą akimirką, kai jis mėgino išgydyti ligonį šimtų stebėtojų akivaizdoje. Lyginimas
Pasaulio ekstremalaus lyginimo čempionato rengėjai kviečia norinčiuosius išmėginti sugebėjimus lyginti. Čempionatą laimės tas, kuris sugebės su lygintuvu darbuotis neįprasčiausiomis sąlygomis ir ekstremaliose situacijose. Meška
Dorseto grafystėje (Anglija) iš parko dingo 120 centimetrų aukščio akmeninė meškos skulptūra, sverianti 95 kilogramus.
Šaltinis: „Lietuvos žinios“ , 2003.03.05
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Paviešintas filmo „Jobs“ su Ashtonu Kutcheriu plakatas

Nepriklausomai kurto filmo „Jobs“ apie „Apple“ įkūrėją Steve‘ą Jobsą kūrėjai paviešino oficialų filmo plakatą. Plakatas primena pirmąjį „Apple“ logotipą, kuriame panaudota itin plati spalvų gama. skaityti »

„Audi A8“ turės „protingus“ žibintus

„Audi A8“ turės „protingą“ optinę sistemą. Naujieji diodiniai šviestuvai neakins priešais važiuojančių vairuotojų, perspės pėsčiuosius apie automobilio artėjimą ir padės pasiruošti posūkiui. skaityti »

„Apple“ darbą pradėjo viceprezidentas iš mados pasaulio

„Apple“ vadovybė į viceprezidento postą priėmė buvusį mados namų „Yves Saint Laurent“ vykdomąjį direktorių Paulą Deneve. skaityti »

Niujorkas – pirmasis JAV miestas su nuosavu domenu

Kaip pranešė Michael Bloomberg, Niujorkas taps pirmuoju JAV miestu, kuris gaus nuosavą pirmo lygio domeną .nyc. skaityti »

Olandijoje bus atidaryta 11 „iPad“ mokyklų

Rugsėjį Olandijoje bus atidaryta 11 vadinamųjų Steve‘o Jobso mokyklų, kur mokiniai naudosi tik „iPad“. skaityti »

„PayPal“ susirūpino mokėjimais kosminėje erdvėje

Galbūt daugeliui ši mintis gali pasirodyti keistoka, tačiau „PayPal“ įsitikinusi jos aktualumu: artimiausiu metu piniginiai atsiskaitymai kosminėje erdvėje taps realybe. skaityti »

Mokslininkai išmoko matyti kiaurai sieną

Garsaus instituto MIT darbuotojai sukūrė technologiją, kuri leidžia žiūrėti kiaurai sieną ir stebėti judančius objektus už jos. Beje, ji pagrįsta visiems įprasta Wi-Fi technologija, pervadinta Wi-Vi. skaityti »

„Recon Jet“ – „sportinė“ „Google Glass“ alternatyva

Kanados kompanija „Recon Instruments“ ėmėsi pastaruoju metu itin madingo dalyko – įsitraukė į konkurencinę kovą su kompanija „Google“ ir jos „protingais“ akiniais „Google Glass“. Ji pristatė akinius „Recon Jet“. skaityti »

„iPhone“ gamintoja „Foxconn“ pristatė išmanųjį laikrodį

Didžiausia „Apple“ partnerė, „iPhone“ gamintoja kompanija „Foxconn“ pristatė išmanųjį laikrodį, kuri bevieliu ryšiu gali būti sinchronizuojamas su „iPhone“, praneša „WantChinaTimes“. skaityti »

Už pietus su Marissa Mayer – beveik 100 tūkst. dolerių

Už pietus su „Yahoo“ vadove Marissa Mayer nežinomas asmuo labdaros aukcione paklojo 90 tūkst. dolerių. skaityti »