Karštos žinios

Publikuota: 2003 m. kovo 14 d. penktadienis
Nežinojo
Romoje (Italija) buvo sulaikytas 48 metų vokietis, nes nuogas bėgiojo po vieną miesto parkų. Suimtasis tvirtino nežinojęs, kad Italijoje įstatymas draudžia rodytis parke visai plikam. Manevras
Netoli Vysbadeno (Vokietija) patruliavę policijos pareigūnai neteko amo pamatę, kaip 80 kilometrų per valandą greičiu važiuojančio automobilio "Mercedes" priekyje sėdinti pora... pasikeitė vietomis. Kai 25 metų vairuotojas ir jo draugė darė šį manevrą, jų kūdikis miegojo ant užpakalinės sėdynės. Hermine
Viena Vokietijos kompanija sukūrė pirmą pasaulyje kalbančią ir į žodines komandas reaguojančią skalbimo mašiną. Ji šeimininkui prisistato Hermine vardu. Viešnamis
Vokietijoje menininkas ketina atidaryti pirmą pasaulyje viešnamį... šunims. Karlas Friedrichas Lentze iš Euskircheno jau kreipėsi dėl leidimo į Berlyno valdžią. 54 metų Lentze teigia, jog keturkojams, kaip ir jo augintiniui Jackui Russellui, gana sudėtinga patenkinti savo poreikius per pasivaikščiojimus, todėl esą ir kilo idėja atidaryti viešnamį.
Šaltinis: „Lietuvos žinios“ , 2003.03.14
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Žmogaus smegenys bus naudojamos biometrijai

Korėjos įmonė kuria biometrijos technologiją, kuri žmogaus atpažinimui naudos kardiogramos ir elektroencefalogramos biosignalus. skaityti »

„Greenstone“ pakabukas – ryšio spragoms panaikinti

„Open Garden“ kuria pakabuką „Greenstone“, kuris galėtų užpildyti ryšio spragas tose vietose, kur telefono ryšys silpnas. skaityti »

„Amazon“ pristatė stebuklingą mygtuką

„Wi-Fi“ ryšiu su namų tinklu susisiejantis mygtukas leidžia vienu paspaudimu į namus užsisakyti norimų prekių. skaityti »

„Microsoft“ perspės apie automobilių spūstis

„Microsoft“ kuria technologiją, kuri leistų nuspėti automobilių spūstis valandą prieš jiems susidarant. skaityti »

Varšuvoje – bankomatai ant ratų

Vienas Lenkijos bankas kartu su taksi bendrove „iTaxi“ ėmėsi plėsti mobiliosios bankininkystės galimybes. Elektromobiliuose „BMW i3“ bankas įrengė bankomatus, kuriuos, naudodamiesi mobiliąja programėle „IdeaBank Money Collection“, gali išsikviesti mažų įmonių atstovai. skaityti »

Japonai sukūrė kiaušinio formos kompiuterio pelę

Japonijos bendrovė „Elecom“, norėdama paįvairinti savo asortimentą ir pasiūlyti savo klientams velykinių dovanų, sukūrė kiaušinio formos kompiuterio peles (angl. Egg Mouse). skaityti »

Naujas lietuvių sumanymas – prijungti visas pasaulio avis prie interneto

„Connect Sheep“ – tai naujas lietuvių kurtas žaidimas apie avių jungimą prie interneto, skirtas „Android“ bei „Apple“ įrenginiams. Pasak žaidimo kūrėjų, naujuoju žaidimu siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į interneto laisvės problemą. skaityti »

Su virtualiąja nardymo kauke baseinas virs vandenynu

Dėvėdamas virtualiosios realybės kaukę, žmogus gali nardyti baseine ir gėrėtis koraliniais rifais bei margaspalvėmis vandenyno žuvimis, mat šiuos vaizdus jam transliuoja į kaukę įstatomas išmanusis telefonas. skaityti »

Kiek laiko truktų kritimas per Žemę?

Kanadietis fizikos studentas suskaičiavo tikslų kritimo per Žemę laiką: užtruktumėte 38 minutes ir 11 sekundžių. skaityti »

BMW elektromobilyje – techninė integracija su „Apple iPhone“ ir „Watch“

Kaip praneša „Business Insider“, kompanijos „Apple“ ir BMW sėkmingai bendradarbiauja ir kuria naują sistemą, skirtą elektromobiliui „BMW i3“. skaityti »