Karštos žinios

Publikuota: 2003 m. kovo 27 d. ketvirtadienis
Lundehundų veislės šuniukai

Ištvirkautojas
Dešimtmetis berniukas iš Merilendo valstijos (JAV) buvo nubaustas už įžeidinėjimą, nes mokykloje įsigudrino atseginėti mergaitėms liemenėles. Ištvirkautojui uždrausta tris dienas eiti į mokyklą. Prezervatyvai
Ypatinga tvarka garsėjančioje Mersisaido (Anglija) ligoninėje lytiniu būdu plintančią ligą besigydantis pacientas nusprendė gydymo įstaigą paduoti į teismą už tai, kad jam atimama teisė įsigyti prezervatyvų. Homoseksualistas, kurio vardas nenurodomas, kreipėsi į teismą nerimaudamas, kad partnerius ligoninėje gali užkrėsti virusu. Pacientas pabrėžė, kad tai nėra ŽIV. Praalko
Šunelį Tamą išgelbėjo sraigtasparnio ekipažas - keturkojį jis pastebėjo ant stačios uolos viršūnės Naujojoje Zelandijoje. Tamo šeimininkas, susigrąžinęs augintinį, tvirtina, kad tris dienas ant uolos praleidęs šuo jaučiasi gerai, tik esąs šiek tiek alkanas. Šantažas
Santechniku dirbantis Michaelis Pittsas iš Vokietijos slapta filmavo žmoną, užsiiminėjančią seksu su savo geriausio draugo žmona. Vėliau žmoną ir jos meilužę pradėjo šantažuoti grasindamas filmuotą medžiagą parodyti šeimoms. Bosas
Geraširdis bosas Normanas Hirstas išleido beveik 20 tūkstančių dolerių, mat darbuotojus švęsti savo gimtadienio nusivežė į Paryžių. Aplinkkelis
Pensininkas Lucy Hailsas išsirengė į kaimą aplankyti giminių. Žmogus, reaguodamas į ženklus, rodančius aplinkkelį, suko ratus tris valandas, tačiau į kaimą taip ir nepateko.

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Fizinių ir technologijos mokslų centre paminėta Fotonikos diena

Europos technologijų platformos Fotonika 21 duomenimis, 2015 metais pasaulyje fotonikos verslas sugeneruos 335 milijardus eurų pajamų – tokie skaičiai buvo pristatyti Fotonikos dienos renginyje Fizinių ir technologijos mokslų centre (FTMC). skaityti »

LG tyrimas: lietuviai telefonu fotografuoja keliones, tik 9 proc. jų daro asmenukes

„LG Electronics“ (LG) atlikto tyrimo metu paaiškėjo, kad lietuviai daugiausiai (62 proc. apklaustųjų) telefonu fotografuoja keliones, kraštovaizdį ir turizmo pramogas. skaityti »

Lietuvos interneto vartotojai kviečiami rinkti laukiamiausią prekės ženklą

Interneto vartotojai kviečiami dalyvauti balsavime ir nuspręsti, kokio tarptautinio prekės ženklo jie labiausiai laukia Lietuvoje. skaityti »

Apie Lietuvos skalūnų dujas – interaktyvus žiniatinklis

Lietuvos geologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos (LGT) atnaujino pernai sukurtą interaktyvų žiniatinklį skalunudujos.lt. skaityti »

VGTU studentas tarptautiniame jėgos sporto turnyre – pirmas

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Antano Gustaičio aviacijos instituto antro kurso studentas Paulius Pupinis spalio pradžioje dalyvavo „Savickas Classic“ tarptautiniame jėgos sporto šakų turnyre ir gavo du aukso medalius. skaityti »

Spalio 11-ąją minima Europos ir pasaulio organų donorystės diena

Kiekvieną spalio antrąjį šeštadienį, šiemet – tai spalio 11-oji – minima Europos ir pasaulio organų donorystės diena. skaityti »

Euro įvedimo proga dovana numizmatams – proginis medalis

2015 m. sausio 1-ąją įvyksiantis Lietuvos prisijungimas prie euro zonos žymės naują ir reikšmingą etapą šalies istorijoje. Šia proga žymiausių pasaulio monetų kalyklų atstovė ir oficiali kolekcinių monetų ir medalių platintoja Lietuvoje – UAB „Monetų namai“ – dovanos proginį medalį. skaityti »

Tyrimas atskleidė, kurios technologijos artimiausius 3 metus keis pasaulį

Trimatį spausdinimą, daiktų internetą ir biotechnologijas verslo lyderiai jau apibūdina kaip proveržio technologijas, kurios artimiausiu metu iš esmės keis kasdienybę ir turės didelės įtakos verslo plėtrai. skaityti »

Kokius žaidimus žaidžia šiuolaikiniai lietuviai?

Tyrimų kompanijos „GfK“ ir ,,Samsung Electronics Baltics“ paskelbto gyvenimo būdo indekso LIVING duomenimis, beveik kas antras lietuvis technologijas naudoja savišvietai ir žaidimams kiekvieną dieną praleisdami iki 2 val. skaityti »

Galvosūkis „Portal 2“ intelektą lavina geriau nei specializuoti žaidimai

Būtent tokią išvadą padarė Floridos universiteto (JAV) specialistai, atlikę smegenų psichologinių galimybių tyrimą. skaityti »