Karštos žinios

Publikuota: 2003 m. kovo 28 d. penktadienis
Taksi
Užsitarnavo
Siuvimo meistrė Mildred Lister iš Anglijos Jorkšyro grafystės sulaukusi 69 metų nusprendė išeiti į pensiją. Atrodo, moteris iš tiesų užsitarnavo poilsį - per 56 metus, dirbtus vienoje ir toje pačioje siuvimo įmonėje "Seymour Shirts", ji išmušė penkis milijonus sagų skylučių. Sumanumas
Sumanus žvejys Gavinas Bridgesas iš Anglijos yra toks žmogus, kuris bet kokį daiktą sugeba panaudoti. Štai po jo keturiasdešimtmečio baliaus namie liko striptizo šokėjos tinklinės kojinės - jas Bridgesas pritaikė adydamas senus tinklus. Spinduliai
Anglijos Nouslio mieste į ledus vežiojančius furgonus buvo įtaisyta infraraudonųjų spindulių sistema. Ji turi informuoti vairuotoją apie vaikus, žaidžiančius už furgono. Atostogos
54 metų Jean Radford iš Kakfyldo, Sasekso grafystės (Anglija), nusprendė išvykti atostogų, tačiau planus įgyvendinti trukdė viena problema ar paliktas žmogus deramai prižiūrės jos augalus. Užkietėjusi sodininkė rado paprastą išeitį visus 28 augalus pasiėmė "atostogauti" kartu. Atlygis
Du vyrukai paspruko iš taksi nesumokėję 7,15 dolerio (apie 23 litų). Tačiau taksi vairuotojas neliko nuskriaustas - automobilyje rado jų paliktą loterijos bilietą, kuris vėliau laimėjo 260 dolerių (apie 830 litų).
Šaltinis: „Lietuvos žinios“ , 2003.03.28
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Žmonų nešimo varžybos Latvijoje

Jau kelintus metus iš eilės Latvijoje rengiamos žmonų nešimo varžybos. skaityti »

Australijoje įvyko pirmasis pasaulyje koncertas šunims

Sidnėjaus operos rūmuose Australijoje įvyko pirmasis pasaulyje šunims skirtas koncertas. skaityti »

Dvejų metų mažylis, surūkantis 40 cigarečių per dieną

Indonezijoje gyvenantis dvejų metų mažylis Aldi Rizalis jau priklausomas nuo rūkalų – per dieną jis surūko apie 40 cigarečių. skaityti »

Superherojai pagerino pasaulio rekordą

Australijoje, Melburne, padidintas dar vienas pasaulio Gineso rekordas. skaityti »

Baikerių suvažiavimas Graikijoje

Per 6 tūkst. „Harley Davidson“ parado dalyvių baikerių iš visos Europos suvažiavo į Graikiją ir susirinko beveik ant 3 000 m Rio Antirrio tilto. skaityti »

Karo veteranų savaitgalį – 200 tūkst. motociklų

Jau 23-ius metus iš eilės šimtai tūkstančių motociklininkų važiuoja link Jungtinių Amerikos Valstijų sostinės Vašingtono, kur iškilmingai paminimas karo veteranų savaitgalis. skaityti »

Daugiausia tatuiruočių turinti pasaulio moteris

Niujorke mėgstamos tatuiruotės, tačiau Džulijos Gnus meilė šiam menui ant odos – išskirtinė. skaityti »

4 metų berniukas imituoja Maiklą Džeksoną

Pekine su tėvais gyvenantis Siao Bao puikiai imituoja populiariausius popkaraliaus Maiklo Džeksono šokių judesius, nors jam vos ketveri metai. skaityti »

13-metis pasiekė Everesto viršūnę

13 metų amerikietis Jordanas Romero tapo jauniausiu alpinistu, pasiekusiu aukščiausią pasaulyje Everesto viršukalnę. skaityti »

Pristatomas prabangus „Versace“ išmanusis telefonas – „Unique“

Italijos mados namai „Versace“, bendradarbiaudami su Prancūzijos dizaino kompanija „ModeLabs Group“ bei mobiliųjų komunikacijų technologijų novatore „LG Electronics“ pristato „Versace Unique“, itin prabangų bei funkcionalų išmanųjį telefoną su jutikliniu ekranu. skaityti »