Karštos žinios

Publikuota: 2003 m. balandžio 7 d. pirmadienis
Nepageidaujami reklaminiai laiškai
El. paštas
Tyrimų duomenimis, Didžiojoje Britanijoje įstaigų darbuotojai per dieną maždaug dvi su puse valandos iššvaisto visai su tarnyba nesusijusiam dalykui - elektroninių žinučių rašymui bei skaitymui. Būtent elektroniniu paštu flirtuojama, liežuvaujama bei tvarkomi visi kiti socialiniai reikalai. Netrukdykit!
Čekijos sostinėje Prahoje policininkai, nutraukę kūniškų malonumų svaigulį, kuriame skendėjo porelė, užs Šiminėjančių seksu žmonių knibždėte knibždančiame parke, užsitraukė įsimylėjėlių nemalonę - šie puolė pareigūnus mušti. Kalba
Dvejų metukų mergaitė iš Šiaurės Anglijos Daramo grafystės ženklų kalbą išmoko anksčiau, nei kalbėti. Dabar dukrelė gali bendrauti su kurčia mama. Persigalvojo Austrijos mieste Zalcburge žmona mėgino parduoti savo sutuoktinį, apibūdindama jį kaip didžiausią pasaulio niurzgą. Netrukus ji persigalvojo ir nusprendė pasilaikyti jį sau - į skelbimą atsiliepė daugiau nei tūkstantis dailiosios lyties atstovių. Koja
Buvęs policininkas 56 metų Paulas Geelas nusprendė skirtis su žmona, kai šioji konflikto metu perpjovė sutuoktiniui dirbtinę koją, kuriai triokštelėjus Geelas nudardėjo nuo laiptų savo namuose Paryžiuje. Juokas
Australijoje teisėjas kaltinamam vagyste 27 metų Jamesui Horneriui pareiškė: "Prajuokink mane ir aš sumažinsiu tau bausmę". Norintis tapti komiku Horneris, iš bibliotekos pavogęs devynias anekdotų knygas, sėdėdamas teisiamųjų suole taip ir nesugebėjo priversti teisėjo išspausti šypseną. Dabar juokdarys visą mėnesį galės mokytis savo amato kalėjimo kameroje.
Šaltinis: „Lietuvos žinios“ , 2003.04.07
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Telefonas su trimis ekranais

Dizaineris Jeonghwan Bae ilgai galvojo, koks gali būti išmanusis telefonas, kuris atitiktų augančius technologinius lūkesčius. Jo nuomone, tai turėtų būti telefonas su trimis ekranais. skaityti »

Vaikai iš Kalėdų senelio laukia „iPad“

Kiekvienais metais vaikai rašo laiškus Kalėdų seneliui tikėdamiesi, kad jis išklausys ir atneš jų svajonių žaislą. Kaip rodo JAV atlikti tyrimai, 21 amžiaus vaikai labiausiai nori po egle rasti „Apple“ produktus. skaityti »

„Top 10“ žaidimų kūrėjų 2012 m.

Kiekvienais metais portalas „gamasutra.com“ pristato žaidimų kūrėjų „Top 5“. Tačiau šiemet šį skaičių padvigubino, siekdami įvertinti kūrėjus, kurie per metus parodė kūrybingumą, vystė komercines ir kultūrines sritis. Reikia pastebėti, jog padidinus nominantų skaičių, užduotis nebuvo lengva. skaityti »

Kilnojama lemputė

Kartais mums prireikia nedidelės lemputės ieškant daiktų po spinta, arba norint nedegti šviesos ir tyliai įsėlinti į kambarį... Shannksi universiteto studentai sukūrė labai paprastą ir praktišką lemputę. skaityti »

Ekologiškas telefono kroviklis

Kartais telefonas išsikrauna pačiu netinkamiausiu metu. Tarkim, važiuojate autobusu ar sėdite kavinėje. Kompanija „TouchOfModern“ siūlo puikią išeitį – saulės energiją naudojantį kroviklį. skaityti »

Karas Sirijoje: žaidimai naudojami konfliktams suprasti

„Call of Duty“, „Medal of Honor“, „Battlefield“, „Company of Heroes“, „Commandos“, „Counter Strike“ – asmenys, net ir nesusidūrę su šiais žaidimais, galėtų nesunkiai atspėti jų temą: karas. Jei žaidimais galima karinius veiksmus paversti į pramogas, kodėl nepanaudojus jų ir gilesniam konfliktų supratimui bei sprendimui? skaityti »

Išmanieji „akmenukai“

Įkvėptas gamtos dizaineris Jeong Woo Hyeok sukūrė išmanių akmenų konceptą. Nedidelis, plokščias, juodas, labai glotnus daiktas primena paplūdimiuose randamus vėjo ir bangų mūšos nugairintus akmenis. skaityti »

Šviečiančios pirštinės

Gestų arba ženklų kalba tai kalba, kuri suvokiama vizualiai ir perduodama rankų, ir ne tik, gestais. Kai kuriems žmonėms, turintiems tam tikrą negalią, tai vienintelis būdas bendrauti. skaityti »

Penkios žaidimų industrijos tendencijos 2012 m.

Besibaigiant gruodžiui, kiekvienais metais stebimasi, kaip greitai bėga laikas, bandoma įvertinti – nuveiktus darbus, įvykusius pokyčius ir pan. Žaidimų industrijoje keliami tokie klausimai: Ar tik šiemet „Kickstarter“ programa tapo tokia populiari? Ar tikrai tik šiemet „Zynga“ investavo šimtus milijonų dolerių, braudamiesi į mobiliojo ryšio rinką? Kas dar įdomaus nutiko? skaityti »

„eBay“ atsisakys mobiliosios reklamos

Internetinis aukcionas „eBay“ 2013 metais atsisakys reklamos savo mobiliosiose programėlėse, pareiškė kompanijos globalių rinkų prezidentas Devinas Wenigas. skaityti »