Karštos žinios

Publikuota: 2003 m. balandžio 14 d. pirmadienis
Golfo istorija

Lazda
Vienas Briuselio (Belgija) laikraščių išspausdino skelbimą, kurį padavė golfo žaidėjas, kai buvo pavogta jo mašina su bagažinėje buvusia golfo lazda. Skelbimas skambėjo taip: "Pasilikite mašiną sau, man grąžinkite tik lazdą - be jos pralošiau". Priėmimas
Dvi vienuolės, kurios už dalyvavimą demonstracijoje Amerikos armijai paremti buvo nuteistos pusę metų kalėti, iš įkalinimo įstaigos Ajovos valstijoje (JAV) artimiesiems pradėjo rašyti linksmus laiškus. Jos džiaugėsi šiltu ir draugišku kalinių priėmimu. Įkvėpimas
Baptistų dvasininkė atidarė pirmą pasaulyje krikščionišką moteriškų apatinių drabužių parduotuvę. 51 metų Emma Solomons iš Šiaurės Karolinos (JAV) tvirtina, kad tokiam žingsniui ją įkvėpė Dievas. Pribuvėjai
Hitone (Anglija) automobilių mechanikų brigada laikinai "persikvalifikavo" į pribuvėjus, mat jų klientė - 35 metų medicinos seselė Victoria MacMillan - automobilių servise "Kwik-Fit" pradėjo gimdyti. Akiplėšiškumas
Du šaltakraujiški plėšikai buvo sučiupti nusikaltimo vietoje ne todėl, kad nespėjo pasprukti, o dėl to, kad pagyvenusio vyriškio, kurį nusprendė apšvarinti, namuose Viltšyro grafystėje (Anglija) ramiausiai sėdėjo prieš televizorių gerdami vyną ir užkandžiaudami sūriu. Kultas
Puošeiva japonas sukorė šešis tūkstančius mylių iki Anglijoje dirbančio kultinio kirpėjo ir... sužinojo, kad tą dieną jam poilsio diena. Tokijuje (Japonija) dirbantis kirpėjas Terry Moderate išgarsėjo tada, kai jo vardas pasirodė vietos reklamos knygoje.

Šaltinis: „Lietuvos žinios“ , 2003.04.14
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Žmonų nešimo varžybos Latvijoje

Jau kelintus metus iš eilės Latvijoje rengiamos žmonų nešimo varžybos. skaityti »

Australijoje įvyko pirmasis pasaulyje koncertas šunims

Sidnėjaus operos rūmuose Australijoje įvyko pirmasis pasaulyje šunims skirtas koncertas. skaityti »

Dvejų metų mažylis, surūkantis 40 cigarečių per dieną

Indonezijoje gyvenantis dvejų metų mažylis Aldi Rizalis jau priklausomas nuo rūkalų – per dieną jis surūko apie 40 cigarečių. skaityti »

Superherojai pagerino pasaulio rekordą

Australijoje, Melburne, padidintas dar vienas pasaulio Gineso rekordas. skaityti »

Baikerių suvažiavimas Graikijoje

Per 6 tūkst. „Harley Davidson“ parado dalyvių baikerių iš visos Europos suvažiavo į Graikiją ir susirinko beveik ant 3 000 m Rio Antirrio tilto. skaityti »

Karo veteranų savaitgalį – 200 tūkst. motociklų

Jau 23-ius metus iš eilės šimtai tūkstančių motociklininkų važiuoja link Jungtinių Amerikos Valstijų sostinės Vašingtono, kur iškilmingai paminimas karo veteranų savaitgalis. skaityti »

Daugiausia tatuiruočių turinti pasaulio moteris

Niujorke mėgstamos tatuiruotės, tačiau Džulijos Gnus meilė šiam menui ant odos – išskirtinė. skaityti »

4 metų berniukas imituoja Maiklą Džeksoną

Pekine su tėvais gyvenantis Siao Bao puikiai imituoja populiariausius popkaraliaus Maiklo Džeksono šokių judesius, nors jam vos ketveri metai. skaityti »

13-metis pasiekė Everesto viršūnę

13 metų amerikietis Jordanas Romero tapo jauniausiu alpinistu, pasiekusiu aukščiausią pasaulyje Everesto viršukalnę. skaityti »

Pristatomas prabangus „Versace“ išmanusis telefonas – „Unique“

Italijos mados namai „Versace“, bendradarbiaudami su Prancūzijos dizaino kompanija „ModeLabs Group“ bei mobiliųjų komunikacijų technologijų novatore „LG Electronics“ pristato „Versace Unique“, itin prabangų bei funkcionalų išmanųjį telefoną su jutikliniu ekranu. skaityti »