Karštos žinios

Publikuota: 2003 m. balandžio 28 d. pirmadienis
Kiaušiniai
Pagalba
Denverio (Anglija) miesto gyventojas pavogė greitosios pagalbos automobilį, kuriame buvo pacientas ir du medicinos darbuotojai. Jie ir suteikė pirmą pagalbą, kai vagis susižeidė atsitrenkęs į pakelės medį. Kiaušinis
Anglijos mieste Sautamptone policija buvo iškviesta, kad numalšintų ginčą tarp porelės, kuriems po 69 metus. Kivirčas kilo dėl to, kad jie neišsiaiškino, kuris turėtų virti kiaušinį. Pareigūnai žmonai liepė "suaugti". Konkurencija
Pavydi modeliu dirbanti mergina sugriovė savo konkurentės fotosesiją pribarstydama niežų miltelių į varžovės kelnaites. Devyniolikmetė auka Anja Lesisman Hamburgo (Vokietija) teisme pasakojo: "Atrodė, kad mano kelnėse laksto milijonas skruzdėlių". Aštuoniolikmetei kaltinamajai Olgai Schutzen buvo pasiūlyta sumokėti už Lesisman prarastas pajamas bei dviejų savaičių gydymosi kursą sveikatingumo centre. Žaibas
Neseniai į vieną šiaurės Bangladešo kaimo mečetę per pamaldas trenkė žaibas – žuvo pagrindinis šventikas, kuris buvo linkęs keiktis. Nepraustaburnis Imamas mirė vietoje, dar keturi tikintieji buvo sužeisti. Tuo metu, kai mečetės stoge žaibas pramušė skylę, šventykloje buvo 50 žmonių. Vienas kaimo gyventojas pasakoja: "Imamas buvo geras žmogus, bet mėgo liežuvauti ir keiktis. Žmonės kalba, kad taip Alachas parodė savo pyktį". Klastojimas
Pietų Karolinos (JAV) senatoriai nusprendė įvesti griežtas bausmes žmonėms, prekiaujantiems šlapimu. Ši verslo šaka rinkoje atsirado, kai darbdaviai ėmė reikalauti darbuotojų šlapimo tyrimų, norėdami įsitikinti, ar jų pavaldiniai nevartoja narkotikų.
Šaltinis: „Lietuvos žinios“ , 2003.04.28
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Skraiduolių festivalis Anglijoje

Praėjusį savaitgalį Anglijoje, Vortingo miestelyje, vyko kasmetinis tarptautinis skraiduolių festivalis. skaityti »

Taivane gimė du liūto ir tigrės mišrūnai

Taivane esančioje „World Snake King Education Farm“ fermoje gimė ir išgyveno du liūto ir tigrės mišrūnai. skaityti »

Karšti bučiniai Niujorko „Times“ skvere

Rugpjūčio 14-oji Niujorko „Times“ skvere buvo neįprasta. Čia susirinkę poros iš viso pasaulio dalyvavo masinio bučiavimosi akcijoje. skaityti »

Vokietijos miestelis virto magijos pasauliu

Vieną kartą per metus Brokeloho bendruomenė virsta stebuklingu pasauliu, kuriame gyvena nykštukai, burtininkai ir elfai. skaityti »

Nykštukinė begemotė Kambiri

Sidnėjaus zoologijos sodo lankytojams pristatyta nykštukinės begemotės Petros jauniklė Kambiri. skaityti »

Amerikietė užpuolė „McDonald‘s“ darbuotoją

JAV, Ohajo valstijoje, Toledo mieste, viena moteris užpuolė „McDonald‘s“ restorano darbuotoją ir vėliau išdaužė langą, kai jai buvo pasakyta, jog čia neprekiaujama vištienos gabaliukais „McNuggets“. skaityti »

Prancūzijoje – žviegimo kiaulių balsais varžybos

Mažame Prancūzijos pietuose esančiame kaimelyje jau 35 metus vyksta varžybos, kuriose siekiama išsiaiškinti, kas geba žviegti panašiausiai į kiaulę. skaityti »

Pėsčiomis ėjęs išilgai Amazonės…

Buvęs Didžiosios Britanijos armijos kapitonas 34 metų Edas Staffordas tapo pirmuoju žmogumi, pėsčiomis nuėjusiu nuo Amazonės ištakų iki žiočių. skaityti »

Londono prekybos centre – jau Kalėdos

Londono „Selfridge's“ prekybos centre jau Kalėdos. skaityti »

Zoologijos sode – reto dūminio leopardo jauniklės

Prancūzijos sostinės Gamtos istorijos muziejaus lankytojai gali išvysti dvi čia visai neseniai gimusias dūminio leopardo jaunikles. skaityti »