Karštos žinios

Publikuota: 2003 m. balandžio 29 d. antradienis
Išgelbėjo
Vokietijoje nusikaltėliai, užpuolę ir sumušę paauglį, atsitiktinai išgelbėjo jam gyvybę - gydytojai apžiūrėdami aukos galvą smegenyse aptiko auglį. Sugrįžo
Šiaurinėje Anglijos dalyje įsilaužėlis nusikaltimo vietoje paliko savo švarką. Tai pastebėjęs vagis grįžo atgal, mat ketino paprašyti grąžinti drabužį. Keistuolis buvo sulaikytas... nusikaltimo vietoje. Palikimas
Šveicarijos milijonierė testamentu 592 tūkstančių dolerių (apie 1,8 milijono litų) paliko... vienam kambariniam augalui. Pagyvenusi moteris iš Ženevos kartą pareiškė, kad šis augalas yra jos "geriausias ir vienintelis draugas". Paskutinius penkerius metus prieš mirtį turtuolė kalbėdavosi su savo "draugu". Žygis
Sielvarto palaužtas kinas prisiekė, kad eis tūkstančius kilometrų tol, kol susigrąžins svajonių merginą Siu Siuchun. 43 metų Qianas Shaochi sako keliausiąs iki Tibeto ir atgal, nes šiuo meilės žygiu tikisi padaryti įspūdį buvusiai savo merginai, su kuria draugavo net 3 metus. Įsimylėjėlis Qianas prisipažįsta: "Ši kelionė užtruks mažiausiai metus, o gal ir ilgiau, tačiau man nesvarbu, nes aš nenoriu gyventi vienas. Pakeliui rinksiu pinigus labdarai, bet tikroji žygio priežastis - atsikovoti mylimąją". Džiaugsmas
Penkių dukterų tėvas Robertas Brownas iš Australijos iš džiaugsmo šokinėdamas susilaužė koją, kai gydytojai pranešė, kad žmona pagimdė sūnų. Skausmas dar labiau paaštrėjo medikams atsiprašius už padarytą klaidą - tai buvo šešta mergaitė.
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Robotas chameleonas geba keisti spalvą

Amerikos ir Kinijos inžinieriai sukūrė robotą chameleoną, kuris keičia spalvą, atsižvelgdamas į aplinkos foną. skaityti »

Pristatytas telefono dėklas, spausdinantis nuotraukas

Prancūzijos bendrovė „Prynt“ pristatė dėklą išmaniajam telefonui, į kurį įtaisytas spausdintuvas, spausdinantis „Polaroid“ nuotraukas. skaityti »

Ateities drabužiai išduos žmogaus savijautą

Bendrovė „Intel“ siekia sukurti išmaniuosius ateities drabužius. Išmanioji suknelė išskleidžia „sparnus“, pajutusi moters jaudulį. skaityti »

Dirbtinis intelektas pirmą kartą nugalėjo Go čempioną

Nauja „Google“ sukurta dirbtinio intelekto sistema „AlphaGo“ nugalėjo Europos Go žaidimo čempioną 5:0. skaityti »

6 klaidos, kurių verčiau nedaryti savo interneto svetainėje

Dėl geresnio puslapio matomumo, didesnio lankytojų skaičiaus ir paieškų sistemos „Google“ reitingo interneto svetaines tobulina tūkstančiai jų kūrėjų ir savininkų. Vis dėlto neretai daugelis neišvengia keleto pagrindinių klaidų. skaityti »

Pristatyta nauja skraidyklė, valdoma virtualios realybės akiniais

Kinijos bendrovė „Ehang“ naudotojams pristatė skraidyklės „Ghost Drone“ patobulintą versiją. „Ghost Drone 2.0“ bus pradavinėjamas kartu su specialiu virtualios realybės akiniais. skaityti »

Kuriama planšetė akliesiems

Mičigano universiteto inžinierių komanda, vadovaujama profesorės Sile O'Modhrain , nusprendė sukurti planšetinį kompiuterį akliesiems. skaityti »

Sušalo kojos – sušildys batai!

Bendrovės „Digitsole“ sukurti išmanieji batai „Smartshoe“ primena batus, rodytus filme „Atgal į ateitį“. skaityti »

Grožio konkurso nugalėtojus išrinks dirbtinis intelektas

Visi pasaulio gyventojai, besinaudojantys išmaniaisiais telefonais, kviečiami dalyvauti grožio konkurse, kurį vertins dirbtinio intelekto robotai. skaityti »

Sukurta pirštinė, juntanti daiktus per nuotolį

Japonijos Cukubos universiteto mokslininkai sukūrė pirštinę, kuri padeda justi daiktus per atstumą. Tokios pirštinės praverstų esant prasto matomumo sąlygoms po vandeniu. skaityti »