Karštos žinios

Publikuota: 2003 m. balandžio 29 d. antradienis
Išgelbėjo
Vokietijoje nusikaltėliai, užpuolę ir sumušę paauglį, atsitiktinai išgelbėjo jam gyvybę - gydytojai apžiūrėdami aukos galvą smegenyse aptiko auglį. Sugrįžo
Šiaurinėje Anglijos dalyje įsilaužėlis nusikaltimo vietoje paliko savo švarką. Tai pastebėjęs vagis grįžo atgal, mat ketino paprašyti grąžinti drabužį. Keistuolis buvo sulaikytas... nusikaltimo vietoje. Palikimas
Šveicarijos milijonierė testamentu 592 tūkstančių dolerių (apie 1,8 milijono litų) paliko... vienam kambariniam augalui. Pagyvenusi moteris iš Ženevos kartą pareiškė, kad šis augalas yra jos "geriausias ir vienintelis draugas". Paskutinius penkerius metus prieš mirtį turtuolė kalbėdavosi su savo "draugu". Žygis
Sielvarto palaužtas kinas prisiekė, kad eis tūkstančius kilometrų tol, kol susigrąžins svajonių merginą Siu Siuchun. 43 metų Qianas Shaochi sako keliausiąs iki Tibeto ir atgal, nes šiuo meilės žygiu tikisi padaryti įspūdį buvusiai savo merginai, su kuria draugavo net 3 metus. Įsimylėjėlis Qianas prisipažįsta: "Ši kelionė užtruks mažiausiai metus, o gal ir ilgiau, tačiau man nesvarbu, nes aš nenoriu gyventi vienas. Pakeliui rinksiu pinigus labdarai, bet tikroji žygio priežastis - atsikovoti mylimąją". Džiaugsmas
Penkių dukterų tėvas Robertas Brownas iš Australijos iš džiaugsmo šokinėdamas susilaužė koją, kai gydytojai pranešė, kad žmona pagimdė sūnų. Skausmas dar labiau paaštrėjo medikams atsiprašius už padarytą klaidą - tai buvo šešta mergaitė.
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Per metus pasaulyje išspausdinama 3 trilijonai lapų

IDC analitikų skaičiavimais, 2011 metais, palyginti su 2010 metais, spausdintuvais ir kitais elektroniniais įrenginiais išspausdintų lapų skaičius pasaulyje sumažėjo 1 proc. skaityti »

Nežemiškos gyvybės nerandame, nes gyvybė daugiausiai egzistuoja vienaląsčių pavidalu

Paskutiniai gyvybės bastionai Žemėje ginklus kovoje su mirtimi sudės maždaug po 2,8 mlrd. metų, kai mirti susiruošusi Saulė išsipūs ir virs raudonąja milžine. Tačiau ištisą milijardą metų iki to momento vieninteliai gyvi sutvėrimai Žemėje bus... vienąlasčiai organizmai. skaityti »

Atnaujintas „Google Art“ jau siūlo 35 tūkst. eksponatų

Paieškos milžinė praneša, kad eksponatų kolekcija padidėjo 10 proc., nes prie projekto prisidėjo dar 29 organizacijos iš 14 šalių. skaityti »

Fotoaparatas – „aistruolių svajonė“

Po gerų krepšinio ar futbolo varžybų visada smagu peržiūrėti „karščiausias“ akimirkas, kurias pavyko užfiksuoti fotografams. O kas būtų jei visus įspūdingus momentus pamatytume sportininko akimis? Sakote nerealu? Dizaineriai Sheng–Hung Lee ir Chan Wai Yeh sukūrė fotoaparatą, kuris gali būti kiekvieno sporto aistruolio svajonė. skaityti »

Nešiojami lauko garsiakalbiai „Moktak“

Įsivaizduokite, jog einate gatve ir jūsų ausinuke užgroja labai gera daina, tada norisi ją paleisti kuo garsiau, kad muzika užlietų ne tik jus, bet ir aplinkinius. Atrodo, dizaineris Soohun Jung sugalvojo išeitį – nešiojamus garsiakalbius „Moktak“. skaityti »

Vagystę atskleidė išmanusis telefonas

Kai žmogus nemoka adekvačiai naudotis technika, jam gali kilti rimtų problemų. skaityti »

Fizikas ir neurologas: pomirtiniai išgyvenimai patiriami, kai siela palieka nervų sistemą

Pomirtiniai išgyvenimai patiriami, kai sielą sudarančios kvantinės substancijos palieka organizmo nervų sistemą ir susilieja su visata. Tokią teoriją iškėlė du garsūs mokslininkai, viena iš kurių yra kvantinės fizikos ekspertas, seras Rodžeris Penrouzas (Roger Penrose), kitas – neurologas Stiuartas Hamerofas (Stuart Hameroff). skaityti »

Steve‘o Jobso jachta Olandijoje nuleista į vandenį

Spalio 29 dieną Olandijoje į vandenį nuleista jachta Venera (Venus), prieš septynerius metus užsakyta kompanijos „Apple“ įkūrėjo Steve‘o Jobso. skaityti »

Kodėl uraganas „Sendi“ toks didelis?

Sinoptikai prognozuoja, kad antradienio naktį (spalio 30 d.) arba antradienį audros „Sendi“ atnešti uraganiniai vėjai ir debesys nuklos trečdalį JAV teritorijos. skaityti »

„Oakley“ išleidžia „protingus“ slidinėjimo akinius

Bendrovė „Oakley“ oficialiai pristatė „protingus“ slidinėjimo akinius sportininkams profesionalams ir mėgėjams. skaityti »