Kinijoje atidaryta mobili parduotuvė be kasininkų

Publikuota: 2017 m. birželio 23 d. penktadienis

Švedų pradedančioji bendrovė „Wheelys“ nusprendė  pakartoti „Amazon“ eksperimentą, atidarant parduotuvę be kasų ir be personalo. Naujos savitarnos parduotuvės koncepcija netgi pranoko pirmąją, mat parduotuvė dar gali ir atvažiuoti, kur klientai nori.

Kinijoje atidaryta mobili parduotuvė „Moby Mart“ gali pati važinėti gatvėmis, valdoma dirbtinio intelekto ir kompiuterinio matymo sistemos. Ties, kol kas bandomuoju laikotarpiu šią tokią parduotuvę atvairuoja žmogus.Iš išorės parduotuvė primena įprastą autobusą su stiklinėmis sienomis. Norint į jį patekti, reikia nuskenuoti  išmaniuoju telefonu ant autobusų durų esantį QR kodą. Orientuotis parduotuvėje padeda virtuali holograma.

Parduotuvės asortimentas gana platus: vaisiai, bulvių traškučiai, kava, žurnalai ir net sportbačiai. Ant kiekvienos prekės pakuotės yra jos kodas, kurį nuskenavus išmaniuoju telefonu, pinigai nuskaitomi nuo banko sąskaitos, susietos su mobiliąja pinigine. Parduotuvė veikia visą parą.

 

Šaltinis: PSM7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »