Ko netekome atsiradus išmaniesiems telefonams?

Publikuota: 2011 m. birželio 8 d. trečiadienis

Šiais laikais jau nieko nestebina galybes funkcijų galintys atlikti išmanieji telefonai, tapę neatsiejama mūsų kasdienybės dalimi. Net ir paprasti mobilieji telefonai mums pakeičia bent jau tris namų apyvokos ar darbo įrankius, kuriems sutalpinti tikriausiai neužtektų net gana talpaus portfelio. O pabandykime įsivaizduoti, kiek vietos keliautojui būtų sutaupęs išmanusis įrenginys, kad ir 1988-aisias metais? Kokius daiktus, kiek sveriančius ir kiek užimančius vietos jis būtų pakeitęs?

Vienas Rusijos linksmybių tinklaraštis būtent tai ir sugalvojo išsiaiškinti. Tačiau vietoje teorinių prielaidų ar lyginamosios technologijų analizės tinklapyje buvo paskelbta įvairių 9-ojo dešimtmečio daiktų nuotraukos – visus šiuos prietaisus ar gaminius jau kuris laikas pakeitę išmanieji telefonai. Siūlome pažiūrėti, ko ankščiau tikrai nebūtume galėję sutalpinti į džinsų kišenę:


Laidinis telefonas, telefonų knygos bei viešieji telefonų automatai


Žaidimai


Multimedija


Knygos, atlasas, kompasas, žemėlapis


Laikraščiai

Vaizdo, garso kameros

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Kuriama technologija, gebanti perduoti žmogaus mintis

Išradėjas ir verslininkas Elon Musk tikisi sukurti technologiją, padedančią žmonėmis keistis mintimis per atstumą. skaityti »

Kanados banke – šokantis robotas konsultantas

Kanados bankas ATB pradėjo testuoti Japonijos įmonės „Softbank“ robotą „Pepper“. skaityti »

„Trekstor“ išleis laikrodį, veikiantį „Windows 10“ pagrindu

„Microsoft“ paskelbė, kad „Trekstor“ išleis išmanųjį laikrodį, kuris veiks valdomas operacinės sistemos „Windows 10 IoT Core“. skaityti »

Grįžta pomėgis spausdinti nuotraukas

Nors nuotraukų albumais galima grožėtis įrenginių ekranuose, vis dažniau lietuviai renkasi nuotraukas spausdinti ir saugoti popieriuje. skaityti »

Per kaulus grojančios ausinės būtų sužavėjusios L.Van Bethoveną

Ar žinote, kad L.Van Bethovenas apkurtęs naudojosi muzikos perdavimu kaulais? skaityti »

Vilniuje vėl statomi makaronų tiltai

Pavasarine tradicija jau tapęs išskirtinių tiltų statymo konkursas VGTU „Makaronų tiltai 2017“ šiemet grįžo su dar didesniais užmojais – kūrybiškos inžinerijos dvasia užkrėtęs Lietuvos mokyklas, šiemet čempionatas nusitaikė į universitetus. skaityti »

Lietuviai per internetą dažniausiai perka madingas prekes

Lietuvos gyventojai vis labiau įpranta pirkti internete ir apsipirkdami tokiu būdu išleidžia vis daugiau pinigų. skaityti »

Bepilotės skraidyklės skraidins kraują

Dvi Šveicarijos miesto Lugano ligoninės nusprendė operatyviam kraujo ir biologinių medžiagų pristatymui panaudoti skraidykles „Matternet One“. skaityti »

Vilniuje pristatytas 41 išradimas – nuo kvapų lazdelės iki elektrinės riedlentės

Kovo 31 d. – balandžio 1 d. Vilniaus „Litexpo“ parodų ir kongresų centre buvo atidarytas pirmasis ir didžiausias Lietuvoje išradėjų konkursas „Vilnius išranda 2017”. skaityti »

Mūsų planetoje jau gyvena 20 tūkst. kiborgų

Pasak mokslininkų, didžiausia problema ta, kad evoliucionuojame per lėtai ir mūsų kūnai nespėja prisitaikyti prie sparčiai kintančio šiuolaikinio gyvenimo. skaityti »