LG „L–Style“ telefonus mados pasauliui pristato fotografas Ralph John Perou

Publikuota: 2012 m. birželio 11 d. pirmadienis

„LG Electronics“ (LG) pristatė „L–Style“ serijos išmaniųjų telefonų fotografijų kolekciją, kurią sukūrė žymus mados fotografas Ralph John Perou. Meniškoje fotosesijoje pristatomi pasaulinėje rinkoje, taip pat ir Lietuvoje parduodami telefonai „LG Optimus L7“ ir „LG Optimus L3“ bei kitoje metų pusėje pasirodysiantis „LG Optimus L5“.

„L–Style“ dizaino serijos telefonai skirti madą sekantiems vartotojams, kurie trokšta išreikšti savo skonį ir stilių mobiliaisiais įrenginiais. Bendras projektas su Perou bei „Vanity Fair“ atskleidžia „L–Style“ išmaniųjų telefonų stilių, kuris įkūnija patogų funkcionalumą ir modernią, išskirtinę išvaizdą„, – sakė Brian Na, “LG Mobile Communication Company" vykdantysis viceprezidentas ir pasaulinio pardavimų ir rinkodaros skyriaus vadovas.

Perou teigimu, fotografams rūpi ne tik tai, kaip atrodo fotografuojamas objektas, bet ir apie jį sukuriama aplinka. Todėl fotosesijai buvo atrinkti energingi skirtingų profesijų atstovai – nuo šokėjų iki grimo meistrų ir netgi mokslininkų. Visi jie perteikia penkias svarbiausias „L–Style“ savybes: modernią kvadratinę formą, harmoningą dizaino kontrastą, pažangias technologijas, lygų paviršių ir ploną korpusą.

Mados fotografas R. J. Perou yra dirbęs su daugeliu muzikos ir mados pasaulio atstovų, tarp jų dainininkais Katy Perry ir Justin Timberlake, aktore Helen Mirren. Jo nuotraukos puošia populiarų Didžiosios Britanijos žurnalą „Vanity Fair“. Būtent šiame žurnale liepos mėnesį bus oficialiai pristatyta Perou kurta „L–Style“ telefonų fotosesija.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Įdomioji e-atliekų surinkėjų statistika: šaldytuvus gyventojai išmeta ir su uogienėmis

Kone dešimtadalis nebenaudojamų stambiųjų elektroninių prietaisų iš kaimo vietovių pas elektroninės technikos atliekų surinkėjus patenka jau apsamanoję. skaityti »

54 proc. pirkėjų kainas vis dar konvertuoja į litus

Nors su euru lietuviai gyvena jau trečius metus, tačiau daugeliui gyventojų pasverti savo išlaidas ir įvertinti prekių kainas vis dar yra patogiau litais. skaityti »

„Microsoft“ prijungs prie interneto „Toyota“ automobilius

Pernai „Toyota“ įkūrė naują įmonę „Toyota Connected“, kurios veikla – interneto paslaugų integracija į automobilius, kelių infrastruktūrą ir transporto priemonių tarpusavio komunikacijos sistemų kūrimas. skaityti »

Baltijos šalių šimtmečiui skirtos proginės dviejų eurų monetos dizainą išrinks gyventojai

Prasidėjo dvi savaites truksiantis Lietuvos ir kitų Baltijos šalių gyventojų balsavimas internetu: renkamas dviejų eurų monetos, skirtos Baltijos šalių šimtmečiui, projektas. skaityti »

Gėrimų šildytuvas-šaldytuvas ant darbo stalo

Gėrimai yra skaniausi tada, kai yra tinkamos temperatūros. Tam skirtas mažytis USB šildytuvas-šaldytuvas, nuolat laikomas ant stalo. skaityti »

Paneigtas mitas apie kompiuterinių žaidimų įtaką empatijai

Ilgą laiką buvo manoma, kad kompiuteriniai žaidimai mažina empatiją. Tačiau ar tikrai? skaityti »

„Microsoft“ sukūrė uodus gaudantį robotą

„Microsoft“ sukurtas robotas padės mokslininkams tirti, kokius pavojingus virusus ir bakterijas platina šie vabzdžiai. skaityti »

Ateities automobiliai atpažins vairuotojo nuotaiką

Ateityje automobiliai ne tik žinos, ko mes norime, bet ir kaip mes jaučiamės, galės ne tik pildyti mūsų komandas, bet ir mums atsakyti. skaityti »

Žinutes bus galima rašyti akimis

„Microsoft“ kartu su Vašingtono universiteto mokslininkais sukūrė programą „Eye-Gaze“, kuria naudojantis tekstą į telefono ekraną galima suvesti akimis. skaityti »

Virtualiosios realybės perspektyvos: nuo apsipirkinėjimo iki karybos

Virtuali realybė tarnauja ne tik išsiilgusiems pramogų ar naujų potyrių, bet ir tiesiog siekiant pagerinti mūsų kasdienį gyvenimą. skaityti »