Lankstusis „HumanForm“

Publikuota: 2011 m. lapkričio 13 d. sekmadienis

Kompanija „Nokia“ pristatė ateities telefono viziją. Tai ypač stilingas, skaidrus ir lankstus telefonas – „HumanForm“.

Kompanija „Nokia“ pasirinko keistą elipsės formą naujos kartos telefonams, taip pat skaidrų, tiesiog perregimą paviršių. Tačiau svarbiausias akcentas – lankstumas. Kompanijos atstovų teigimu, šį aparatą galėsime lankstyti kaip norime ir nesibaiminti, jog kažkas suges, taip pat jis reaguos į mūsų balsą, o tiksliau, – į mūsų emocijas. Dėl naujausių technologijų mes galėsime matyti skambinantį asmenį ir kokios nuotaikos jis yra.

Kuriant naujos kartos „Nokia“ telefoną, ketinama panaudoti nanotechnologijas, todėl jis visiškai paklus prisilietimui. Nebus jokių mygtukų ar papildomų jungiklių, viską valdysite ranka. O lankstus ekranas bus naudingas norint padidinti ar sumažinti paveikslėlius.

„Nokia“ kompanijos atstovai teigia, jog šis telefonas jau pradėtas kurti, tačiau kada pasirodys, kol kas neaišku.

 

 

 

 

 

Šaltinis: nokiainnovation.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Smegenys geresnės nei bet kokie kompiuteriai

Pranašai, skelbę, kad greitu metu bus sukurtas komiuteris, talpesnis nei žmogaus smegenys, laimei, beviltiškai klydo skaityti »

Neištikimasis Mickas Jaggeris

60 metų vis dar laikomas geriausiu muzikos pasaulio meilužiu. Legendinės roko grupės „The Rolling Stones“ lyderis Mickas Jaggeris nesugeba būti ištikimas, nes nuolat jaučia poreikį apgaudinėti žmonas, be to, nepateisina jį suviliojusių gerbėjų vilčių. skaityti »

Depardieu sūnus šovė į gerbėją

Incidentas įvyko rugpjūčio 22 dieną, kai prie Depardieu priėjo gerbėjas, norėjęs pagirti aktorių už paramą žmonėms, kurie gydydamiesi ligoninėje užsikrėtė įvairiomis ligomis. skaityti »

Monako kunigaikštytė negali be cirko

38 metų Monako kunigaikštytė Stephanie, 3 vaikų motina, ištekėjo antrą kartą. skaityti »

Demi Moore iškaršė kailį savo draugužiui

„Nepasotinama“ Demi Moore savo draugą Ashtoną Kutcherį pavadino vaikišku. skaityti »

B. Aflekas nusprendė sprukti, kol dar nevėlu

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas ne tik atšaukė vestuves, bet ir savaitgalį praleido atskirai. Holivudo įžymybių pora Jennifer Lopez ir Benas Affleckas skiriasi! Bent jau kol kas. skaityti »

Lietuviai ruošiasi europiniam naminių gyvūnų žymėjimui

„Penki kontinentai“ pradėjo įgyvendinti naminių gyvūnų žymėjimo mikroschemomis projektą Lietuvoje. skaityti »

Berniuką draskė kaimynų vilkšunis

Šilalės rajone vilkšunis apkandžiojo 9 metų berniuką. skaityti »

Beckhamas lipa ant kulnų Poteriui

Didžiojoje Britanijoje penktadienį pasirodžiusi futbolo žvaigždės Davido Beckhamo biografija gali tapti antra po „Hario Poterio“ perkamiausia metų knyga. skaityti »

Russellui Crowe tenka aukoti net karjerą

Russellui Crowe tenka aukoti net karjerą, kad žmona Danielle Spencer būtų rami. Aktoriaus Russello Crowe žmona neleido prįimti viliojančio pasiūlymo filmuotis, nes jam būtų tekę dirbti vienoje komandoje su buvusia mylimąja Meg Ryan. skaityti »