Legendiniame šokių muzikos renginyje dvi LIVE programos

Publikuota: 2006 m. spalio 10 d. antradienis

Oro architektai #1

Tokio įvykio Lietuvoje dar nebuvo! „SobieskiUOGOS LIVE: Underworld“ – toks renginio pavadinimas kvieste kviečia spalio 18 dieną apsilankyti Vilniuje, LITEXPO parodų centre. Šokių muzikos legendos savo kūryba įsirašę save į istoriją pagaliau praturtins ir Lietuvos įsimintiniausių koncertų sąrašą. Šio neprilygstamo pasirodymo negalima sulyginti nė su vienu didžėjumi, sukinėjantčiu plokšteles ar kompaktinius diskus, nes visą tai atliekama gyvai! Tie kas supranta ir vertina kokybę, žino, kad čia sudalyvauti būtina.

Šį kartą šokių muzikos genijai „Underworld“ atvažiuoja net su trijų valandų programa, kurios metu mes tikrai išgirsime senuosius jų kūrinius bei dar negirdėtas dainas iš jų albumų, kurie buvo platinami tik internete. Esminis šių vyrukų bruožas yra tai, kad nuo pat pirmos dienos jie koncertavo tik gyvai ir nesileido į jokius kompromisus. Pašėlę techno, tech-house bei trance ritmai akompanuojami gitarų ir elektroninių garsų, kuriems pritaria energingas, keliantis bei aštrus vokalas tai formulė užvedusi ne vieną pilną koncertų salę.

Šio renginio metu pasirodys ir lietuvių komanda, kuri padės publikai pasitikti Underworld’us. Prodiuseris Andy Lau padedamas kolegos Virus J pateiks subtilią LIVE programą. Šį pasirodymą galima pavadinti skanėstu naujovių išsiilgusiai publikai, trykštančiai noru pamatyti kontrastingą šou, nuo pradžių iki galo subrandintą Lietuvoje. Programą sudarys penkiolika lietuviškų kūrinių, o juose vyraus griežtas tech-house stilius su electro, tribal house bei elektronika prieskoniais kilnojančiais jus viso pasirodymo metu. Muzikinės nuotaikos kulminacijoje vokalais reginį praskaidrins Golden Parazyth ir Jazzyvile. Tokiam koncertui buvo ypač sunku išrinkti Lietuvos atstovus galinčius apšildyti publiką, nes juos turi patvirtinti atvykstantys svečiai. Underworld’ams teko siųsti programos aprašą, atlikėjų biografijas bei kūrinius, kad jie susipažintų su atlikėjais ir nuspręstų ar tai nėra tik dar vienas plokštelių pasukiojimas ant scenos. Be viso to šią savaitę Andy Lau gali tekti skristi iki Londono galutiniam programos pristatymui. Lietuvių pasirodymo metu bus dirbama be plokštelių ar kompaktinių diskų. Pasitelkdami „Macintosh“ operacinę sistemą, naujausias muzikines programas bei techninę įrangą jie paruošė įspūdingą programą, kurią žada vėliau pristatyti ir visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose. Specialiai šiam pasirodymui ruošiama ir vizualinė medžiaga, kurią įnirtingai kuria slapyvardžiu „Aromatherapia“ pasivadinęs vizualinio meno virtuozas.

Pasak bilietų platintojų tokio susidomėjimo šokių muzikos renginiu dar nebuvo. Likus savaitei iki legendų pasirodymo bilietų liko paskutiniai 500, o ir tie tirpsta iš visų „Tiketos“ kasų.

Šaltinis:
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Kuriama technologija, gebanti perduoti žmogaus mintis

Išradėjas ir verslininkas Elon Musk tikisi sukurti technologiją, padedančią žmonėmis keistis mintimis per atstumą. skaityti »

Kanados banke – šokantis robotas konsultantas

Kanados bankas ATB pradėjo testuoti Japonijos įmonės „Softbank“ robotą „Pepper“. skaityti »

„Trekstor“ išleis laikrodį, veikiantį „Windows 10“ pagrindu

„Microsoft“ paskelbė, kad „Trekstor“ išleis išmanųjį laikrodį, kuris veiks valdomas operacinės sistemos „Windows 10 IoT Core“. skaityti »

Grįžta pomėgis spausdinti nuotraukas

Nors nuotraukų albumais galima grožėtis įrenginių ekranuose, vis dažniau lietuviai renkasi nuotraukas spausdinti ir saugoti popieriuje. skaityti »

Per kaulus grojančios ausinės būtų sužavėjusios L.Van Bethoveną

Ar žinote, kad L.Van Bethovenas apkurtęs naudojosi muzikos perdavimu kaulais? skaityti »

Vilniuje vėl statomi makaronų tiltai

Pavasarine tradicija jau tapęs išskirtinių tiltų statymo konkursas VGTU „Makaronų tiltai 2017“ šiemet grįžo su dar didesniais užmojais – kūrybiškos inžinerijos dvasia užkrėtęs Lietuvos mokyklas, šiemet čempionatas nusitaikė į universitetus. skaityti »

Lietuviai per internetą dažniausiai perka madingas prekes

Lietuvos gyventojai vis labiau įpranta pirkti internete ir apsipirkdami tokiu būdu išleidžia vis daugiau pinigų. skaityti »

Bepilotės skraidyklės skraidins kraują

Dvi Šveicarijos miesto Lugano ligoninės nusprendė operatyviam kraujo ir biologinių medžiagų pristatymui panaudoti skraidykles „Matternet One“. skaityti »

Vilniuje pristatytas 41 išradimas – nuo kvapų lazdelės iki elektrinės riedlentės

Kovo 31 d. – balandžio 1 d. Vilniaus „Litexpo“ parodų ir kongresų centre buvo atidarytas pirmasis ir didžiausias Lietuvoje išradėjų konkursas „Vilnius išranda 2017”. skaityti »

Mūsų planetoje jau gyvena 20 tūkst. kiborgų

Pasak mokslininkų, didžiausia problema ta, kad evoliucionuojame per lėtai ir mūsų kūnai nespėja prisitaikyti prie sparčiai kintančio šiuolaikinio gyvenimo. skaityti »